KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
John w Dancing on Ice
Autor Wiadomość
monia2128 
Entuzjasta


Posty: 1407
Skąd: Gniezno
Wysłany: 03-02-19, 21:16   

odpada chyba jedna normalnie. Jedna para dziś już nie wystąpi z jakiegoś powodu więc pewnie przez to półfinał jest.

[ Dodano: 03-02-19, 22:31 ]
John w finale :)
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 03-02-19, 22:37   

A kto jeszcze został?
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
monia2128 
Entuzjasta


Posty: 1407
Skąd: Gniezno
Wysłany: 03-02-19, 22:39   

Wątpię by John wygrał. Ta jedna dziewczyna sporo lepiej tańczy, ale drugie może dzięki fanom zaliczy skoro bez żadnego zagrożenia poprzechodził cały program ;)

[ Dodano: 03-02-19, 22:40 ]
Sarah (ona jest najlepsza) i zaraz się dowiemy kto jeszcze. Dogrywka jest. Dziś po każdym występie dają reklamy. Nawet teraz przed wynikami.

[ Dodano: 03-02-19, 22:49 ]
no i nie wiem kto przeszedł :D Tak powiedzieli, że nie wiem :D Padło imię Sarina, ale czy, że przechodzi czy odpada to nie wychwyciłam :lol:
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4718
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 03-02-19, 23:37   

Szkoda mi Johna, serio. Za to jak.po nim jada na stronie.
No ale co, wiedzial na co sie pisze.
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
Moncia 
Wyjadacz


Posty: 2544
Skąd: Tychy
Wysłany: 04-02-19, 10:46   

Powiem wam...było wiadomo że John zdobędzie wysokie miejsce lub też wygraną bo fani nie pozwolą żeby odpadł. Nie ważne czy jeździ zajebiście czy też źle to jest KELLY i musi wygrać. Tak samo jak Maite wygrała "Taniec z gwiazdami" (czy jak to się tam po niemiecku zwie?) i tak samo jak wygrał podopieczny Padzika w "The voice of Germany" a jak dla mnie był taki zwykły bo na pewno byli lepsi od niego. I jeżeli inni Kelly wezmą udział w jakimś programie a wygrana będzie zależała od fanów w postaci sms czy dzwonienia to nie ma bata kto wygra? oczywiście Kelly. I nie zaprzeczam że gdybym tylko mogła wysyłać sms to sama bym pomogła w wygranej ;-)
_________________
...Jak mam rozpoznać swoją Drugą Połowę?
Nie bojąc się ryzyka. Ryzyka porażki, odrzucenia, rozczarowań.
Nigdy nie wolno nam rezygnować z poszukiwania Miłości.
Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie...Paulo Coelho
 
 
monia2128 
Entuzjasta


Posty: 1407
Skąd: Gniezno
Wysłany: 04-02-19, 11:33   

Dla mnie to narzekanie jest bez sensu, że niesprawiedliwe, że ktoś jest lepszy czy gorszy. Poza tą Sarą i kolesiem, który zrezygnował to cała reszta jeździ na tak podobnym poziomie, że nie ma lepszych i gorszych. Na moje gorsi już odpadli wcześniej, a wczoraj ta cała trójka tańczyła bardzo wyrównanie. Dziewczyny mają łatwiej, bo jak to mój mąż powiedział o tej co odpadła: też nic nie pokazała, pomachała łapami, rzuciła włosami i przez to nadrobiła wizualnie ;) Powinna wygrać Sarah bo faktycznie jest lepsza od całej reszty. Wiadomo, w takich programach liczy się popularność bo jednak to ludzie głosują. Ale w momencie gdy jest wyrównany poziom to nie ma co wielce narzekać, trzeba było wysłać więcej smsów ;)
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 04-02-19, 11:52   

Moncia napisał/a:
Powiem wam...było wiadomo że John zdobędzie wysokie miejsce lub też wygraną bo fani nie pozwolą żeby odpadł. Nie ważne czy jeździ zajebiście czy też źle to jest KELLY i musi wygrać. Tak samo jak Maite wygrała "Taniec z gwiazdami" (czy jak to się tam po niemiecku zwie?) i tak samo jak wygrał podopieczny Padzika w "The voice of Germany" a jak dla mnie był taki zwykły bo na pewno byli lepsi od niego. I jeżeli inni Kelly wezmą udział w jakimś programie a wygrana będzie zależała od fanów w postaci sms czy dzwonienia to nie ma bata kto wygra? oczywiście Kelly. I nie zaprzeczam że gdybym tylko mogła wysyłać sms to sama bym pomogła w wygranej ;-)

