KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Trasa 2019/20 KRAKÓW 14.02.20
Autor Wiadomość
Ika 
Znawca


Posty: 3385
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 03-01-20, 10:32   

Natalia86 napisał/a:
Jesteście w stanie powiedzieć, czy w FOSach jest bardzo tłoczno? Jest ścisk czy luz?


Zależy gdzie staniesz :) ostatnio w Krakowie ciaśniej było przy barierkach dookoła a środek luz
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 03-01-20, 10:35   

Teraz też tak jest, tylko jest więcej miejsca przy barierkach. Ale jak komuś nie zależy, żeby być z przodu (z tyłu/z boku), to na środku nie ma ścisku.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Natalia86 
Gaduła


Posty: 395
Skąd: Katowice
Wysłany: 03-01-20, 11:03   

Zależeć to mi zależało, żeby być przy barierkach. Ale gdy kupowałam bilety nie wiedziałam, że będę w ciąży ;-) ;-) Więc teraz nie wiem czy je sprzedawać, czy spokojnie można tam postać bez ścisku.
 
 
Ika 
Znawca


Posty: 3385
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 03-01-20, 12:08   

Gratulacje Natalia!
Ja bym się z chęcią zamieniła, ale muszę mieć 2 miejsca . A i moje - niby w tej samej cenie co FOS, ale ostatnie w tej cenie na płycie.
_________________
Gdybyś był łzą w moim oku, nie zapłakałabym nigdy, żeby Cię nie stracić.....
 
 
Natalia86 
Gaduła


Posty: 395
Skąd: Katowice
Wysłany: 03-01-20, 12:35   

Ja mam dwa bilety na lewy fos. Jeśli ktoś ma dwa w miarę blisko to chętnie się zamienię.
 
 
Ika 
Znawca


Posty: 3385
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 03-01-20, 12:42   

Napiszę Ci priv
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 11-01-20, 00:47   

Czy wy wiecie, co ten Angelo odpierdziela? Powiedzial w wywiadzie, że po tej trasie wracają do solo projektów (ok, to każdy wiedział) i że nie będzie nic KF przez co najmniej 5, a może i 10 lat. A jeśli będzie to bez niego.

A Kathy mu napisała w komentarzu, że ona nic nie wiedziała o takich planach i mógłby najpierw zespół o tym poinformować :lol: .
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Lena 
Entuzjasta


Posty: 1509
Skąd: gdynia
Wysłany: 11-01-20, 02:37   

Pewnie powód ten sam co zawsze że Kira tęskni
_________________
przyniosłaś mi album zdjęć na każdym z nich Kocham Cię
przyniosłaś ten zeszyt chwil i w każdej z nich jesteś Ty
 
 
anazeta 
Entuzjasta


Posty: 1756
Wysłany: 11-01-20, 10:43   

O, to może tym razem Paddy dołączy :lol:
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 11-01-20, 11:52   

:lol: pewnie się pokłócili
 
 
monia2128 
Entuzjasta


Posty: 1407
Skąd: Gniezno
Wysłany: 11-01-20, 12:14   

to, że tak powiedział widziałam, ale że Kathy tak napisała to nie wiedziałam :lol:
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4718
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 11-01-20, 13:38   

No jesli naprawde puscil taki tekst bez porozumienia z nimi- to bardzo slabo.
Chociaz tak sie dluzej nad tym zastanawialam- czy aby nie wiedzieli? Moze Kathy akurat o kieliszek za daleko byla, bo w sumie nagle trasa w toku, a oni juz promuja swoje solowe projekty. I to w sumie wszyscy chyba, oprocz Johna.
Dojdzie jeszcze dvd, jak sa madrzy, to wydadza jeszcze jakies dvd ze starymi koncertami i przy madrym inwestowaniu- sa zabezpieczeni. Aa no i jeszcze rejs zostal.
Troche ciezko bedzie sie przestawic na podrygujacego z dziecmi Angelo. No i juz sporo czas minelo od ostatniej plyty, a trasa w przyszlym roku ta sama.
Mam nadzieje, ze Jim sie wezmie do roboty.
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
Agniecha 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Posty: 2315
Skąd: Kraków
Wysłany: 11-01-20, 13:57   

Kupiłam wczoraj bilety :mrgreen: Miejsca już mało atrakcyjne, ale mam nauczkę, że tyle czekałam. Nie kupowałam wcześniej, bo nie miałam pewności czy pojadę. W sumie przy mojej Gosi, to nigdy nic pewnego :lol:
_________________
"Spokój gwałtowny. Może to już sierpień.
Może strach. Rozegrany przez nas umiejętnie.
Jest mi tak jakby już było za późno.."
 
 
marchewcia
[Usunięty]

Wysłany: 11-01-20, 17:37   

Angiefan napisał/a:
że Kira tęskni

Nie ona pierwsza i nie ostatnia. Wiedziała kim jest Angelo. Muzycy mają żony, partnerki, rodziny i jakoś sobie z tym radzą. Nie jest to łatwe, ale radzą sobie.

iliana napisał/a:
nie będzie nic KF przez co najmniej 5, a może i 10 lat. A jeśli będzie to bez niego.

Mnie tylko zastanawia czy za te 5,10 lat będą mieli do czego wracać? Dla zespołu z 40 letnim stażem taka przerwa wydaje się długa. Pytanie czy po tym okresie będą mieli wciąż tak liczną grupę odbiorców i siły fizyczne na powrót.
 
 
monika.bila 
Entuzjasta


Pomogła: 1 raz
Posty: 1181
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 11-01-20, 18:11   

Tinahet napisał/a:
No jesli naprawde puscil taki tekst bez porozumienia z nimi- to bardzo slabo.
Chociaz tak sie dluzej nad tym zastanawialam- czy aby nie wiedzieli? Moze Kathy akurat o kieliszek za daleko byla, bo w sumie nagle trasa w toku, a oni juz promuja swoje solowe projekty. I to w sumie wszyscy chyba, oprocz Johna.
Dojdzie jeszcze dvd, jak sa madrzy, to wydadza jeszcze jakies dvd ze starymi koncertami i przy madrym inwestowaniu- sa zabezpieczeni. Aa no i jeszcze rejs zostal.
Troche ciezko bedzie sie przestawic na podrygujacego z dziecmi Angelo. No i juz sporo czas minelo od ostatniej plyty, a trasa w przyszlym roku ta sama.
Mam nadzieje, ze Jim sie wezmie do roboty.

Jaka trasa w przyszłym roku?

Prawda jest taka ze Angelo za wszystkich wszysko robił od nagrywania w studio po pilnowanie całej trasy i nie dziwie mu się że pękł.Jima wołał do studia z 4 razy bo ten oczywiście się wiecznie wakacjuje.Kathy wiedząc ze jest chora pije piwko na dworze i 4 tyg wycięta z trasy.Podczas koncertów bardzo dużo zapominają tekstów i Angelo jakos to ratuje.Np w Hamburgu Baby Smile w drugim dniu prawie sam zaśpiewał bo każdy po koleji zapominał tekstu, no mnóstwo takich stytuacji które są nieprofesjonalne.Ja ich kocham i jak Iliana kiedyś napisała to jedyny zespół któremu wybaczam takie rzeczy ale come on oni są w pracy i muszą byc profesjonalni.Dobrze że jeszcze fajnie się bawią i cieszą się trasą i są wdzięczni ale wypalili się albo pokócili.Albo obie te sprawy.Szkoda ostatnie 3 lata to był cudowny czas i niestety projekty solo to nie jest to samo.
_________________
A życie płynie.......
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10