KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: iliana
31-10-21, 00:10
Gabriel i jego muzyka
Autor Wiadomość
monia2128 
Entuzjasta


Posty: 1407
Skąd: Gniezno
Wysłany: 26-02-21, 10:57   

piosenka nie moja bajka, ale on lepiej tu brzmi niż z rodzinką. Sam w sobie teledysk fajny. Helen pasuje tutaj z tą ogoloną głową, za słodko by wyglądała w długich włosach. Ale mam nadzieję, że to jednorazowe i zapuści włosy :lol:
 
 
paper_ann 
Znawca


Posty: 3781
Skąd: z domu
Wysłany: 26-02-21, 11:14   

Wow, piosenka wpada w ucho, chociaż nic nie rozumiem :lol: . Dużo ciekawsze niż Angelo Kelly nad Family 8-) 👏🏼. Helen 😍🖤.
 
 
Nata 
Gaduła


Posty: 433
Wysłany: 26-02-21, 12:25   

O, naprawdę ciekawie im to wyszło, jest w tym jakaś prawda, świeżość i do tego dobrze to jest zrobione jako całość. Nie rozumiem ani słowa, ale no przekaz trafia. Naprawdę super.

I nawet Helen pasuje tam z tym nowym lookiem, chociaż nadal sobie myślę, czy musiała aż się wygolić do zera, żeby w taki klimat się wpasować. Ale no cóż, młodość... :)

Ciekawe, jak się potoczy kariera Gabriela, czy pójdzie w to konkretnie, czy Helen też zacznie coś swojego tworzyć. No i też, czy przez to nie przestaną występować z rodzinką?
_________________
Cast your eyes on the ocean,
Cast your soul to the sea
When the dark night seems endless,
Please remember me...
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 26-02-21, 13:27   

Niech się Gabrielowi kariera powiedzie, przestanie występować z rodziną, Helen też i może Angelo wróci do normalnego grania, a nie pitu pitu po irlandzku z gibaniem się w prawo i lewo.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 26-02-21, 13:30   

iliana napisał/a:
Niech się Gabrielowi kariera powiedzie, przestanie występować z rodziną, Helen też i może Angelo wróci do normalnego grania, a nie pitu pitu po irlandzku z gibaniem się w prawo i lewo.


AMEN :lol:
 
 
Lena 
Entuzjasta


Posty: 1513
Skąd: gdynia
Wysłany: 26-02-21, 16:11   

paper_ann napisał/a:
Wow, piosenka wpada w ucho, chociaż nic nie rozumiem :lol: . Dużo ciekawsze niż Angelo Kelly nad Family 8-) 👏🏼. Helen 😍🖤.

O to to to ! Ja kocham hip hop , rap też i uważam że to jest świetny kawałek. Miałam nadzieję że będzie coś w stylu tzn na poziomie np Xaviera Naidoo aa tu jest git. I Helen mega dobarwia ten utwór. :lol:
_________________
przyniosłaś mi album zdjęć na każdym z nich Kocham Cię
przyniosłaś ten zeszyt chwil i w każdej z nich jesteś Ty
 
 
Nata 
Gaduła


Posty: 433
Wysłany: 26-02-21, 17:17   

Ja tu wyczuwam inspirację "Flip a coin", a przynajmniej takie mam skojarzenie. Te ich płaszcze z teledysku troszkę jak nosili się Kelly w czasach La Pataty.

Ej, to ich gibanie irlandzkie jest przyjemne :) A nawet jak to rzuca to wątpię, że Angelo wróci na dobre do solo koncertów i albumów. Mam wrażenie że on zamknął ten etap i niekoniecznie chce w to iść. Tylko z 2 strony, jeśli Gabryś i Helen odejdą, to granie z dorastająca Emma i z małymi Józiem i Wiliamem będzie lekko bez sensu.
Prędzej wtedy uwierzę w płytę duet Kira-Angelo :-D
_________________
Cast your eyes on the ocean,
Cast your soul to the sea
When the dark night seems endless,
Please remember me...
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 26-02-21, 20:02   

Angelo będzie w to brnął, bo Kira tego chce, wtedy są razem . Poświęcił się, na dodatek ma z tego kase, solo z bandem i akustyki były na poziomie, ale średnio się sprzedawały u Niemców. Za to przaśne lalala z rodzinką w rządku już idzie jak ciepłe bułeczki.
 
 
paper_ann 
Znawca


Posty: 3781
Skąd: z domu
Wysłany: 26-02-21, 21:40   

Jest już gdzieś w necie tekst?

