KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
B.O.A.T.S - nowa płyta
Autor Wiadomość
kleine 
Gaduła


Posty: 492
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 12-11-21, 13:24   

Fajny album, ale jako kolejny singiel nadaje się faktycznie tylko Blurry eyes, ew. Earthquake, ale wtedy zostałby w tych samych klimatach co Beautifull Madness i Throwback.
 
 
Magdalena 
Moderator


Posty: 2967
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-11-21, 14:43   

Bardzo zacny album. I utworów dużo.

Mam swoje "ale". Nie podoba mi się kompletnie "Mother's Day". Co ciekawe, większe wrażenie osłuchanej wywarła na mnie piosenka "Blurry eyes", która jest całkiem krótko w eterze, niż "Throwback". Końcówka albumu (od "Thank you") zlała mi się w jedno. Płyta po Padzikowemu wygłaskana i idealna, a czasami aż się prosi, by dać trochę więcej surowych dźwięków, jakiegoś walnięcia w gary, czy coś. On i Maite idą w tym samym kierunku - mają podobać się każdemu słuchaczowi, Maite robi to w j.niemieckim, a on w j.angielskim. Taka męska Taylor Swift.
Ale to pierwsze przesłuchanie, może po kolejnych inaczej się to poukłada. "BM" też mi się najpierw nie podobało :-> .
_________________
Did you know that 4 out of 3 people don't understand fractions?
wiemy co i kogo
 
 
Moncia 
Wyjadacz


Posty: 2546
Skąd: Tychy
Wysłany: 12-11-21, 16:53   

Po trzecim przesłuchaniu mogę powiedzieć...że dupy z majtek mi nie wyrwało. Kolejna płyta Padzika przy której mam wrażenie że stać go na więcej i na lepiej. Jak dla mnie najlepszą piosenką jest "Blurry eyes". Podoba mi się też "Paraglidind", "Thank you", i o dziwo "Fake messiah" :-)
_________________
...Jak mam rozpoznać swoją Drugą Połowę?
Nie bojąc się ryzyka. Ryzyka porażki, odrzucenia, rozczarowań.
Nigdy nie wolno nam rezygnować z poszukiwania Miłości.
Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie...Paulo Coelho
 
 
marii 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Posty: 422
Wysłany: 12-11-21, 20:41   

Hmm trochę mi się wszytsko na razie zlewa w jedną nudnawą całość. America zdecydowanie najlepsza z całej płyty i ląduje na mojej playliście. Najgorszy Earthquake więc mysle że bedzie kolejnym singlem. :lol: :roll: Paragliding i Home ładne.

[ Dodano: 12-11-21, 20:46 ]
Elizabeth napisał/a:
Earthquake wpada mi w ucho, ale równocześnie z czymś mi się kojarzy, zwłaszcza głos w tle mówiący "earthquake".



Glos w tle mi się kojarzy z Imagine Drangons - Thunder.
_________________
You can’t buy happiness. But you can buy concert tickets, which is kinda the same thing.
Normal is a state of mind I do not wish to inhabit.
www.kellyfamily.pl
 
 
Sylwiaq 
Entuzjasta


Posty: 1638
Skąd: Szczecin
Wysłany: 12-11-21, 22:53   

Jestem po pierwszym przesłuchaniu... Zdecydowanie wolę wcześniejszą twórczość ale jest kilka fajnych piosenek. Podoba mi się Blurry eyes, Icon, American, Mothers Day i Home. Home, tuż po An Angel mogą mi zagrać na pogrzebie 😬 jak już przyjdzie na mnie pora. Lubię takie wyciskacze łez
 
 
Moncia 
Wyjadacz


Posty: 2546
Skąd: Tychy
Wysłany: 14-11-21, 10:23   

Na mojej setliście znajdują się...1.Paragliding; 2.Blurry Eyes; 3.Fake Messiah; 4.Thank You; 5.America. Throwbak i Beautiful Madness już się osłuchało. Co do reszty? na pewno za często nie będą przeze mnie słuchane.
_________________
...Jak mam rozpoznać swoją Drugą Połowę?
Nie bojąc się ryzyka. Ryzyka porażki, odrzucenia, rozczarowań.
Nigdy nie wolno nam rezygnować z poszukiwania Miłości.
Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie...Paulo Coelho
 
 
Ania-mama 
Entuzjasta

Posty: 1386
Wysłany: 14-11-21, 10:44   

W sumie to ta płyta mi się nie podoba ,nic mnie nie wzrusza w niej. Jakas taka nikjaka ,aż jestem w szoku. :( W sumie to może i dobrze nie posłuchałam ale strasznie mnie nudzą te piosenki.
 
