KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Christmas Party - nowa płyta 21.10.22
Autor Wiadomość
Lena 
Entuzjasta


Posty: 1513
Skąd: gdynia
Wysłany: 29-10-22, 21:35   

mi sie wydaje ze kiedyś sie spotkali chyba w berlinie na bravo gold cos tam ale strasznie dawnoo to bylo i moge sie mylic
_________________
przyniosłaś mi album zdjęć na każdym z nich Kocham Cię
przyniosłaś ten zeszyt chwil i w każdej z nich jesteś Ty
 
 
pattyann 
Entuzjasta


Posty: 1095
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 29-10-22, 23:58   

Przyjemna nawet ta piosenka. Teledysk też nienajgorszy. I fakt, Ronan tam niekoniecznie potrzebny. Bardziej podobałoby mi się bez niego :lol:
_________________
"Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka..."
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 30-10-22, 23:10   

te nowe piosenki na jeden kopyt-takie odnoszę wrażenie...
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 31-10-22, 00:30   

Bardzo liczę na to, że na tej płycie ukrywa się jednak chociaż jedna perełka.
Te piosenki, które już poznaliśmy w zeszłym roku i teraz, złe może nie są, na świąteczną playlistę ujdą, ale mam nadzieję, że coś tam jednak lepszego nagrali.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Yvonne 
Entuzjasta

Posty: 1811
Skąd: Beskidy
Wysłany: 31-10-22, 12:43   

Popieram Roman tam pasuje jak wół do karety.

Piosenki takie se. Najlepsza na razie Those days
_________________
" Jak suchy szloch w tę dżdżystą noc
Jak winny - li - niewinny sumienia wyrzut,
Że się żyje, gdy umarło tylu, tylu, tylu" (dla ś.p. E***]
 
 
Megi 
Wyjadacz


Pomogła: 1 raz
Posty: 2634
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 31-10-22, 16:11   

iliana napisał/a:
Bardzo liczę na to, że na tej płycie ukrywa się jednak chociaż jedna perełka.

Ja też. :-) I taka, którą w całości zaśpiewa John. ♥
_________________
http://stronamegi.blogspot.com/
http://stronamegi-2.blogspot.com/
 
 
Magdalena 
Moderator


Posty: 2967
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-11-22, 19:10   

Piosenki, które do tej pory zostały wypuszczone jako teledysk nie zawierają w tytule słowa "Christmas" . Ot, taka ciekawostka :lol: . I jeśli tak dalej będzie, to dramatycznie kurczą się możliwości kolejnych teledysków. ;-)
_________________
Did you know that 4 out of 3 people don't understand fractions?
wiemy co i kogo
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 03-11-22, 19:30   

Wydaje mi się, że oni już skończyli z teledyskami. Zwłaszcza, że przecież rok temu wypuścili też jeden z tej płyty.
Ale mogliby coś z Józefem w roli głównej wypuścić. Jest na tej płycie coś Józefa? :lol:
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 04-11-22, 07:25   

Jeszcze nie słuchałam, ale posprawdzałam sobie autorów piosenek i bez Maite Itoiz by ta płyta nie powstała :-? :lol: .

[ Dodano: 04-11-22, 07:27 ]
Cytat:
Ale mogliby coś z Józefem w roli głównej wypuścić


Twoje życzenie jest dla nich rozkazem :lol: .
 
 
kleine 
Gaduła


Posty: 492
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 04-11-22, 08:29   

No no no ho ho ho to będzie petarda na koncertach :lol:
 
 
Megi 
Wyjadacz


Pomogła: 1 raz
Posty: 2634
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 04-11-22, 08:48   

Elizabeth napisał/a:
posprawdzałam sobie autorów piosenek i bez Maite Itoiz by ta płyta nie powstała :-? :lol: .


To już wiemy czemu Maite Itoiz spędzała ostatnio dużo czasu w studio ;-) . A ja myślałam, że będzie nowa płyta ELFENTHAL.