[ Dodano: 27-02-21, 11:42 ]
Co Angelo tu mówi
https://www.instagram.com...d=1iiq10a4j14k6 ?
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4719
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 27-02-21, 14:34   

Helen mega!!! Wyglada genialnie!!!!!
Piosenka- nie dalam rady, ale tylko dlatego, ze po niemiecku. Gdyby po angielsku, to kto wie. Generalnie bardzo na plus! Niech dziala!!!
Jedyny zgrzyt- oprocz niemieckiego- jak to wytlumaczyc- ciezko bedzie Gabrielowi zerwac ze scrnicznym podrygiwaniem z rodzinka. Tu happy family, to teledysk z dosc mocnym przekazem i nagle co- znowu wystapi z rodzinka i bedzie przyklaskiwal w rytm irlandzkich przyspiewek? Chyba, ze rzeczywiscie to takie zerwanie ze slodycza. Trzymam za niego kciuki mocno! I za Helen tez. Jest mega w tym teledysku!!!
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
marii 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Posty: 422
Wysłany: 27-02-21, 15:13   

paper_ann napisał/a:


[ Dodano: 27-02-21, 11:42 ]
Co Angelo tu mówi
https://www.instagram.com...d=1iiq10a4j14k6 ?


Nic ciekawego. Pokazuje jak można nabijać gabrysiowi wyświetlenia/odtworzenia na yt i spotyfy
I zachęca do kupowania piosenki na iTunes i Amazonie

W sumie ciekawe czy uda się młodemu przyciągnąć jakąś publiczność spoza kręgu Kelly fanów. Jak na razie sukces w odtworzeniach zawdzięcza głównie nazwisku i promo rodzinki. Młody znalazł fajny sposób na siebie. Szkoda by było gdyby jego publika ograniczyła się się do kelly fanów 2x starszych od niego.
Mam nadzieję że Angelo ma jakiś plan B. I że nie będzie to duet z Kira :roll:
_________________
You can’t buy happiness. But you can buy concert tickets, which is kinda the same thing.
Normal is a state of mind I do not wish to inhabit.
www.kellyfamily.pl
 
 
paper_ann 
Znawca


Posty: 3781
Skąd: z domu
Wysłany: 27-02-21, 16:59   

Nie wiem co ta piosenka ze mną zrobiła, ale nie mogę jej wyrzucić z głowy 💔❤.
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 28-02-21, 12:17   

To jest tak inne od tego ,co prezentują w familijnym angelowym bandzie ,że aż trudne do uwierzenia.Wrażenie pozytywne pod każdym względem , no i Gabriel w końcu nie robi tego ,do czego się niezbyt nadaje- oczywiście chodzi o śpiewanie.
 
 
Agniecha 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Posty: 2317
Skąd: Kraków
Wysłany: 28-02-21, 16:35   

Piosenkę przesłuchałam raz i wystarczy :lol: Taki rodzaj muzyki mnie nie kręci w ogóle, a jeszcze po niemiecku to podwójnie :lol: Helen pięknie brzmi ale dla samej wstawki Helen to trochę za mało, żeby słuchać raz jeszcze :lol:
Teledysk fajnie zrobiony i te ogolone głowy do teledysku bardzo pasują, ale tylko do teledysku. Jak dla mnie piękna dziewczyna strasznie się oszpeciła. Nigdy mi się nie podobały ogolone głowy u dziewczyn, zawsze mi się kojarzyły z jakimś dramatem.
_________________
"Spokój gwałtowny. Może to już sierpień.
Może strach. Rozegrany przez nas umiejętnie.
Jest mi tak jakby już było za późno.."
 
 
Nata 
Gaduła


Posty: 433
Wysłany: 28-02-21, 19:10   

Wstawka Helen jak dla mnie jest sercem tej piosenki :)
A Helen brzmi tu dla mnie jak Maite. Ogólnie ona jest bardzo "Angelowa", ma jego urodę i głos.

[ Dodano: 28-02-21, 19:44 ]
Relacja z ogolenia głowy

https://youtu.be/KlNHDtsEfA4
_________________
Cast your eyes on the ocean,
Cast your soul to the sea
When the dark night seems endless,
Please remember me...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12