 
Sylwiaq 
Entuzjasta


Posty: 1638
Skąd: Szczecin
Wysłany: 19-11-21, 16:01   

Jest gdzieś tekst do Thank you? Wiadomo coś o tej piosence? Np czy to o żonce :-P
 
 
kleine 
Gaduła


Posty: 492
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 19-11-21, 16:03   

Tutaj są wszystkie:
https://www.azlyrics.com/...y/thankyou.html

Tak, w jednym z wywiadów było wspomniane, że to piosenka dla żony.
Paddy może tego bezpośrednionie powiedział, ale było zdjęcie z Joelle, piosenka Thank you w tle i było wspomniane, że jest wdzięczny za udane zycie prywatne.
 
 
Sylwiaq 
Entuzjasta


Posty: 1638
Skąd: Szczecin
Wysłany: 19-11-21, 16:09   

Dzięki Kleine! Tak swoją drogą gdybym była żonka dla której mąż pisze piosenkę to zamiast choć jednego thank you wolałabym I Love you :-P mogłeś Paddy bardziej okazać miłość a nie tylko wdzięczność :lol: w ogóle to słucham drugi raz dopiero płyty i melodia i cała Icon to mi się skojarzyła z wiecie, dyskoteka za małolata, lata 90te, ostatnie niedobitki na parkiecie i taniec przytulaniec :lol: podoba mi się Icon :mrgreen:
 
 
Moncia 
Wyjadacz


Posty: 2546
Skąd: Tychy
Wysłany: 20-11-21, 10:35   

Gdzieś na fejsie mi mignęło że Padzik w wywiadzie dla "NDR Talk Show" powiedział, że w przyszłym tygodniu rusza sprzedaż biletów na trasę koncertową. Ciekawe czy kilka dni wcześniej poda daty a dzień później bilety? :roll:
_________________
...Jak mam rozpoznać swoją Drugą Połowę?
Nie bojąc się ryzyka. Ryzyka porażki, odrzucenia, rozczarowań.
Nigdy nie wolno nam rezygnować z poszukiwania Miłości.
Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie...Paulo Coelho
 
 
kellyska83 
Gaduła


Posty: 308
Wysłany: 20-11-21, 13:31   

Moncia tak mówił, dobrze ci mignèło ja na tą chwilę nie kupuję biletów,nie wiadomo co będzie.Moze jak będe pewna,że będzie /będą kupię,ale jeśli już to tylko Pl.,
 
 
Yvonne 
Entuzjasta

Posty: 1810
Skąd: Beskidy
Wysłany: 20-11-21, 13:52   

Sylwia slyszna uwaga z tym Thank you :lol: :lol:
Ale w sumie on zawsze dziwny był. Pewnie żonie to nie przeszkadza.

Udało mi się przesłuchać dwie piosenki :lol: może napiszę jak chociaż połowę przesłucham. Może do końca roku mi się uda.
_________________
" Jak suchy szloch w tę dżdżystą noc
Jak winny - li - niewinny sumienia wyrzut,
Że się żyje, gdy umarło tylu, tylu, tylu" (dla ś.p. E***]
 
 
Lena 
Entuzjasta


Posty: 1513
Skąd: gdynia
Wysłany: 20-11-21, 18:37   

Yvonne napisał/a:


Udało mi się przesłuchać dwie piosenki :lol: może napiszę jak chociaż połowę przesłucham. Może do końca roku mi się uda.

Też próbuję , póki co słyszałam 1. :-P
_________________
przyniosłaś mi album zdjęć na każdym z nich Kocham Cię
przyniosłaś ten zeszyt chwil i w każdej z nich jesteś Ty
 
 
Ika 
Znawca


Posty: 3392
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 20-11-21, 22:45   

Angiefan napisał/a:
Yvonne napisał/a:


Udało mi się przesłuchać dwie piosenki :lol: może napiszę jak chociaż połowę przesłucham. Może do końca roku mi się uda.

Też próbuję , póki co słyszałam 1. :-P


Masz na myśli Throwback, Blury Eyes czy Beautiful Maddness? Czy może jedna z nowych?

Mnie wkurzaja tu te wstawki..Przy Beautiful Maddness ten początek miał jakoś urok. Ale już w Earthquake czy Fake Massajah mnie do po prostu wkurza.

Za to jak wracam do głównie do Home. Mothers Dau takie sobie, to w duecie do re. Reszty nie ogarniam jeszcze tytułów.
_________________
Gdybyś był łzą w moim oku, nie zapłakałabym nigdy, żeby Cię nie stracić.....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11