KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
VHS i DVD
Autor Wiadomość
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 06-01-19, 19:11   VHS i DVD

Pomyślałam, że warto założyć zbiorczy temat dla starych VHS i DVD, które Kelly wydali. Może się teraz przydać do wspólnego komentowania z racji, że Monia dzieli się swoją kolekcją ;-) .

A Long Time Ago With Mom
Searching For The Magic Golden Harp
Christmas All Year
Live
Live In East Germany
Streetlife
Tough Road Vol. 1
Tough Road Vol. 2
Tough Road Vol. 3 – Backstage
Over the Hump
Making The Videos Vol. 1
Making The Videos Vol. 2
Live At Loreley
Crossroads
Almost Heaven
European Stadium Tour
Growin’ Up – The Concert In East Europe – Vol. 1
Growin’ Up – The Concert In East Europe – Vol. 2
Best Of The Kelly Family Vol. 1
Best Of The Kelly Family Vol. 2
La Patata – The Making Of
Cover The Road
Homerun
Stille Nacht

Chyba niczego nie pominęłam.

[ Dodano: 06-01-19, 19:18 ]
Właśnie oglądam Stille nacht i czerwona kiecka Kathy to jest jakiś hit :lol: , wygląda jak dzidzia piernik.
Samo DVD raczej z tych nudnych, lepiej się słucha niż ogląda.

W oczy rzuca się Patrick gdy mówi, że show biznes jest kompletnie nie dla niego i zgodził się na te trasę tylko dlatego, że było to połączenie sztuki i wiary.
 
 
monia2128 
Entuzjasta


Posty: 1407
Skąd: Gniezno

Wysłany: 06-01-19, 19:29   

oglądałam niedawno i też na to uwagę zwróciłam. Na początku nie chciał w ogóle brać w tym udziału. W ogóle ostatnio oglądam wszystkie dvd i Kellych i te solowe, zostało mi jeszcze kilka. Były takie, których wcześniej nawet nie oglądałam więc trzeba było nadrobić :D Jak skończę możliwe, że za vhsy się wezmę :D
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 06-01-19, 20:42   

I jak na razie, które ci się najbardziej podobało?
 
 
monia2128 
Entuzjasta


Posty: 1407
Skąd: Gniezno

Wysłany: 06-01-19, 20:52   

Trudno powiedzieć, na up close myślałam, że przysnę :D Dwa pierwsze dvd Angelo fragmenty widziałam, to nie dla mnie. Tak samo z Joeyem, przeleciałam tylko. Kellych najlepiej mi się oglądało aktualne dvd (jedno i drugie) no i Loreley i Tough road. Potem jeszcze świąteczny, choć ci tancerze byli tam niepotrzebni jak dla mnie.

Co do Angelo to chyba Madryt najlepszy z jego solowych(przed rodzinką), a potem jak się rodzinka na scenie pojawiła to świąteczny no i najnowszy zdecydowanie. Aaa i jeszcze of road też niezłe.

[ Dodano: 06-01-19, 20:53 ]
aa i nowe Padzika mi się podobało. Nawet bardziej niż to wcześniejsze.
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 06-01-19, 21:00   

A te No limits Joeya jest po angielsku (chociaż napisy)? Bo się właśnie zastanawiałam czy ściągać, ale jeśli tylko niemiecki, to sobie daruję :lol: .

Ja właśnie Up close uwielbiam i Madryt, chociaż Up close nie widziałam kilka lat, może teraz mi się odmieni, bo CD uwielbiam do dziś.

Dalej oglądam te Stille nacht i Kathy co chwilę inaczej ubrana :lol: . To było kręcone na jednym koncercie czy na kilku? Bo co pisałam, że wygląda jak dzidzia piernik, to miałam na myśli czerwoną sukienkę lekko przed kolano z falbankami :lol: .
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 06-01-19, 21:38   

UpClose po latach jest takie technicznie ubogie :lol: . Ale uwielbiam♥. Chociaż te dvd z bandem zdecydowanie najlepsze.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
monia2128 
Entuzjasta


Posty: 1407
Skąd: Gniezno

Wysłany: 06-01-19, 21:42   

po niemiecku chyba całe, chyba, po przewijałam sporo więc dokładnie nie patrzyłam :D
a ironman po ang coś tam było.

