KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa płyta "Coming Home"
Autor Wiadomość
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 07-04-20, 11:31   

Dla mnie za bardzo religijna ta piosenka.
Lubię Kirę, Mary mi się podobała nawet bardzo (może dlatego, że nie było teledysku), ale tu przekroczyli moją granicę. I te dzieciaki najstarsze takie smutne.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
monia2128 
Entuzjasta


Posty: 1407
Skąd: Gniezno
Wysłany: 07-04-20, 11:54   

Piosenka mi się podoba, ale za głosem Kiry nie przepadam. Jakby ją ktoś inny śpiewał, albo jakby wspólnie z Angelo śpiewali, to byłaby lepsza. Ale sama w sobie bardzo przyjemna :)
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 07-04-20, 12:01   

Dla mnie ta piosenka jest zbyt wprost. Angelo potrafi napisać tekst o wierze, który jest pod woalką i nie wali tak po oczach BÓG BÓG BÓG. Mary też jest wprost, ale tam ten refren jest chwytliwy i jakoś poszło.
 
 
Ika 
Znawca


Posty: 3395
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 07-04-20, 12:30   

Mi się generalnie tak średnio podoba. Piosenka fajna, teledysk też. Dzięki według mnie nie tyle smutne co poważne. Tylko Kira mnie drażni. Nie mam generalnie nic do niej ale nie lubię jak śpiewa.
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4719
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 07-04-20, 15:32   

William cudny, scena z Jozkiem piekna.
I Irlandia piekna!
I to tyle, co mi sie podobalo. A, Helen tez momentami ma piekne ujecia.
Piosenka kompmetnie nie w moim klimacie, do tego nigdy nie lubilam glosu Kiry, ona jak dla mnie piszczy za bardzo.
I Emma- rany, jak sie jej rysy zmienily, bardzo wydoroslala na twarzy. Wolalam ja chyba taka pucolowata.
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 07-04-20, 15:39   

Emma ma chyba aparat na zębach, szczęka jej się inaczej układa.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 07-04-20, 16:04   

iliana napisał/a:
Emma ma chyba aparat na zębach, szczęka jej się inaczej układa.


No, szufladę ma. Ja to właśnie pomyślałam, że aparat by się przydał, ale może faktycznie go ma i najpierw jest gorzej by mogło być lepiej :-P .
 
 
Nata 
Gaduła


Posty: 433
Wysłany: 07-04-20, 17:22   

A ja jestem bardzo na tak :-) Słowa są wprost, owszem, ale to tez jest akurat wyraz ich wiary, tego co czują i mają w sercach. Teledysk cudny, ujęcia rodzinne i krajobrazów idealne żeby trochę się przy tym zatrzymac, zamyslic, wyciszyć. No i muzyka - mega, totalnie mnie chwyta. Moim zdaniem świetnie pasuje im takie granie. Jak dla mnie płyta mogłaby być w połowie w takim klimacie.
_________________
Cast your eyes on the ocean,
Cast your soul to the sea
When the dark night seems endless,
Please remember me...
 
 
marii 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Posty: 422
Wysłany: 07-04-20, 18:19   

oświeciło mnie skąd znam tytuł piosenki a life that's good. Był taki serial Nashville o muzyce country. ciekawe czy to bedzie ta piosenka. https://www.youtube.com/watch?v=Fu_gmL1Oeks


a whiskey bedzie pewnie w takiej wesji :roll: https://www.youtube.com/watch?v=hlWTASnnft4
_________________
You can’t buy happiness. But you can buy concert tickets, which is kinda the same thing.
Normal is a state of mind I do not wish to inhabit.
www.kellyfamily.pl
 
 
paper_ann 
Znawca


Posty: 3780
Skąd: z domu
Wysłany: 07-04-20, 18:41   

Dla mnie to za dużo, za bardzo, zbyt dosłownie i za smutno :-( .
 
 
monika.bila 
Entuzjasta


Pomogła: 1 raz
Posty: 1181
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 07-04-20, 19:40   

marii napisał/a:
oświeciło mnie skąd znam tytuł piosenki a life that's good. Był taki serial Nashville o muzyce country. ciekawe czy to bedzie ta piosenka. https://www.youtube.com/watch?v=Fu_gmL1Oeks

Tak to z tego serialu Angelo na koncercie w Holi mówił ;-) ;-)
_________________
A życie płynie.......
 
 
Moncia 
Wyjadacz


Posty: 2546
Skąd: Tychy
Wysłany: 07-04-20, 19:58   

Kra, od zawsze wygląda jakby połknęła kij od szczotki :roll: to nie jest tak że ja nie lubię Kiry, widać że w sumie nawet i sympatyczna z niej kobitka...ale jest sztywna. Gabriel, na niektórych ujęciach przy fortepianie wygląda jak Padzik :-D Emma wygląda nie jak Emma :shock: Co do piosenki...no dupy mi z zachwytu nie urwało tzn.jest bo jest i gdy posłucham to zaraz o niej zapominam. Jak ja się cieszę że Angelo jedzie w trasę MixTape 3 bo z tymi jego dziećmi to wieje nudą. Jestem takiego zdania...żeby Angelo jak najszybciej skończył z koncertowaniem z rodziną, wypuścił te dzieci spod swych muzycznym skrzydeł bo osiąga muzyczne dno muzycznego dna :roll: :roll: Ogólnie nie rozumiem tej ich stylizacji na Amiszów.
_________________
...Jak mam rozpoznać swoją Drugą Połowę?
Nie bojąc się ryzyka. Ryzyka porażki, odrzucenia, rozczarowań.
Nigdy nie wolno nam rezygnować z poszukiwania Miłości.
Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie...Paulo Coelho
 
 
Magdalena 
Moderator


Posty: 2967
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-04-20, 21:09   

Piosenka może sobie w tle lecieć - jak się nie wsłuchuję to jest dość przyjemna. Wyjątkowo tutaj drażni mnie głos Kiry, do którego normalnie nic nie mam - choć wiadomo, że nie jest to głos profesjonalisty. Teledysk byłby nawet przyjemny, gdyby nie wstawki kościołowe - one są w całkiem innej kolorystyce niż pozostałe ujęcia. Nawiązywać w teledysku do wiary mogli dyskretniej, jak np. na nadgarstku Gabriela było widać różaniec, czy coś podobnego z franciszkańskim krzyżykiem. No sacropolo się robi. I taka ma być cała płyta? No nieee...
_________________
Did you know that 4 out of 3 people don't understand fractions?
wiemy co i kogo
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 07-04-20, 23:25   

Tak...pomyślałam sobie ,że Gabriel- nie wiem , może przez te ciemniejsze i nieco dłuższe włosy-jest jeszcze bardziej podobny do Pada niż wcześniej...
 
 
Ika 
Znawca


Posty: 3395
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 08-04-20, 08:12   

Diana napisał/a:
Tak...pomyślałam sobie ,że Gabriel- nie wiem , może przez te ciemniejsze i nieco dłuższe włosy-jest jeszcze bardziej podobny do Pada niż wcześniej...


Może to dziecko Paddyego? Podobno Kira kiedyś smalila do niego cholewki 8-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11