KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Trasa 2019
Autor Wiadomość
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 25-07-19, 01:04   

Wniosek: co by nie powiedzieć, Pad grał najważniejszą rolę w TKF w tamtych czasach ; a na tę chwilę zespół próbuje udowadniać,że może być super bez niego... Spoko!
 
 
Ania-mama 
Entuzjasta

Posty: 1386
Wysłany: 25-07-19, 09:24   

Dla mnie jest super bez niego :) Barby mi tylko barkuje :( Mimo że byłam wielką fanką Paddyego wszystko mi jedno czy jest czy nie w zespole.
 
 
Agata 
Entuzjasta


Posty: 1347
Skąd: Polska
Wysłany: 25-07-19, 09:32   

Ania-mama napisał/a:
Dla mnie jest super bez niego :) Barby mi tylko brakuje :( Mimo że byłam wielką fanką Paddyego wszystko mi jedno czy jest czy nie w zespole.


Otóż to... to właśnie miała na myśli Monika pisząc o fanuszkach Padda. Ciężko im zrozumieć, że dla kogoś nie był najważniejszy, ze ktoś za nim nie tęskni :lol: Dla mnie był zawsze tym ostatnim, jakoś specjalnie nie odczuwam jego braku. To samo z Maite. Za to najbardziej brak mi Basi♥
_________________
“If you don't stick to your values when they're being tested, they're not values: they're hobbies.”
 
 
Ania-mama 
Entuzjasta

Posty: 1386
Wysłany: 25-07-19, 09:44   

Agata napisał/a:
Ania-mama napisał/a:
Dla mnie jest super bez niego :) Barby mi tylko brakuje :( Mimo że byłam wielką fanką Paddyego wszystko mi jedno czy jest czy nie w zespole.


Otóż to... to właśnie miała na myśli Monika pisząc o fanuszkach Padda. Ciężko im zrozumieć, że dla kogoś nie był najważniejszy, ze ktoś za nim nie tęskni :lol: Dla mnie był zawsze tym ostatnim, jakoś specjalnie nie odczuwam jego braku. To samo z Maite. Za to najbardziej brak mi Basi♥
O Maite to ja już dawno zapomniałam ;)
 
 
monika.bila 
Entuzjasta


Pomogła: 1 raz
Posty: 1181
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 25-07-19, 19:51   

Diana napisał/a:
Wniosek: co by nie powiedzieć, Pad grał najważniejszą rolę w TKF w tamtych czasach ; a na tę chwilę zespół próbuje udowadniać,że może być super bez niego... Spoko!

Oni nie próbują oni to udowodnili :!: :!:

Barby mi brakuje przeogromnie i to jest kwestia bezsprzeczna,ale wiadomo(tyle co wiemy) że jej powrót jest niemożliwy i dlatego jej osoby nie biorę pod uwagę pisząc o comebacku.

A wracając do Padzika to uwielbiam jego solo i cieszę się że się spełnia muzycznie on i Maite wyrobili się na tyle solo że nie widzę ich w KF.
I przykład na zachowanie Padzifanek.Stoję w Kraku na koncercie zeszłorocznym i spotykam znajomą która kiedyś była fanką,no i bla bla co ty tu robisz a ona że kupiła bilet na FOS ze zapłaiła chyba z 200e bo kupiła na viagogo specjalnie z Angli przyleciała,ale mówi to nic bo chce znów zobaczyc Paddy'ego.Ja tak na nią patrzę i mówię że nie będzie co bo on z nimi nie jest na comebacku.Załamała się i klnęła że tyle kasy poszło na nic.
To akurat skrajny przykład bo dziewczyna nieświadoma była ale znać jego obecną karierę i dalej go przywoływac do KF jest bez sensu.
_________________
A życie płynie.......
 
 
kellyska83 
Gaduła


Posty: 308
Wysłany: 27-07-19, 19:21   

monika są takie i inne jego fanki. Zależy od charakteru... Ja nie jestem fanatyczką jego, uwielbiam muzykę. To, ze uwielbiam jego muzykę nie oznacza, ze nie wiem, że ma też wady jak i zalety jak każdy z nas. Szok Monika nie sprawdziła dokładnie, a Paddyego chciała zobaczyć
 
 
marchewcia
[Usunięty]

Wysłany: 28-07-19, 16:49   

kellyska83 napisał/a:
monika są takie i inne jego fanki. Zależy od charakteru... Ja nie jestem fanatyczką jego, uwielbiam muzykę. To, ze uwielbiam jego muzykę nie oznacza, ze nie wiem, że ma też wady jak i zalety jak każdy z nas.

Własnie mi o to cały czas chodzi. Jednostki negatywnie zakręcone mogą być fanem każdego Artysty. Ale jeżeli na podstawie tej jednostki oceniamy cała rzeszę tutaj fanek MPK to, to już jest krzywdzące.
 
 
kellyska83 
Gaduła


Posty: 308
Wysłany: 02-10-19, 22:10   

https://youtu.be/n8yc29_cDfs koncert Bremerhaven 07.09.2019, czy ktoś przetłumaczy mi co on tu gada do dziewczyny
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 03-10-19, 12:01   

Jeny, jak ja nie cierpię go w tych rurkach , do tego z dziurami na kolanach. :roll: Mógł sobie jeszcze na tyłku jakąś wytegować...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11