Kto jeszcze nie słuchał, to na you tube może posłuchać całej płyty ;-) https://www.youtube.com/w...5pSpD7Gkz-Ij4r8
_________________
http://stronamegi.blogspot.com/
http://stronamegi-2.blogspot.com/
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 04-11-22, 09:30   

Elizabeth napisał/a:
Jeszcze nie słuchałam, ale posprawdzałam sobie autorów piosenek i bez Maite Itoiz by ta płyta nie powstała :-? :lol: .

[ Dodano: 04-11-22, 07:27 ]
Cytat:
Ale mogliby coś z Józefem w roli głównej wypuścić


Twoje życzenie jest dla nich rozkazem :lol: .


Ej no, słuchałam w nocy tylko tych nowych piosenek i kurna Józef tam jest tylko po to, żeby się wyspowiadać, że prezenty Padzikowi kradł (chyba, słuchałam już przez sen niemal). A poza tym to nawet Paula jest więcej. Wtf?

Generalnie brzmi jak płyta Johna i Patki z gościnnym udziałem innych. Przy słuchaniu całości, a nie tylko nowości, pewnie odbiór jest inny, ale i tak proporcje do bani.

I w ogóle słuchając zostawiłam sobie na koniec Fairytale in New York, bo pomyślałam, że to perełka będzie i że pewnie Jim i Patka i cudo. Puszczam w końcu, a tam... :shock: :shock: :shock: :lol: . Była chyba trzecia w nocy, a ja gruchnęłam śmiechem na cały głos.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Moncia 
Wyjadacz


Posty: 2546
Skąd: Tychy
Wysłany: 04-11-22, 10:53   

przed przesłuchaniem tej cd nie czytałam waszych opinii, dopiero jak skończyłam słuchać dokładnie poczytałam wasze odczucia i...
pierwszy wniosek po pierwszym przesłuchaniu tej cd...jak Kelly będą nagrywali jakąś nową cd to niech Itoizowa pojedzie do jakiegoś sanatorium. na maksa czuć że maczała palce w nagrywaniu tej cd bo czasem miałam wrażenie że słucham jakieś jej elfowej cd. dużo Patki i jak dla mnie OK :-D tylko szkoda że nie takiej mocnej Patki, tylko takiej "rozmamłanej". szkoda że jest mało Jimma, mało Joeya. mam takie wrażenie że jakby Maite nie dopuszczała do Johna innej kobiety jak tylko Patkę :roll: nie ma źle ale na pewno mogłoby być o wiele lepiej. a jaką nasz Paul ma chrypkę :lol:
aż się zastanawiam czy Kelly nagrają jeszcze jakąś nową cd :?:
_________________
...Jak mam rozpoznać swoją Drugą Połowę?
Nie bojąc się ryzyka. Ryzyka porażki, odrzucenia, rozczarowań.
Nigdy nie wolno nam rezygnować z poszukiwania Miłości.
Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie...Paulo Coelho
 
 
anazeta 
Entuzjasta


Posty: 1761
Wysłany: 04-11-22, 15:32   

Puściłam sobie tę płytę dzisiaj i po 10-tej piosence wyłączyłam. Nie tak, że jest tragedia, ale miałam wrażenie, że te wszystkie dźwięki takie do siebie podobne jakby to była jedna długa melodia. Tak jak Iliana pisze, za dużo Johna i Patki, albo raczej za mało innych Kelly, i tak za łagodnie… A może po prostu wyrosłam z KF? Stare płyty z chęcią posłucham i mogą mi się nigdy nie znudzić, ale to słuchanie tamtych Kelly to powrót do młodości i może po prostu ożywają wspomnienia.
 
 
kleine 
Gaduła


Posty: 492
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 04-11-22, 18:50   

Muszę się osłuchać z nowymi piosenkami, wszędzie Christmas i narazie mi się zlewają :mrgreen: Ogólnie nie jest źle, nie podoba mi się It's Christmas all year. Rock your Christmas jest spoko.

Fairytale in New York :roll: Paul może jest sympatyczny, ale jego śpiewanie mnie nie przekonuje. Straszne, jak jakiś pijaczek w barze karaoke :roll:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10