KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Paddy i jego tworczosc
Autor Wiadomość
Tinahet 
Znawca


Posty: 4719
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 07-05-15, 11:51   Paddy i jego tworczosc

No to zaloze sobie nowy temat, a co- bo nie ma takiego, a czuje nieodparta potrzebe wypowiedzenia sie. :-P Mam nadzieje, ze nie macie mi tego za zle, pewnie te plyty byly przez Was szczegolowo opisywane na starym forum, ale tutaj jest o nowej plycie, jest o In Exile, a o pozostalej tworczosci brak, a ja wlasnie dorwalam, dzieki nonie, plytke Solo & Unplugged 2014 (dobry tytul?) i tak jak juz dawno nie sledzilam zadnych Kelly solo tras i projektow, tak gdy przypadkiem trafilam na trailery z tej trasy na yt, to mnie zatkalo. :-P Plyta jest dla mnie mega, za wyjatkiem AnAngel, ale to z sentymentu- zadna inna wersja mi sie nie podoba, TBM- chodzi o te wstawke Ave Maria, i Salve Regina-nie pojmuje tego wycia. Naprawde swietnie mi sie tego slucha, Movie wymiata. :-P Az mam chrapke, zeby jeszcze poszperac w jego piosenkach. :-)
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
EK 
Maniak

Posty: 827
Wysłany: 07-05-15, 12:38   

Dla mnie najlepsza jego tworczosc przypadla na etapie Klasztoru. Piosenki i aranzacje cudowne, glos jak dzwon.
Teraz to ni to mega fajne ni to takie Padowe...jakos takie dziwne. Chce zmienic swoje zdanie po uslyszeniu jego CD.
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4719
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 07-05-15, 12:41   

Hmm- klasztrna twrczosc tez ominelam, takze mam sporo do nadrabiania. :-D
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
EK 
Maniak

Posty: 827
Wysłany: 07-05-15, 12:45   

JA zawsze bede powtarzac, uwielbiam/kocham jego klasztorna tworczosc I BEDE zawsze tesknic za JPM. Tak szczesliwego czlowieka jak on wtedy- nigdy nie widzialam. :mrgreen:
JPM WROC :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :mrgreen:
 
 
Magdalena 
Moderator


Posty: 2967
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-05-15, 20:01   

Dla mnie też twórczość Johna Paula Mary była najlepszą. Spójna, melodyjna, z mocnym głosem - na taką płytę czekałam. I czekam nadal, może kiedyś wyda :roll: , może jakaś wspólnota, grupa religijna, zgromadzenie to wyda :lol: . Na całe szczęście uchowały się filmiki z kościołów...
_________________
Did you know that 4 out of 3 people don't understand fractions?
wiemy co i kogo
 
 
Agniecha 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Posty: 2317
Skąd: Kraków
Wysłany: 07-05-15, 20:18   

O tak! Te klasztorne piosenki miały moc, magię, czar, miały "to coś". Uwielbiam je ♥. Nie mogę odżałować, że nie ma ich na żadnej płycie, chociażby jakimś zwykłym demo.
_________________
"Spokój gwałtowny. Może to już sierpień.
Może strach. Rozegrany przez nas umiejętnie.
Jest mi tak jakby już było za późno.."
 
 
mondo
Maniak


Posty: 593
Wysłany: 07-05-15, 20:31   

Podpisuję się pod Twoim postem EK. Te spotkania w kościołach to była magia jakaś i właśnie sobie uświadomiłam czego mi brakuje w obecnych Jego piosenkach - On nie wierzy w to co śpiewa! Wtedy, w kościele wierzył i mnie przekonał. Teraz nie.
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4719
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 07-05-15, 20:51   

Hmm, no to mi dalyscie do myslenia, bo co prawda z kosciolow to tylko Barke znam, ale jakos omijalam wszystko szerokim lukiem, bo wydawalo mi sie, ze tam duzo bedzie zawodzenia itp, a ja go lubie w takich mocniejszych dzwiekach, no ale moze rzeczywiscie Rzucę okiem i na koscioly.
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
nona 
Moderator


Posty: 1868
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 07-05-15, 21:12   

Przesłuchaj sobie Butterflies in my belly, Holy is his name, I'm the light of the world, Kiss me mother, Sick with love. Piękne są!!!
 
 
Kozka
[Usunięty]

Wysłany: 25-05-15, 20:10   

Nie wiem gdzie to dac,jesli nie tu to prosze o przeniesienie...znalazlam cosik takiego https://youtu.be/kFhsY72PI5U czy ktos moze mi powiedziec,co to za piosenka,bo ja ja pierwszy raz slysze,nawet z koncertow nie kojarze hmmm :roll:
 
 
mondo
Maniak


Posty: 593
Wysłany: 25-05-15, 20:14   

Czy to nie jest z koncertu z Litwy? Też ją znalazłam parę dni temu i słucham non stop. Cudo!
 
 
Vemona 
Maniak


Posty: 509
Wysłany: 25-05-15, 20:22   

Tak, grał to na Litwie - piosenka totalnie "padowa", jedna z tych, które podobały mi się najbardziej, oczywiście na płycie się nie znalazła.
_________________
'Normal is an illusion. What is normal for the spider is chaos for the fly.
 
 
Agniecha 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Posty: 2317
Skąd: Kraków
Wysłany: 25-05-15, 20:23   

Uwielbiam klasztorne utwory Padzika ♥
_________________
"Spokój gwałtowny. Może to już sierpień.
Może strach. Rozegrany przez nas umiejętnie.
Jest mi tak jakby już było za późno.."
 
 
Kozka
[Usunięty]

Wysłany: 25-05-15, 20:27   

Tylko dlaczego takim slabym echem sie odbila,bo chyba nikt o niej tu nie wspominal (albo przespalam ten moment) :-?

Agniecha napisał/a:
Uwielbiam klasztorne utwory Padzika 

Agniechaaaa,Agniechaaaa nie poznaje Cie :mrgreen:
 
 
nona 
Moderator


Posty: 1868
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 25-05-15, 21:18   

Uwielbiam tę piosenkę. Od lutego jej słucham na okrągło.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11