KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Których piosenek KF najbardziej nie lubisz?
Autor Wiadomość
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 15-02-17, 22:04   Których piosenek KF najbardziej nie lubisz?

Właściwie to chciałam założyć temat o Because it's love, bo mnie zdziwiła duża niechęć do tej piosenki. No szału nie ma, ale żeby aż tak jej nie lubić? :lol:


Ale tak ogólnie: których piosenek nie znosicie i dlaczego?
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Magdalena 
Moderator


Posty: 2964
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-02-17, 22:38   

ICHM - gdy Angelo zaczynał swoje solowe występy, nieustanne domaganie się tego kawałka na koncertach, tworzenie z niego jakiejś polskiej koncertowej tradycji nasiliło we mnie niechęć. A poza tym od zawsze uważałam, że refren ma strasznie płytkie słowa, przesłanie :lol: .
Nie przepadam też za Red Shoes i Baby smile; z tych nowszych (tzn. od OtH). Ze streetlife nie podejmuję się wskazania piosenek, bo w sumie na żywo ich nie słyszałam, a w wykonaniu dziecięcych głosików wszystkie brzmią dość podobnie i średnio zachęcająco.
_________________
Did you know that 4 out of 3 people don't understand fractions?
wiemy co i kogo
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 15-02-17, 22:39   

Mnóstwa piosenek nie lubię :lol: . Praktycznie wszystkich Maite, nie licząc tych z Homerun. Nie lubię barwy jej głosu, zresztą według mnie, to ona wcale nie ma go dobrego, przeciętny, nawet bardzo. Tekstowo bez polotu, do tego jej jęki "ouu ouu ooo uuuu ". Inaczej było z jej utworami właśnie na Homerun, tam była dojrzała, nie będę się bać i napiszę... była artystką.

Alienka - debilny tekst, jeszcze bardziej debilny teledysk za grubą kasę, jedyne co w niej dobre to melodia, szkoda, że tak zmarnowana.

I'm so happy- jestem wdzięczna, że Angelo nie wpadł na pomysł by odświeżyć te "perełkę" w swoim repertuarze.

Prawie cała płyta From their hearts. Większość piosenek Barby, w sumie to tylko She's crazy uwielbiam, bo Like a queen czy Stronger than ever wolę w wykonaniu Patricii.
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4718
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 15-02-17, 22:41   

Haha, no ja nie cierrrrrrpie tej piosenki. Bo tam nie ma w niej nic, juz nawet Red Shoes- no wazne te buty dla Johna, a tu- jak patrze na Ciebie to to czuje, bo to milosc, o tak to milosc, o to milosc- no mamoooo. Ja wiem, ze Kelly czesto glebokoscia czy skomplikowanymi tekstami nie grzeszyli, ale to mam wrazenie na kolanie bylo napisane i tyle, bo zakochany jestem i fajnie. :mrgreen: No nie wiem, nie cierpie i juz.
Chyba nie ma drugiej takiej- sa takie, ktore lubie bardziej, takie ktore mniej, ale... a nie, chyba jeszcze Maximum. Raz slyszalam. :-P O raz za duzo. I Love, Music and sun- czy jakos tak szedl ten tytul. Juz chyba wszystko. :-P Alienke moge przezyc, choc do ulubionych nie nalezy. :-P

[ Dodano: 15-02-17, 22:43 ]
A no tak- w sumie tak od Wow patrze, wczesniej by sie wiecej znalazlo. Reszta- nawet jak nie przepadam- do posluchania. :-)
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
monika 
Maniak


Posty: 832
Skąd: right here
Wysłany: 15-02-17, 22:44   

Ja nigdy nie rozumiałam popularności "Roses of red" :-P Z własnej woli nigdy tego nie słucham. Na płytach przewijam, na koncertach przewijam, jedynie w TV się zdarzało - nie mogłam przewinąć :mrgreen: Ale może to bardziej wina wykonania Maite niż samej piosenki, bo w sumie nie jest ona taka zła. To samo mam z "Wish I were a swallow".

Z "Homerun" nie lubię "Street Kid (Gucci shit") i czymś dziwnym jest dla mnie "Strange world" - jak ja nie lubię teledysku... i w ogóle piosenki.

A, no i przecież - Angelowe "I'm so happy" - przesłuchałam raz jeden jedyny i więcej tego nie zrobię. Tak samo z tym Gucci shitem Patki ;-)
_________________
Losing you...
Things will never be the same
Can you hear me call your name?
If we changed it back again
Things would never be the same...
MF 💔
 
 
wariatka999 
Wyjadacz


Posty: 2305
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 16-02-17, 12:38   

Najbardziej nielubianą piosenką jest Greenleeves-na szczęście nie spiewają od dawien dawna!
Nie przepadam też za Who'll come with me-tekst ok, ale smętna przeokrutnie :-|
Ze staroci można jeszcze dopisać The Swan-koszmar po prostu :lol:
Zawsze przewijam Santa Maria, choć tekst bardzo do mnie trafia, ale słuchanie tego utworu bardzo męczy...Tak samo mam z One more song i Calling heaven.
W dalszej kolejności:
Stars Fall from heaven, Every Baby, Red Shoes, I Really love you, Spinning Around, Break the walls, Street Kid, Walking.
Tak w skrócie ;-)
_________________
"Byłem buntownikiem łagodnym, najłagodniejszym z możliwych, ale krańcowym...."
Edward Stachura
 
 
pattyann 
Entuzjasta


Posty: 1093
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 16-02-17, 12:50   

"Kilka" piosenek znalazłoby się, które omijam szerokim łukiem.
Są takie, co tekst mają w porządku ale melodia- nie do przejścia, np One more song, Calling heaven czy Please don't go.
Wkurza mnie Walking, One more freaking dollar ( :evil: ), You belong to me Patricii czy I wish the very best. Nie lubię Big mouth on tv (bleee)
Jeszcze by się parę znalazło ale co tam się będę rozpisywać :lol:
_________________
"Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka..."
 
