KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
dvd Loreley
Autor Wiadomość
monia2128 
Entuzjasta


Posty: 1407
Skąd: Gniezno
Wysłany: 20-11-18, 19:28   

pewnie coś będzie, może nawet dwa :D
Tak się zastanawiam za jaki vhs się teraz wezmą. Możliwe, że Over the hump. Choć w pierwszej kolejności lepiej jakby koncertowe zrobili ;)
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 20-11-18, 19:29   

Z letniej trasy pewnie nie będzie dvd, z zimowej OtH musi być. Ale tam sporo nowości będzie, skoro całą plytę chcą zagrać.

Patka na Loreley zarąbista na początku Please don't go. W ogóle lepiej im to wyszło niż w Dortmundzie.
I poryczałam się na Let it be, jak John śpiewał. Chociaż Kathy w tej piosence nie pasuje, to zawsze była piosenka chłopaków.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 20-11-18, 20:12   

iliana napisał/a:
z zimowej OtH musi być. Ale tam sporo nowości będzie, skoro całą plytę chcą zagrać.


W sumie 6 piosenek, bo resztę już grali. Jak myślicie komu opchną She's crazy?
 
 
Magdalena 
Moderator


Posty: 2967
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-11-18, 20:17   

Patce
_________________
Did you know that 4 out of 3 people don't understand fractions?
wiemy co i kogo
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 20-11-18, 20:18   

podzielą się jakoś chyba...
A Break free może Angelo zaśpiewa?
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 20-11-18, 20:23   

Kiedyś robił tam chórki, więc może. Albo Kathy, ona w sumie potem też tam wtórowała Baśce.

A co do She's crazy, to też obstawiam Patkę, ewentualnie Jim wychrypi 8-)
 
 
Magdalena 
Moderator


Posty: 2967
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-11-18, 20:24   

jeszcze "Baby smile". Barby caøkiem sporo miala piosenek na tym albumie.
_________________
Did you know that 4 out of 3 people don't understand fractions?
wiemy co i kogo
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 20-11-18, 20:26   

Baby smile, to najlepiej by sobie mogli odpuścić, nie znoszę tego koszmarka :-P .
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4719
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 20-11-18, 20:59   

Zdazylam obejrzec tylko kilka piosenek, jutro obekrze calosc, to sie wypowiem, no ale poki co zachwycily mnie te wszystkie zblizenia i koncwka Thunder. :-P
Za to caly fan box mega rozczarowanie. Dobrze, ze na znizke sie zalapalam, choc w sumie zdaje sobie sprawe z tego, ze jakbym miala kupowac osobno, to wcale taniej by nie bylo. Ale kurde, worek z naprasowanka, ktora mozna w domu zrobic, piankowe magnesy, ktore pewnie moj mlodszy w godzine by rozwalil i kilka pocztowek. :roll: Serio o wiele lepiej by zrobili zamiast tych puerdol gdyby dali jakis fajny album ze zdjeciami z trasy plus te wszystkie selfie z kazdego koncertu, jakies fajne momenty itp. No ale nie mozna miec wszystkiego :-P

Nastepne dvd? Oczywiecie z OTH i jako dodatek vedzie plyta ze wszystkimi teledyskami. Jux sie ciesze z Santa Maria! :mrgreen:
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 20-11-18, 20:59   

Dla mnie to dvd jest oczywiście powieleniem tego z Dortmundu.Takie "naciagactwo" i bazowanie na miłości fanów.
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 20-11-18, 21:44   

W sumie mogą jakąś Barby puścić z taśmy jak młodego Johna :roll: . Ciekawe czy w ogóle w końcu coś o niej w wywiadach zaczną mówić...

Diana napisał/a:
Dla mnie to dvd jest oczywiście powieleniem tego z Dortmundu.Takie "naciagactwo" i bazowanie na miłości fanów.

No bo jest. Ale chyba większość fanów z radością się dała naciągnąć :lol: .

