KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa płyta "Coming Home"
Autor Wiadomość
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 06-12-20, 22:04   

A mnie się podoba ten clip, bo ileż można patrzeć na jeden i ten sam schemat...Piosenka świetna.
 
 
Magdalena 
Moderator


Posty: 2967
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-12-20, 22:59   

Tak i nie z tym schematem. Oczywiście, w każdym teledysku są wstawki, że siedzą razem, razem śpiewają, grają, ale jest też jakiś temat teledysku, i to zazwyczaj pasujący do piosenki. Country roads - zapis z wakacji. Stay with me to wielkie przestrzenie - domu w typie jakby dworku, kościoła, klifów. Whiskey in the jar to zapis z koncertu i z życia na backstage. Let go to całkiem teledysk-historia. Coming home for Christmas też jest jakąś opowieścią. A przepiękny utwór, wykonany w takiej aranżacji, że chylić czoła... to po prostu zlepek studyjnych nagrań. Jak oglądałam do tej pory wykonania innych chórów, zespołów, to czułam święta tu i teraz, nieważne, czy to był grudzień, czy lipiec. A to to serio wygląda jak zlepione i wrzucone na odwal się. Ani ubrania, ani jakaś dekoracja nie wskazuje na to, że to utwór świąteczny. No ludzie! Boże Narodzenie jest tak pięknym świętem poprzez całą swoją otoczkę, że wytłumaczyć go może chyba tylko to, że chciał sprzeciwić się ich komercjalizacji :lol: :roll: .
_________________
Did you know that 4 out of 3 people don't understand fractions?
wiemy co i kogo
 
 
kleine 
Gaduła


Posty: 492
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 13-12-20, 16:10   

Widziałyście teledysk do In the bleak midwinter?
Te sceny w lesie trochę jak z horroru :lol: . Emma ślicznie wygląda.
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 13-12-20, 17:24   

Mroczny, ale fajny.
Chociaż przeszkadzają mi takie szczególiki, że starsi w płaszczach, Emma w cieniutkiej bluzce, maluchy w swetrach. Jakaś jedność stylistyczna by się przydała. Mam wrażenie, że Emma się telepie :lol: .
I tacy zmarnowani wszyscy na twarzach :lol: . Wczesna pora chyba, bo wygląda na kręcone bladym świtem, a i ta kolorystyka jakoś uwidacznia wory pod oczami.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Agata 
Entuzjasta


Posty: 1347
Skąd: Polska
Wysłany: 13-12-20, 20:35   

Fajne. Inne. Oni takie klimaty lubią. Przynajmniej są autentyczni. Nie robią na siłę, nie robią chamskiego wiejskiego popu i dzięki im za to.
_________________
“If you don't stick to your values when they're being tested, they're not values: they're hobbies.”
 
 
marii 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Posty: 422
Wysłany: 13-12-20, 21:30   

Fajne. Wywiozłabym ich gdzieś gdzie jest śnieg i ubrała w zimowe ciuchy i byłoby idealnie :lol:
I mogliby kupić Williamowi więcej swetrów bo biedak wszędzie w tym jednym.
_________________
You can’t buy happiness. But you can buy concert tickets, which is kinda the same thing.
Normal is a state of mind I do not wish to inhabit.
www.kellyfamily.pl
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 13-12-20, 23:04   

Nie podoba mi się, i to bardzo .Wolę chanski, wiejski pop od tego czegoś ,co nam tu zapodano....
 
 
Agata 
Entuzjasta


Posty: 1347
Skąd: Polska
Wysłany: 14-12-20, 20:49   

Diana napisał/a:
Nie podoba mi się, i to bardzo .Wolę chanski, wiejski pop od tego czegoś ,co nam tu zapodano....


Kwestia gustu:))
_________________
“If you don't stick to your values when they're being tested, they're not values: they're hobbies.”
 
 
Ika 
Znawca


Posty: 3396
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 14-12-20, 21:03   

Fajny teledysk. Kojarzy mi się że Zmierzchem.
Brakuje trochę takiemu mocnej zimy.
_________________
Gdybyś był łzą w moim oku, nie zapłakałabym nigdy, żeby Cię nie stracić.....
 
 
Magdalena 
Moderator


Posty: 2967
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-12-20, 21:44   

Nie jest zimowy, ale jest jakiś. Jest spokojny i pasuje do spokojnego wykonania.
Najbardziej creepy moment, jak oni wszyscy nagle "przechodzą" przez kadr, kamera jest z boku. Nie ma tego kontaktu wzrokowego. Takie trochę zombiaki :lol: . Było to też w tym programie kilka dni temu.
Emma wygląda bardzo delikatnie. Zmieniła się z dziecka w młodą dziewczynę. Głos też jej się zmienia/zmienił, jest przynajmniej jeden moment, gdy słychać, że nie wyciąga wysoko.
_________________
Did you know that 4 out of 3 people don't understand fractions?
wiemy co i kogo
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 14-12-20, 22:53   

Emma-to moje ulubione dziecko Angelo- od zawsze...Ale od pewnego czasu, jak na nią patrzę, to wydaje mi się taka jakaś smutna, depresyjna, mimo że wypiękniała ( Helen się chowa)...
A tak z innej beczki , to nie rozumiem, jak można wystylizować 14- letnią dziewczynkę na 5 lat więcej-,bo tyle bym jej mniej więcej dała, oglądając ten teledysk.
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 19-12-20, 23:27   

Jutro rano premiera klipu do Jingle bells.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Ika 
Znawca


Posty: 3396
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 20-12-20, 10:14   

Bardzo mi się ta płyta podoba. Słucham z You Tube tylko, ale zainwestuje sobie w oryginał.
Najbardziej w zasadzie lubię słuchać In the bleak midwinter. Urzekła mnie niesamowicie. Nie znałam jej wcześniej.
Carol od Bells - balam się jej. Z Kewinem mi się kojarzyła, tak niebezpiecznie. Ale przekonałam się.
I little drummer boy. Super. Resztą ok. Nie mam tak, żebym coś przewijała.
_________________
Gdybyś był łzą w moim oku, nie zapłakałabym nigdy, żeby Cię nie stracić.....
 
 
monia2128 
Entuzjasta


Posty: 1407
Skąd: Gniezno
Wysłany: 20-12-20, 11:06   

iliana napisał/a:
Jutro rano premiera klipu do Jingle bells.


Czekałam aż Angelo klapnie na tych łyżwach i się nie doczekałam :lol: :-P
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 20-12-20, 22:29   

No cóż , zmieniła się tradycja wklejana nowych rzeczy przez kogoś, kto był pierwszy w tej kwestii.... Ale mniejsza z tym - znalazłam. I dlatego, że nie chce mi się wgłębiać w szczegóły, napiszę tylko - oprócz głosu Gabriela i tuszy Angelo- wszystko bardzo , ale to bardzo, mi się podoba!!!!!Ale- te dwa minusy są naprawdę maleńkie w porównaniu z plusami....


Dla tych ,co nie widzieli:
https://www.youtube.com/watch?v=Kks599piRmE
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10