KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Christmas Party - nowa płyta 21.10.22
Autor Wiadomość
kleine 
Gaduła


Posty: 492
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 11-11-22, 19:49   

Ale uroczy teledysk :-)

[ Dodano: 11-11-22, 21:20 ]
Kelly na 2. miejscu niemieckiej listy przebojów. Wyprzedził ich Johannes Oerding, a co ciekawe zarówno Paddy jak i Maite w swoich relacjach gratulowali Johannesowi albumu (happy realease itd.). Nt. KF ani słowa (przynajmniej nie widziałam)
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 12-11-22, 06:55   

Teledysk zajefajny,mega pozytywny!!!Piosenka średnia .John -ładna fryzura- fajny kolor blondu sobie wybrał;chociaż ja chyba wolę posiwiały naturalny kolor włosów Jima .Paul -po prostu prawdziwy Święty Mikołaj-nic dodać, nic ująć... :!: :lol:
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 12-11-22, 23:20   

Spoko teledysk, chociaż nie do końca kumam, jaką historię opowiada i kim są ci ludzie :lol: .
Paul najlepszy♥. Mam wrażenie, że on jest mega naturalniejszy w tym wszystkim niż przerysowani John i Patricia. W ogóle Paul od Dortmundu 2017 niesamowicie się rozwinął i wczuł w to wszystko.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
paper_ann 
Znawca


Posty: 3780
Skąd: z domu
Wysłany: 13-11-22, 21:31   

Paul najlepszy 🖤, a Jimmy'ego za mało 😢. Też nie rozumiem tego teledysku.

[ Dodano: 14-11-22, 22:20 ]
kleine napisał/a:
Kelly na 2. miejscu niemieckiej listy przebojów. Wyprzedził ich Johannes Oerding, a co ciekawe zarówno Paddy jak i Maite w swoich relacjach gratulowali Johannesowi albumu (happy realease itd.).


To jest ten koleś z Sing meinen Song, płyta Vol. 6? Uwielbiałam go, śpiewającego po angielsku :-D .

Cytat:
Nt. KF ani słowa (przynajmniej nie widziałam)


Phi, żenada!!!
 
 
kleine 
Gaduła


Posty: 492
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 14-11-22, 23:46   

paper_ann napisał/a:
Paul najlepszy 🖤, a Jimmy'ego za mało 😢. Też nie rozumiem tego teledysku.

[ Dodano: 14-11-22, 22:20 ]
kleine napisał/a:
Kelly na 2. miejscu niemieckiej listy przebojów. Wyprzedził ich Johannes Oerding, a co ciekawe zarówno Paddy jak i Maite w swoich relacjach gratulowali Johannesowi albumu (happy realease itd.).


To jest ten koleś z Sing meinen Song, płyta Vol. 6? Uwielbiałam go, śpiewającego po angielsku :-D .


Tak, to ten. W vol. 8 i 9 też był. Przejął po Paddym rolę prowadzacego.
 
 
Megi 
Wyjadacz


Pomogła: 1 raz
Posty: 2634
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 16-11-22, 18:25   

Maite Itoiz o "Christmas Party" ;-)
Cytat:
Yes you're right! There's four compositions with my signature in this new release, right now number 2 in the German charts!!! 🤩 And yes, the current Christmas single has my signature too! 😅 I know it sounds totally different to what you're used to hear from me, but hey; producers/composers have to adapt to everything! I got inspired by those German massive music TV shows I've been observing in the last years with astonishment. 😂👍❤️❤️❤️
_________________
http://stronamegi.blogspot.com/
http://stronamegi-2.blogspot.com/
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 17-11-22, 11:38   

Trasa świąteczna się zaczyna. Podobno dają radę, nowe piosenki ok, ale ze starych powtarzają cały czas to samo (First time, Nanana, Who'll come), nie wyciągnęli niestety niczego nowego :-( . Koncert trwa 2 godziny, ale na razie to był tylko ten próbny, może coś tam jeszcze zmienią.
Joey ma mega stylówę, pełen błysk i dwa warkocze :lol: ♥.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
kleine 
Gaduła


Posty: 492
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 17-11-22, 11:44   

Widziałam na którymś filmiku, że mają dwie osoby do chórków :-)
Peace on earth na żywo daje radę, Jimmy w formie :-)
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 20-11-22, 01:11   

Jimmy śpiewa Hold my hand na tej trasie, z nową świąteczną zwrotką.
Sam śpiewa, ale Joey i John stoją na scenie też.

https://www.youtube.com/watch?v=QYDHL4kJn3A




Peace on earth (Joey w tle przeżywa)
El Camino
First time
Those were the days (okropny ten chórek!!! nie wiem po co im ci ludzie dodatkowi)
Feliz Navidad (co oni tam rzucają? czekoladę Patka ze stanika wyciąga? :lol: )
Who'll come with me
One more happy Christmas
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
kleine 
Gaduła


Posty: 492
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 20-11-22, 08:27   

Joey jak zwykle nie zna testów (za to wygląda ekstra :-D ), ale żeby Feliz navidad nie znać? :roll:
Chórek mi nie przeszkadza, natomiast dziwi mnie, że bardzo mało grają na instrumentach. Może muzycy nie chceci, żeby się im wtrącać ;-)

Hold my hand to duża niespodzianka :shock: Poza świątecznymi, to chyba nie ma nic nowego? Liczyłam, że wyciągną np. Stars fall from heaven albo Nothing like home.
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 20-11-22, 09:39   

Ten chórek jest zbyt profesjonalny jak na nich :lol: . Poza tym brakuje im tylko jednego głosu, więc bez przesady, że aż tak to słyszalne by było.

Rozwala mnie otwarcie koncertu, zapalające się światła, awatary w tle i podkład brzmiący momentami jakby to było Eye of the Tiger :lol: .

Józef będzie gwiazdą tej trasy a Jim niebezpiecznie dobrze wygląda.
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 20-11-22, 16:11   

Czytałam, że te osoby, które wygrały soundcheck pass z boxa nie są zbytnio zadowolone. Bardzo krótko mogły być na próbie, w maskach :shock: i zero zdjęć i nagrywania.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 21-11-22, 22:56   

Happy Xmas (Wars is over)
Silent night
An angel
No more Christmas ♥♥♥
Nanana
The wolf
Fire
Last Christmas :shock: :shock: :lol:
Break free :shock:
Do they know it's Christmas (czy to jakiś medley znanych Christmas songs???)
White Christmas
We wish you a merry Christmas
Merry Christmas


Zaczynam się jarać :lol: . Fire na siku/do baru, ale resztę biorę♥
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 22-11-22, 08:23   

Cytat:

Zaczynam się jarać . Fire na siku/do baru, ale resztę biorę♥


Pójdzie się na Fire i skończy się jak na Padziku, on zaczął grać Blurry eyes a tu będzie No More christmas :lol: .
 
 
Lena 
Entuzjasta


Posty: 1513
Skąd: gdynia
Wysłany: 22-11-22, 19:15   

Iliana w sensie że to co wkleiłaś to jest cała set lista koncertowa na teraz? Tylko tyle grają?
_________________
przyniosłaś mi album zdjęć na każdym z nich Kocham Cię
przyniosłaś ten zeszyt chwil i w każdej z nich jesteś Ty
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10