Mi się worek podoba bardzo, jutro się w niego spakuję na basen :-P . Magnesy i pocztówki nędzne, wolałabym skarpetki :lol: .
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4719
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 21-11-18, 12:13   

Diana napisał/a:
Dla mnie to dvd jest oczywiście powieleniem tego z Dortmundu.Takie "naciagactwo" i bazowanie na miłości fanów.


Nikt nie twierdzi, ze jest inaczej. Ale dla mnie to taki handel wymienny, bo za troche kasy moge sie przeniesc znow w lata mojego dziecinstwa, takze dla mnie moga co roku robic 25 lecie jakiejs plyty :-D

Ogladam ogladam, piekne te zblizenia, John piekny, uwielbiam go sluchac, Jim rozwalil system na Motherless Child, wbil mnie w fotel, Let it be- coz uwielbiam Kathy, ale ja wytne stad, popsula mi piosenke, ale Jim z rozami rozwalil system, Monia, Ty dobra jestes ze screenow, wez zrob jakis fajne Jima z rozami, brakowalo mi When I Was in Town, no i ogolnie wiadomo, Dortmund to cos specjalnego, pierwszy koncert po latach i bylam tam i moze niedoskonaly, ale inaczej tam w sercu siedzi, ale Loreley jak najbardziej mi sie podoba, cudowne ujecie Seana i tego goscia od skrzypuec, jak Kathy zaczela grac, w ogole Sick Man cudowne no i Madre Tan Hermosa piekne, choc pewnie wolalabym CTR. Podobalo mi sie bardzo!
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
monia2128 
Entuzjasta


Posty: 1407
Skąd: Gniezno
Wysłany: 21-11-18, 12:23   

że ja? :D Do mnie jeszcze paczka nie doszła :lol: No i zrobię jak wersja HD pojawi się w necie bo ja z płyty zgrać nie umiem, znaczy się program jest potrzebny jakiś. Bo z dvd to jakość będzie kiepska. No, ale w sumie zanim to hd się pojawi to przy chwili to jedno z dvd zrobię :D
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 21-11-18, 20:26   

Loreley sto razy lepsze niż Dortmund! Na pewno będę wracać do tego koncertu, świetnie się bawiłam i wzruszyłam kilka razy.

Oczywiście najmniej spodziewane wzruszenie przyszło na Red shoes, nie wiem jak John to robi, bo przecież ja nawet nie uwielbiam jakoś bardzo tej piosenki. A tu wyjdzie taki John, zaśpiewa o czerwonych bucikach i sukience a mi łzy samoistnie lecą. To samo miałam przy Dortumndzie.

Kathy rozwala system na tym koncercie. Genialna jest na Let it be. Sick man to już w ogóle mistrzostwo, a na deser Only our rivers run free.

Drum solo! Madre tan hermosa♥. The wolf, Joey jest niemożliwy. Przepiękne Please don't go.

Przed Brother and sisters są podziękowania dla Barby, Caroline, Patricka i Maite.

I jeszcze takie spostrzeżenie, że z biegiem czasu, im więcej koncertów, to oni się lepiej bawią i widać, że te więzi się odbudowały. Świetni są.

Może ktoś przetłumaczyć co Jimmy gada przed We got love, co mu się Angelo wtrąca?

I jeszcze tak mi się skojarzyło :-P :


[ Dodano: 21-11-18, 21:21 ]
Making of nudny, może by był ciekawszy jakbym wiedziała co mówią :lol: . Przebitki obecnego Loreley z tym z 1995. Kelly i fani mówią czym dla nich jest Loreley. Potem jest jeszcze wręczanie złotych, platynowych i innych płyt dla Kelly i ich muzyków.
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4719
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 21-11-18, 23:58   

Oj koncowka Red Shoes, jak John wyciaga- cudowne. Ciary na calym ciele. Tak samo na The Rose. Ale ja to obiektywna nie jestem :-P
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10