 
monika 
Maniak


Posty: 832
Skąd: right here
Wysłany: 16-02-17, 12:56   

wariatka999 napisał/a:

Nie przepadam też za Who'll come with me-tekst ok, ale smętna przeokrutnie :-|

Ja to dzięki mamie polubiłam. ;-) Właściwie zwróciła mi uwagę, że to jest znana melodia ze starego serialu "Porwany za młodu" :)
Zrobiłam na jej życzenie składankę do auta, z uwzględnieniem właśnie "Who'll come...", ale zastrzegła sobie, że ma to być wersja Paddy'ego :-)

Ja to głównie właśnie Maite piosenki omijam - ale to przez jej jęki bardziej i głos na początku, niż to, że są jakieś słabe (ale i takie się znajdą) ;-)

Wspomniane już "Maximum" Józkowe, też nie należy do często słuchanych - jak się nawinie na play-listę, to przesłucham, ale nie żeby specjalnie.

Jeszcze "Agur Jaunak"... jakoś nie mogę tego za bardzo słuchać.
_________________
Losing you...
Things will never be the same
Can you hear me call your name?
If we changed it back again
Things would never be the same...
MF 💔
 
 
wariatka999 
Wyjadacz


Posty: 2305
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 16-02-17, 13:15   

monika napisał/a:
Jeszcze "Agur Jaunak"... jakoś nie mogę tego za bardzo słuchać.

O to też!
_________________
"Byłem buntownikiem łagodnym, najłagodniejszym z możliwych, ale krańcowym...."
Edward Stachura
 
 
Ika 
Znawca


Posty: 3385
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 16-02-17, 14:12   

Ja to bym musiala tak naprawde poprzypominac sobie utwory ze wszystkich plyt.
Do Over the Hump (za wyj new world i honest workers) w sumie wszystkie piosenki sa ok. Jedne bardziej lubiane, inne troche mniej. Nie mam takiej, ktorej szczegolnie nie lubie. Pierwsza to chyba Every Baby, wiekszosc z Growin Up (nie przepadam za cala plyta, ale sa kawalki ok. A mam chyba jakis odrzut, gdyz pierwsza jest because its love (ale koncowke tej pjosenki z Live Live Live uwielbiam), potem Angeles Flying i taki kiepski poczatek obrzydzil mi plyte. A All alongg the way (za wyj Basienki) nie cierpie.
Potem juz jest lepiej, choc mimo calego mojego uwielbienia Basi nie trwaie Spinning Around.
Walkingiem tez Angeloito sie nie popisal...
_________________
Gdybyś był łzą w moim oku, nie zapłakałabym nigdy, żeby Cię nie stracić.....
 
 
sianokos 
Maniak


Posty: 729
Skąd: Sianów
Wysłany: 16-02-17, 17:22   

Pierwsze co mi przychodzi do głowy, to "Kosmitka". Jeden z najgorszych Kelly gniotów i jeszcze na powrotowej płycie ją umieszczają :roll:
Dalej... stare piosenki Angelo:"The Swan" i "Kickboxer" i z nowszych "Don't Always Want"
Nie przepadam też za większością piosenek Maite, z "Every Baby" na czele.
A i Patkowe "Street Kid".
O! I jeszcze "Oh God"
I pewnie jeszcze kilka, by się jeszcze znalazło...
_________________
Wiem niewiele, lecz powiem, co wiem,
choć nie będzie to pewnie myśl złota:
Najpiękniejszą muzyką przed snem,
jest mruczenie szczęśliwego kota
 
 
Sylwiaq 
Entuzjasta


Posty: 1638
Skąd: Szczecin
Wysłany: 16-02-17, 19:05   

Edge of happiness, Motherless child, Shenandoah - te trzy to mój TOP 3 najgrszych piosenek, przy czym EoH zdecydowanie najmniej lubie!
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 16-02-17, 20:31   

wariatka999 napisał/a:
Najbardziej nielubianą piosenką jest Greenleeves-na szczęście nie spiewają od dawien dawna!


:shock: Uwielbiam ją i to nie tylko w wykonaniu Kelly.

sianokos napisał/a:
O! I jeszcze "Oh God"


Wiedziałam, że o czymś zapomniałam, słyszałam to chyba ze dwa razy i to o te dwa za dużo.
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 16-02-17, 20:40   

Sylwiaq napisał/a:
Edge of happiness, Motherless child, Shenandoah - te trzy to mój TOP 3 najgrszych piosenek, przy czym EoH zdecydowanie najmniej lubie!

A u mnie EoH jest numerem 3, ale wśród najlepszych piosenek KF :lol: .

Z nielubianych:
I'll swim :-x
Wish I were a swallow
Dance to the rock'n'roll
I'll send you a letter (mega rzyg)
Czasem mnie boli jak się kocham :-P
Alienka
An angel
When the boys
Wearing of the green i Good neighbour (serio!)
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
ANA 
Gaduła


Posty: 123
Skąd: Poznań
Wysłany: 16-02-17, 20:45   

Zdecydowanie najgorsza piosenka to "Two front teeth". Tego się nie da słuchać :-? Nie znoszę też "Hey diddle diddle" przez to okropne lalalala i "Big mouth on tv" przez okropne blablabla.
Sporo piosenek Maite znajduje się też na tej liście. Na pewno "Every Baby", "So many things", "Audrey"czy jakoś tak. Z tych starych "Take away" - za refren. Aha i jeszcze "Spinning around" - głos Barby brzmi w tej piosence tak jak by w ogóle śpiewać nie umiała.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12