KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Trasa 2019
Autor Wiadomość
marchewcia
[Usunięty]

Wysłany: 21-07-19, 13:18   

Diana napisał/a:
Oczywiście Pad był na pierwszym miejscu, ale w wielu zespołach tak jest,że mają swojego frontmana!

Amen :!:

monika.bila napisał/a:
Jako fan internetowy masz prawo do takiej opini jaką masz. :!: :!:

Monika, a możesz mi wytłumaczyć Twoje rozgraniczania takie a nie inne? Nie za bardzo je rozumiem. Skąd możesz wiedzieć czy Diana nie bywała na koncertach we wcześniejszych latach? Uogólniłaś teraz bardzo :!:
Mam sporo cd, artykułów, koszulek itd. Bywam też na koncertach, udzielam się w sieci, bo... jestem fanem. Nie róbmy jakiś sztucznych podgrupek . :!: To jest bardzo dziecinne :!:
 
 
monika.bila 
Entuzjasta


Pomogła: 1 raz
Posty: 1181
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 21-07-19, 16:40   

Po pierwsze to chodzi o obecne czasy a nie wcześniejsze bo teraz widac różnicę.
I jest różnica przy wyrażaniu opini osoby która obserwuje a która gdzieś bywała.To tak jak wiadomo że filmiki na yt nie oddaja tego odczucia.Już rozumiesz?
Na zadne grupy nie dziele bo kazdy moze byc fanem i ten kto siedzi w domu i ten kto jeździ na koncerty.
Ja wyrażam swoją opinie w oparciu o obserwacje na żywo ale jak ktos ma inne zdanie to spoko tylko lubie poczytac argumenty a nie że ktoś napisze że pisze bzdury no helloł.
_________________
A życie płynie.......
 
 
Nata 
Gaduła


Posty: 433
Wysłany: 22-07-19, 14:07   

Mnie dziwi że ktokolwiek oprócz samych zainteresowanych (czyli Paddy bądź ktoś z reszty KF) oznajmia kto ma miejsce w KF a dla kogo już go nie ma.. KF to był zawsze zespół rodzinny, bywały różne etapy ich grania, występowali w różnych konfiguracjach, zmieniali się też na froncie.. Na początku była to Kathy i Barby, później Pad, Angelo, Maite, jeszcze później Jim, teraz może Pati.. Ale czy to komuś z nich umniejsza czy wywyższa go na jakiś piedestal? To fani tworzą jakieś podziały, kategorie itp.. Ja sama jestem fanką talentu Padda, ale również doceniam i lubię każdego z Kellych. Nie rozumiem jednak atakowania siebie tylko dlatego że ktoś lubi bardziej Padda a ktoś Jima.. Serio bez sensu.
Poza tym wątpię, że kiedyś np John czy Joey miał za złe Paddyemu że bierze na siebie zabawianie tłumów. Skąd te teorie? 8-)
A kwestia talentów i tego kto ile z nich potrafił myślę nie jest powodem do oczerniania,, no litości... :roll:
_________________
Cast your eyes on the ocean,
Cast your soul to the sea
When the dark night seems endless,
Please remember me...
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 22-07-19, 14:58   

^
Nata , masz rację :!:

Z insrtagrama , z jakiegoś z ostatnich koncertów : https://www.instagram.com/p/B0NhSlQlKjc/
(Pada ♥ wspomnienie o Polsce! :-D ).
 
 
monika.bila 
Entuzjasta


Pomogła: 1 raz
Posty: 1181
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 22-07-19, 19:17   

Nata napisał/a:
Mnie dziwi że ktokolwiek oprócz samych zainteresowanych (czyli Paddy bądź ktoś z reszty KF) oznajmia kto ma miejsce w KF a dla kogo już go nie ma.. KF to był zawsze zespół rodzinny, bywały różne etapy ich grania, występowali w różnych konfiguracjach, zmieniali się też na froncie.. Na początku była to Kathy i Barby, później Pad, Angelo, Maite, jeszcze później Jim, teraz może Pati.. Ale czy to komuś z nich umniejsza czy wywyższa go na jakiś piedestal? To fani tworzą jakieś podziały, kategorie itp.. Ja sama jestem fanką talentu Padda, ale również doceniam i lubię każdego z Kellych. Nie rozumiem jednak atakowania siebie tylko dlatego że ktoś lubi bardziej Padda a ktoś Jima.. Serio bez sensu.
Poza tym wątpię, że kiedyś np John czy Joey miał za złe Paddyemu że bierze na siebie zabawianie tłumów. Skąd te teorie? 8-)
A kwestia talentów i tego kto ile z nich potrafił myślę nie jest powodem do oczerniania,, no litości... :roll:

