KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Angelo odchodzi z KF
Autor Wiadomość
kleine 
Gaduła


Posty: 492
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 19-05-20, 11:30   

Nie, nie, nie... Nie jestem za tym żeby mieszać pokolenia na scenie. Mimo,że KF łączą pokolenia i na widowni pełny przekrój społeczeństwa.
Występ gościnny ok, ale na stałe nie... Iggi niech sobie gra w salach pełnych 13-latków.

Nowy projekt - nadal wydaje mi się, że będzie jakieś DVD z nigdy nie publikowanymi starociami.
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4718
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 19-05-20, 14:59   

Czyli w Jimie nadzieja.

Nie sadze, zeby Kira grala cierpietnica. Mysle, ze ona m po prostu taki troche flegmatyczny charakter. Ja nigdy jej nie lubilam- to znaczy w sensie jej muzyki i glosu. Dla mnie zawsze piala i dziwilo mnie to, ze w ogole dawala sie namowic na wystepy.
A moze tak role ustalili miedzy soba, zehy byla takim odwzorowaniem Barbary, cicha, w tle, a jednak wystepujaca.
W kazdym badz razie zycze im najlepiej, jak pewnie kazdy z ns. Tak jak Monika napisala- niemiecki rynek lyknie najwiekszy kicz, wiec niech korzystaja.
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
marii 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Posty: 418
Wysłany: 19-05-20, 18:18   

jak dla mnie 2 pokolenie mogłoby sobie swój osobny zespol załozyc. Cokolwiek by grali w DE i tak by sie sprzedało

kurcze ten cały lockdown tak naprawde dał Angelo szanse na odpoczynek. Koncerty i wywiady z familia odwołane. Kelly maja przerwę w koncertach w sumie nie wiadomo jak długą ale skoro wszytskie solo koncerty beda przesuniete na 2021 to pewnie minie z 2 lata zamim cos ogarna. Wiec dlaczego to jego "odejscie" akurat teraz? :roll:


Mam nadzieje ze to tylko wypalenie/przemeczenie i ze nie ma tam jakiegos wiekszoego problemu o którym nie wiemy. I ze jak odpocznie to wróci mu wena do tworzenia muzyki. W koncu mu sie skoncza irlandzie piosenki do coverowania :roll:
_________________
You can’t buy happiness. But you can buy concert tickets, which is kinda the same thing.
Normal is a state of mind I do not wish to inhabit.
www.kellyfamily.pl
 
 
Lena 
Entuzjasta


Posty: 1509
Skąd: gdynia
Wysłany: 19-05-20, 18:35   

I to bylby spoko pomysl gdyby te wszystkie dzieciaki sobie robily swoj osobny zespol .Dokladnie , i tak by poza de nie chcieli a tam wyprzedawaliby koncerty .Ludzie przeciez wlaza Patce w tylek komentujac jak to kochaja muzyke/glos/cos Iggego .Nawet byli tacy co szli na koncert gdzie on gral supporta bo a nuz bedzie Patricia .
_________________
przyniosłaś mi album zdjęć na każdym z nich Kocham Cię
przyniosłaś ten zeszyt chwil i w każdej z nich jesteś Ty
 
 
Agata 
Entuzjasta


Posty: 1347
Skąd: Polska
Wysłany: 19-05-20, 20:05   

marii napisał/a:

Mam nadzieje ze to tylko wypalenie/przemeczenie i ze nie ma tam jakiegos wiekszoego problemu o którym nie wiemy. I ze jak odpocznie to wróci mu wena do tworzenia muzyki. W koncu mu sie skoncza irlandzie piosenki do coverowania :roll:


Właśnie też mam nadzieję, że tak jest. Boje się, że jest jakiś większe"ale", o którym nie wiemy. Obym się myliła.
_________________
“If you don't stick to your values when they're being tested, they're not values: they're hobbies.”
 
 
Jack kelly 
Gaduła

Posty: 221
Skąd: Śląsk
Wysłany: 23-05-20, 12:12   

iliana napisał/a:
Jim ma z Padem spoko kontakt raczej. Tym co w Monachium mówił (że to oni comeback obgadali), też to w sumie potwierdził.
W powrót Pada nie chce mi się wierzyć, ale ja od Kellych przyjmę, co dają :lol: .
Który z nich o tym powiedział w Monachium?
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 23-05-20, 13:47   

Jimmy przed ostatnią piosenką.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Jack kelly 
Gaduła

Posty: 221
Skąd: Śląsk
Wysłany: 25-05-20, 20:39   

Angelo,za duzo wzial na siebie.Koncerty z Kelly family plus wlasna rodzina
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11