KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
25.10.2019 - nowa płyta KF - 25 years later
Autor Wiadomość
Agata 
Entuzjasta


Posty: 1347
Skąd: Polska
Wysłany: 28-10-19, 20:06   

Alieneczka napisał/a:
W wymianie MP3?


Tak, już mi Elizabeth pomogła. Okazało się, że miałam ten temat w ignorowanych i dlatego nie widziałam. Ale jak to się stało to nie mam zielonego pojęcia :roll:
_________________
“If you don't stick to your values when they're being tested, they're not values: they're hobbies.”
 
 
Asiulus 
Żółtodziób

Posty: 9
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 28-10-19, 20:46   

Elizabeth napisał/a:
Słucham sobie Rarities co Jack nam wrzucił

Też słucham. Jakość faktycznie bardzo różna. Z ogromnym sentymentem odsłuchałam nagrań ze starych koncertów. Jest coś rozczulającego i autentycznego w ich głosach i niedoskonałych wykonaniach. Zabawne, że oni grając w sumie łagodną muzykę brzmią chwilami jak zespół punkowy, albo co najmniej alternatywny ;-) Poczułam się trochę jak kiedyś, gdy godzinami słuchałam kaset magnetofonowych - na ogół dziesiątej kopii niepublikowanych streetowych piosenek. Jakość dźwięku przerażająca, ale to był czad, wzruszenia i ogólny odlot.
Barby w Ares Qui brzmi bardzo fajnie. I kolejny raz odniosłam wrażenie, że bez flamencowego zaśpiewu Kathy Kelly Family traci część swojej wyjątkowości. Taką Kathy lubię (szczególnie gdy śpiewa nisko), nie w operowych śpiewach.
Głosy chłopaków w Santa Maria -wersji ulicznej brzmią o niebo lepiej niż rough version - nie tylko Angelo, u którego w tej drugiej wersji chyba dawała znać o sobie mutacja, ale i John, który brzmi, jakby miał chore gardło.
Break Free: odsłuchując nowej wersji cały czas miałam poczucie, że czegoś brakuje. Teraz wiem czego - mocnych klawiszy jak z koncertów z lat 90-tych.
_________________
Nowe konto - stara ja.
 
 
Jack kelly 
Gaduła

Posty: 221
Skąd: Śląsk
Wysłany: 29-10-19, 17:47   

Czegoś mi brakuje w najnowszej płycie...Mysle ze za malo niwych piossnek Za dużo starych..Pomieszane z poplataniem
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 30-10-19, 12:06   

W piątek premiera teledysku do Fire.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Ika 
Znawca


Posty: 3396
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 30-10-19, 12:28   

iliana napisał/a:
W piątek premiera teledysku do Fire.


Widziałam zajawkę i mało oryginalni są. Przypomina mi nanana
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 30-10-19, 12:40   

Po kosztach jadą, teledysk o czymś to większa kasa, a tak powyginają się w jakimś bunkrze i pomaluja z fanami i bum teledysk gotowy :lol:
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 30-10-19, 12:40   

No właśnie, wygląda na kręcone w tym samym lokalu co Nanana :lol: . Ciekawe jak te fragmenty z murem wyjdą.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4719
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 30-10-19, 12:53   

A szkoda, no ta piosenka to nie jest pitu pitu, fajna historia moglaby z tego wyjsc.
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
MaBy
[Usunięty]

Wysłany: 30-10-19, 13:10   

Ja w "Sweet freedom" słyszę Barby
Ja też słyszę tam Barby :-)

[ Dodano: 30-10-19, 14:49 ]
Dziewczyny, gdzie można posłuchać tych streetowych i rough wersji z CD nr 2?

[ Dodano: 30-10-19, 14:50 ]
I o co chodzi z tą wygraną na Spotify?
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4719
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 30-10-19, 14:53   

Streetowe sa do pobrania w dziale wymiana mp3.

A na spotufy byl konkurs, za posluchanie kawalka piosenki byl punkt, chodzilo o zdobycie jak najwiekszej ikosci punktow. Gralo sie dla miasta, ale tez wazny byl.indywidualny wynik. Wygral Krakow, dziewczyna, ktora zdobyla najwiecej punktow, ma spotkanie z kf w Krakowie. Mogla zabrac chyba 2 osoby, jedna sama wybrala, druga wylosowala sposrod grajacych na Krakow osob.
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 30-10-19, 19:06   

1. Oglądam ten fanbox z każdej strony i kurde... Ten szumnie zapowiadany "album" to jakaś parodia, nie? Parę fotek, w sumie nic specjalnie nowego (bo sorry ale klip do First time to każdy zna). Lupę powinni dołączyć, żeby dojrzeć, co tam na niektórych jest... I jeszcze w połączeniu z książeczką do płyty.

2. Paul. Zastanawia mnie, jaki oni mają z nim układ. Znaczy czemu on jest nadal jako gość, chociaż trafił na sesję, okładkę, do klipów obu i się już nawet po telewizjach z nimi wozi. Ciekawe, jaki ma udział w zyskach z tej całej imprezy.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
monika.bila 
Entuzjasta


Pomogła: 1 raz
Posty: 1181
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 30-10-19, 20:04   

Tinahet napisał/a:
Streetowe sa do pobrania w dziale wymiana mp3.

A na spotufy byl konkurs, za posluchanie kawalka piosenki byl punkt, chodzilo o zdobycie jak najwiekszej ikosci punktow. Gralo sie dla miasta, ale tez wazny byl.indywidualny wynik. Wygral Krakow, dziewczyna, ktora zdobyla najwiecej punktow, ma spotkanie z kf w Krakowie. Mogla zabrac chyba 2 osoby, jedna sama wybrala, druga wylosowala sposrod grajacych na Krakow osob.

Moze zabrac 4 osoby więc wziąła dwie swoje kolezanki i dwie osoby wylosowała które streemowały.
_________________
A życie płynie.......
 
 
MaBy
[Usunięty]

Wysłany: 30-10-19, 21:31   

Dzięki za wyjaśnienie :-)
 
 
paper_ann 
Znawca


Posty: 3781
Skąd: z domu
Wysłany: 31-10-19, 00:19   

iliana napisał/a:
2. Paul. Zastanawia mnie, jaki oni mają z nim układ. Znaczy czemu on jest nadal jako gość, chociaż trafił na sesję, okładkę, do klipów obu i się już nawet po telewizjach z nimi wozi. Ciekawe, jaki ma udział w zyskach z tej całej imprezy.


Strasznie smutno mi się zrobiło, jak sobie to uświadomiłam :-( :-( :-( .
 
 
Jack kelly 
Gaduła

Posty: 221
Skąd: Śląsk
Wysłany: 31-10-19, 18:40   

https://www.facebook.com/...54052728293020/ Tam,z tylu to chyba Mathias?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10