[ Dodano: 06-01-19, 21:43 ]
iliana napisał/a:
UpClose po latach jest takie technicznie ubogie :lol: . Ale uwielbiam♥. Chociaż te dvd z bandem zdecydowanie najlepsze.


w ogóle jakość obrazu kiepska nawet jak na dvd ;)
 
 
Ika 
Znawca


Posty: 3385
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 06-01-19, 21:52   

Long Time Ago With Mom - musiałabym sobie odświeżyć. Nie mam takiego sentymentu jak do Golden Harper, ale lubiłam małych Kellych.

Searching For The Magic Golden Harp - bardzo lubię. Moje pierwsze oryginalne VHS kupione za 49 zł w Polanicy jakoś w 1997 roku. Historia Złotej Harfy podobała mi się bardzo, takie życie codzienne Kellych. Bulwersował mnie tylko Dan pijący wino, ale w ogóle teraz , jako osoba dorosła, zupełnie inaczej patrzę na niektóre rzeczy.

Christmas All Year - akurat nie lubię tego video. Porównanie Barbary przy Jingle Bells i przy pozostałych - tragedia. Bardzo źle wyglądała. Wiem, że jest ono dla nich bardzo ważne, ale dla mnie jest bardzo smutne

Live - też kiedyś nałogowo oglądałam. Urzekał mnie napis Kelly Family za sceną, Patricia na Tej Rose i dzieciaki przy Shortinin Bread. Natomiast denerwował mnie już wtedy Dan. W pidżamie na scenie. Styl muzyki, który wtedy brałam za 'podpowiadanie tekstu' . I publiczność, która na końcu siedziała na scenie.


Live In East Germany - nie przepadam, chociaż PeePee wymiata. Przypomina mi się CtR i Jim mówiący, że miał 20 lat i śpiewał, że nie zsika się w nocy w łóżko. W ogóle Angelo tam rządzi- np Swing Low. I przypomnienie tego Bruce Springsteen w Dortmundzie. I tak jakoś fajnie wyglądali ustawienia w drabinkę i zgodnie machający nóżkami.

Streetlife - oj, ten koncert ez bardzo lubię. Facet że łzami w oczach na Crisis, Chicken Pies, fajna publiczność (brak ścisku). Jedynie John z wąsem nie pasuje. Angelo na Hey Diddleday.....

Tough Road Vol. 1 - średnio.
Tough Road Vol. 2 - pierwsze z serii jakie widziałam. Nawet sobie na magnetofonie z TV nagrywałam ulubione piosenki. Angelo oblany woda, Paddy na ramionach Jima, składanka niemiecka, polewanie Angelo i Paddy, który dostał woda po buzi od ochrony.
Tough Road Vol. 3 – Backstage - miałam do wyboru gdy kupowałam Golden Harp Tyle że kosztowała 52 zł . Jak już zobaczyłam to żałowałam, że wcześniej nie widziałam. Trudno wybrać najfajniejszy moment. Śpiewanie w busie, życzenia świąteczne Paddyego, Paddy umazany sosami z Kebaba, publiczność na festiwalu. Często wracam.

Over the Hump - teledyski. Basia w Kolonii wymiata. I na Shes Crazy

Making The Videos Vol. 1, 2 - tu już przy making od szał mi zaczął przechodzić, więc nie oglądałam tak często jak inne.

Live At Loreley - zjechany koncert. Zaogladany. Sentymentalny.

Crossroads - nagrywałam z Sat1. A miałam mało taśmy czystej VHS i obcinalam tam ,gdzie nie było Kellych. Potem powtarzali więc już nagrałam cale. Kiedyś Navida Planeta było nie do zniesienia, teraz nawet mi się podoba. Whitney Christmas wymiata.

Almost Heaven - teledyski, szału nie ma

European Stadium Tour - według mnie robione na siłę. Moze 3 razy ogladnelam.