Oznajmia??Chyba masz problem z doborem słów bo nic nie oznajmiłam tylko napisałam jak jest wedłóg mnie.
Fani zawsze robili podziały i kategorie więc nie wiem cco cię tak dziwi?
Czy ja kogoś z nich oczerniłam?
Sama uwielbiam twórczość Padzika ale nie widze go już na scenie z rodziną.On sam o tym wie dlatego nie ma go na tym comebacku.
Teraz nikt nie jest frontmanem.
_________________
A życie płynie.......
 
 
Nata 
Gaduła


Posty: 433
Wysłany: 22-07-19, 20:46   

monika.bila napisał/a:
wedłóg
a Ty masz problem z ortografia 8-)

A no widzisz, jednak parę rzeczy mnie nadal zadziwia u NIEKTÓRYCH fanów.

Oznajmia, wygłasza teorie, czy co tam jeszcze - whatever 8-)
Dobra, pasuje, bo na tego rodzaju retorykę nie mam słów... Pozdrawiam.
_________________
Cast your eyes on the ocean,
Cast your soul to the sea
When the dark night seems endless,
Please remember me...
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 22-07-19, 23:06   

Prawda jest taka, że teraz nikt nie jest frontmanem i to jest najlepsze co mogło się wydarzyć. Każdy jest ważny i każdy śpiewa mniej więcej tyle samo. Nikt też się nie chowa. Jeśliby do projektu dołączył Patrick, zmieniłoby się to? Oczywiście. Czy z winy ego Patricka? Niekoniecznie. Raczej z winy jego nawiedzonych fanek. Pozostali Kelly jeśli byłoby to dla nich wygodne zaczęliby się chować za jego plecami " i tak chcą tylko ciebie". Do tego doszedłby koncertowy syf. Fanuszki potrafiły się prześcigać o pierwsze miejsce w ławce w KOŚCIELE a co dopiero na koncertach.
I tak jak czasami nawet mam w głowie, że fajnie by było jakby Patrick z nimi wystąpił, tak wizja całego bagienka jakie by było wokół skutecznie mnie odstrasza.

Wracając do tematu. Czy ktoś posiada wiedzę, czy jest jakaś szansa na koncert Padzisława w Polsce?
 
 
Vemona 
Maniak


Posty: 509
Wysłany: 22-07-19, 23:25   

Elizabeth napisał/a:
Wracając do tematu. Czy ktoś posiada wiedzę, czy jest jakaś szansa na koncert Padzisława w Polsce?


Podobno jesienią ma ruszyć poza Niemcy, co może zaowocować jakimś koncertem w Polsce. Ale w tej materii wszystko jest na zasadzie "podobno, ponoć, być może" ;-) .
_________________
'Normal is an illusion. What is normal for the spider is chaos for the fly.
 
 
Nata 
Gaduła


Posty: 433
Wysłany: 22-07-19, 23:30   

Hm dziwne, że niby tylko Paddy ma takie głupie fanki... Poza tym nawet gdyby były najglupsze na świecie, nie podejmuje się przez to decyzji o byciu lub niebyciu w zespole chyba.. No błagam.
Mi jest ogólnie serio obojętne kto tam teraz gra i śpiewa - mamy od nich tyle muzyki, że każdy z nas czerpie dla siebie co chce.. Wkurza mnie tylko takie dziecinne gadanie, że gdyby był Pad to innych by stlamsil itp.. Każdy z nich na pewno robi tyle ile chce i może. Niektórzy z nich solo nie istnieją, są silni właśnie w grupie i czasem za czyimś "plecami" mogą poczuć się pewniej. Jedni z nich są bardziej utalentowani, inni mniej, to samo tyczy się płodności twórczej.. Wszyscy tworzyli ten zespół i wszystko miało wpływ na cały sukces.
Ostatnia myśl... Tyle tu mowy o tym, że niby teraz wszyscy sa widoczniejsi.. Ale kto niby? Joey nadal wrzeszczy te swoje 2 piosenki co zawsze, John nadal troszkę z tyłu, nie śpiewa jakoś więcej solo. Nawet Kathy odsunela się w cień mimo że ma ogromny potencjał. Angie robi swoją dobra robotę co kiedyś... Pati i Jim bawią się świetnie i czuja scenę jak kiedyś.....
Prawda jest taka że każdy z nich jest niepowtarzalny i ma tam swoje miejsce. Czy brakowałoby mi Joeya w zespole mimo że muzycznie jak dla mnie wnosi bardzo mało? Pewnie że tak. Bo jest członkiem KF.
_________________
Cast your eyes on the ocean,
Cast your soul to the sea
When the dark night seems endless,
Please remember me...
 
