KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kelly Family w mediach
Autor Wiadomość
nona 
Moderator


Posty: 1868
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 19-07-17, 20:55   

Kto chce wylicytować Kelly-bus? :mrgreen:
https://kulturalnemedia.pl/muzyka/przyjedz-koncert-kelly-family-ich-autobusem/

Aukcja - https://aukcja.catawiki.pl/kavels/12593975-bristol-lodekka-double-decker-bus-1957
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 19-07-17, 21:22   

"Liliana
Lipiec 19, 2017 o 9:08 p

„An Angel” powstało na łodzi, a nie w autobusie.
Czemu go sprzedają… to kawał ich historii, powinien stanąć w muzeum, żeby można było go oglądać, a tak nie wiadomo jaki los go czeka…"

^
Uważam,że ten komentarz, który znajduje się pod artykułem o sprzedaży, jest bardzo trafiony.
 
 
kellyfanforever
[Usunięty]

Wysłany: 20-07-17, 10:02   

Autobus w rozsypce. Aż się płakać chce :cry: Taki kawałek wspaniałej historii stoi i niszczeje. Nie dziwi was, że żaden z Kellych go nie chce odnawiać? Bo mnie to zadziwia. Wiem, że nikt już nim jeździł nie będzie, ale ten autobus to przecież tyle pięknych wspomnień, zarówno dla Kellych, ich ojca jak i tysięcy fanów. Smutne to wszystko :->
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 20-07-17, 10:13   

kellyfanforever napisał/a:
Nie dziwi was, że żaden z Kellych go nie chce odnawiać?

Ja myślę, że ich po prostu na to nie stać. Zresztą po co mieliby to robić? W ogródku sobie ten autobus postawią?
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
kellyfanforever
[Usunięty]

Wysłany: 20-07-17, 10:14   

Ok, teraz doczytałam, że jednak można nim jeździć i to na Kellych koncercik ;-) Po prostu zobaczyłam najpierw to zdjęcie i coś mnie ścisnęło w sercu.

[ Dodano: 20-07-17, 12:39 ]
Moim zdaniem nie powinni go sprzedawać, choćby z sentymentu do starych, dobrych czasów i niezwykłego życia jakie zafundował im ojciec. Tylko tu pojawiłby się problem, u którego z Kellych powinien stanąć w tym ogrodzie :-|
 
 
EK 
Maniak

Posty: 827
Wysłany: 20-07-17, 13:56   

Jeden z autobusow Kelly stoi pod wiata na ranczo u Jozka gdzie maja konie, kaczki itd. To nie jest ich tylko jeden jedyny autokar. :)
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 20-07-17, 22:19   

Józek sprostował na fejsie, że ten autobus z aukcji to nie jest żaden autobus KF. Autobusów było pięć, cztery są w posiadaniu Kelly Family, jednego szukają i Józek chce go kupić.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4719
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 22-07-17, 08:27   

No i juz po aukcji. Ciekawe, czy ktos naprawde kupil.
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
nona 
Moderator


Posty: 1868
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 22-07-17, 09:47   

Raczej wycofali aukcję, bo miała być do jutra do 20.00. Myślę, że Józek się zdenerwował i zadziałał :-P
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 22-07-17, 11:57   

Józek jest the best!!!! :mrgreen:
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 28-07-17, 21:41   

https://www.youtube.com/watch?v=wA7-Qf1atn0 - I can't help myslef sprzed kilku dni, Patrick wymieniony na Patricię i uroczy Joey jak sobie podśpiewuje :mrgreen:

A wczoraj byli w Szwajcarii, "śpiewali" Imagine: https://www.youtube.com/watch?v=Abh5_-Q_5So
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 29-07-17, 08:29   

I znowu laski owinięte w te koce....Mimo że lato.... :roll: John -fajna gimnastyka ta początku. :mrgreen:
 
 
monika.bila 
Entuzjasta


Pomogła: 1 raz
Posty: 1181
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 29-07-17, 09:35   

Diana napisał/a:
I znowu laski owinięte w te koce....Mimo że lato.... :roll: John -fajna gimnastyka ta początku. :mrgreen:

To pierwsze to było w Holandii i wcale nie ma lata ale w Szwajcarii pogoda była mega i oni byli ubrani juz lżej :-> :->
_________________
A życie płynie.......
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 29-07-17, 10:21   

Ja widzę te same wdzianka i tu i tu... :roll: No , Angelo ma inną koszulę na szwajcarskim występie..

Ale w sumie nie ma już sensu pisać o tych ich scenicznych ciuchach.Tak musi być i raczej nie ma szans na jakąś zmianę. :-P
 
 
monika.bila 
Entuzjasta


Pomogła: 1 raz
Posty: 1181
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 29-07-17, 10:53   

Pisałam na slepo i nie wchodziłam w linka bo dopiero doczytałam ze byl jeszcze jeden wystep w Szwajcarii :->
_________________
A życie płynie.......
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11