Growin’ Up – The Concert In East Europe – Vol. 1,2 tu się wiąże ciekawa historia. Mieszkałam blisko czeskiej granicy i łapałam tv Nova. Kelly często gościli w programie ESO. I tam Paddy Angelo i Maite reklamowali ten koncert. Mój tata tonwodzial i za kilka dni powiedział, że możemy się wybrać do Ostracyzm bo to w miarę blisko. Ja się nakrecilam, ojciec się nakręcił a matka jak zwykle wymyśliła tysiąc powodów, z których najważniejszym była zielona karta . Do dziś mam o to żal do niej.

Tych to nawet nie widziałam
Best Of The Kelly Family Vol. 1
Best Of The Kelly Family Vol. 2
La Patata – The Making Of
Cover The Road
Homerun (ronda te teledyski?)
Stille Nacht
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 06-01-19, 22:27   

Alieneczka napisał/a:
Homerun (ronda te teledyski?)


Nie, tam jest też making of, ale dużo mniej to zabawne niż Maikng of La Patata ;-) .

Alieneczka napisał/a:
Streetlife - oj, ten koncert ez bardzo lubię


Widziałam raz i nigdy więcej nie wróciłam :-? . Taka totalna wieś tańczy i śpiewa :lol: .

Z tych sprzed Kellymanii lubię LIVE i Live in East Germany, fakt też mnie zawsze irytował Dan w piżamie, ale same koncerty mi się podobały.

The BEST OF to jak pamiętam, to też są same teledyski, albo znane wykonania live.

I tak czytając post Alieneczki zorientowałam się, że ja nigdy nie widziałam Tough road - backstage :lol: .
 
 
Agata 
Entuzjasta


Posty: 1347
Skąd: Polska
Wysłany: 08-01-19, 17:44   

Elizabeth napisał/a:

I tak czytając post Alieneczki zorientowałam się, że ja nigdy nie widziałam Tough road - backstage :lol: .


No żartujesz chyba??? Ja uwielbiam. To była moja pierwsza VHS:)
_________________
“If you don't stick to your values when they're being tested, they're not values: they're hobbies.”
 
 
monika.bila 
Entuzjasta


Pomogła: 1 raz
Posty: 1181
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 08-01-19, 17:53   

Monia a chciałoby ci sie te kasety ładowac ?Bo bym chciała chyba wszystkie :-P :-P :-P

A czy ktos ma moze odcinki z Padzikowego Voice?
_________________
A życie płynie.......
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4718
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 08-01-19, 18:09   

Ja chyba wlasnie najmniej lubie Street Life :lol: Chyba raz ogladalam i pewnie nie cale, bo te aranzacje muzyczne idealnie wspolgraja z Johnowym wasikiem. :lol: Straszny koncert jak dla mnie. Ale juz Live in east Germany bardzo lubie, w ogole lubie ich z tego okresu Keep on Singing. Nie lubie tylko tego fragmentu, jak Pad ryczy, ale coz, jak widac juz wtedy bylam bardzo nieczula, jesli o niego chodzi. 8-)
Za to Stadium Tour to jedna z moich naj i marze, zeby na dvd wydali.
Xreszta mam nadzieje, ze naprawde wszystlo wydadza.
Hmm, Stille Nacht nigdy nie widzialam. :-P
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
monia2128 
Entuzjasta


Posty: 1407
Skąd: Gniezno

Wysłany: 08-01-19, 18:22   

monika.bila napisał/a:
Monia a chciałoby ci sie te kasety ładowac ?Bo bym chciała chyba wszystkie :-P :-P :-P

A czy ktos ma moze odcinki z Padzikowego Voice?



załaduję :) Chyba nawet w 2 linkach tylko, bo większość mało miejsca zajmuje ;)
 
 
monika.bila 
Entuzjasta


Pomogła: 1 raz
Posty: 1181
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 08-01-19, 18:45   

Street Life to moje ukochane dvd takie wieśniackie ale takich ich pokochałam.
Monia ozłocę cię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
A życie płynie.......
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 08-01-19, 19:16   

Uwielbiam Street Life, po prostu kocham!!!Za spontan, za piękny śpiew, w ogóle za wszystko! :oops: ♥♥♥
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11