 
EK 
Maniak

Posty: 827
Wysłany: 23-07-19, 13:09   

A ja napisze tak.....TAK BRAKUJE mi Pada w zespole.
Koncerty Kf super ale...cos mi brakuje...moze to ten sentyment i nadal lubie wspominac 9 na scenie
Bylo i jest jak jest ale trzeba cieszyc sie tym co sie ma...jednak brak nawet tych jego wyjcow delfiniastych :lol:
 
 
monika.bila 
Entuzjasta


Pomogła: 1 raz
Posty: 1181
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 23-07-19, 18:07   

Elizabeth napisał/a:
Prawda jest taka, że teraz nikt nie jest frontmanem i to jest najlepsze co mogło się wydarzyć. Każdy jest ważny i każdy śpiewa mniej więcej tyle samo. Nikt też się nie chowa. Jeśliby do projektu dołączył Patrick, zmieniłoby się to? Oczywiście. Czy z winy ego Patricka? Niekoniecznie. Raczej z winy jego nawiedzonych fanek. Pozostali Kelly jeśli byłoby to dla nich wygodne zaczęliby się chować za jego plecami " i tak chcą tylko ciebie". Do tego doszedłby koncertowy syf. Fanuszki potrafiły się prześcigać o pierwsze miejsce w ławce w KOŚCIELE a co dopiero na koncertach.
I tak jak czasami nawet mam w głowie, że fajnie by było jakby Patrick z nimi wystąpił, tak wizja całego bagienka jakie by było wokół skutecznie mnie odstrasza.

Dokładnie o to chodzi.
_________________
A życie płynie.......
 
 
kellyska83 
Gaduła


Posty: 308
Wysłany: 23-07-19, 18:56   

Byłam teraz w Zwickau i byłam w szoku przy wejsciu i wpuszczaniu. KOLO 12-13 przyszli panowie i dali żółte bransoletki, ze ci co byli pod halą pierwsi wejdą pierwsi, nikt się przy wpuszczaniu nie pchał, pełna kultura, super organizatorzyBylam w szoku
 
 
paper_ann 
Znawca


Posty: 3778
Skąd: z domu
Wysłany: 23-07-19, 19:01   

Jak ja czytam o tym, że nie ma miejsca dla Paddy'ego i o syfie fanuszek, to mi słabo :roll: .
 
 
Betsy 
Bywalec


Posty: 52
Wysłany: 23-07-19, 19:52   

Ale zaje*isty temat :lol: Pośmiałam się! :lol:
_________________
HAPPINESS
 
 
marchewcia
[Usunięty]

Wysłany: 24-07-19, 19:37   

Elizabeth napisał/a:
Raczej z winy jego nawiedzonych fanek. Pozostali Kelly jeśli byłoby to dla nich wygodne zaczęliby się chować za jego plecami " i tak chcą tylko ciebie". Do tego doszedłby koncertowy syf. Fanuszki potrafiły się prześcigać o pierwsze miejsce w ławce w KOŚCIELE a co dopiero na koncertach.


Elizabeth odczytałam to troszkę w ten deseń: Paddy to taka biedna, ubezwłasnowolniona małpka. Wystarczy, że obca osoba wrzuci jej przysłowiowe 5 zł do kapelutka i ta wykona wszystko. Zatańczy, zagra a być może podejmie się nawet rzeczy niegodziwej, bo ktoś zapłacił...
MPK ubezwłasnowolniony nie jest. Podejmuje samodzielne decyzje
Rozumiem, że artysta robi wiele by zadowolić ludzi, ale granice powinien mieć każdy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10