Co by nie powiedzieć ,Maite lepiej od Johna tańczyła.No , ale łyżwy dają o wiele wiekszy poziom trudności-wiadomo...
Ja chcę,żeby John wygrał ten program, i już.I nie ważne ,że nie jest najlepszy...I mam nadzieję, że tak się stanie!
 
 
monia2128 
Entuzjasta


Posty: 1407
Skąd: Gniezno
Wysłany: 04-02-19, 12:11   

Popatrzyłam trochę na te komentarze i śmiać mi się chce :lol: Ja w ogóle nie rozumiem po co się ci ludzie tym tak stresują i to przeżywają. To tylko zwykły programik.
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 04-02-19, 15:36   

Wy wierzycie, że SMS-y ludzi mają znaczenie :lol: ? Może w finale...a tak to ustawiają program, żeby było jak najwięcej emocji i żeby oglądalność się zgadzała ;-)
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4718
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 04-02-19, 17:06   

Obejrzalam. Strasznie mi sie podoba Jozek i Patka kibicujacy Johnowi. Tylko co z reszta? Kathy jakies wystepy ma, ale Jim i Angelo? Moze pojawia sie na finale?
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
Megi 
Wyjadacz


Pomogła: 1 raz
Posty: 2632
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 04-02-19, 17:38   

Tinahet napisał/a:
Strasznie mi sie podoba Jozek i Patka kibicujacy Johnowi.


Mnie też. :-)




_________________
http://stronamegi.blogspot.com/
http://stronamegi-2.blogspot.com/
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 04-02-19, 18:33   

Tinahet napisał/a:
Kathy jakies wystepy ma, ale Jim i Angelo?


Jimbo chyba nadal chory? A Angelo strasznie spamuje na insta, żeby głosować na Johna :lol: . Mogliby się na finał wszyscy pofatygować, dopiero by był szał :lol: .
 
 
monika.bila 
Entuzjasta


Pomogła: 1 raz
Posty: 1181
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 04-02-19, 18:42   

Tinahet napisał/a:
Obejrzalam. Strasznie mi sie podoba Jozek i Patka kibicujacy Johnowi. Tylko co z reszta? Kathy jakies wystepy ma, ale Jim i Angelo? Moze pojawia sie na finale?

Józek tam przychodzi poślinic się na Anette ona taka drobniutka i pewnie widział rozkładówkę Playboya hehe.
Elizabeth napisał/a:

Tinahet napisał/a:
Kathy jakies wystepy ma, ale Jim i Angelo?


Jimbo chyba nadal chory? A Angelo strasznie spamuje na insta, żeby głosować na Johna . Mogliby się na finał wszyscy pofatygować, dopiero by był szał .

Jimmy chory pff no prosze was.On ma po prostu wyjebane.Nie wiem czy nikt tego nie zauważył ale od czasu Comebacku wykonuje minimum w promocji i wszędzie gdzie nie musi byc to po prostu go nie ma bo spędza czas z rodziną jakby reszta Kellych rodzin kuzwa nie miala.
Zastanawiam się właśnie czy jechac na finał biletów nie ma ale do studia nie chce bo to nie dla mnie bez picia i WC tyle godzin ale pod studio.
_________________
A życie płynie.......
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4718
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 04-02-19, 23:40   

Hhaha, ale to by Tanje zabieral??? :-D :lol:

Jim mam wrazenie, ze jest ponad tefo typu programy, chyba, ze mu zaplaca. :lol:
Angelo pewnie nie prowadzi swojego konta nawet, ale kurde, moglby sie pofatygowac. :roll:
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
monika.bila 
Entuzjasta


Pomogła: 1 raz
Posty: 1181
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 05-02-19, 07:59   

Józek Tanji nie bierze ona sama z nim idzie :-P


Angelo prowadzi sam konta i insta i fb.
_________________
A życie płynie.......
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11