KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Trasa 2019/20 KRAKÓW 14.02.20
Autor Wiadomość
monika.bila 
Entuzjasta


Pomogła: 1 raz
Posty: 1181
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 27-12-19, 12:15   

No na fotach jest ale nawet mikrofonu nie trzyma a jej kawałki spiewają inni lub je omijają
_________________
A życie płynie.......
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 27-12-19, 13:45   

Pewnie głos odmawia posłuszeństwa, powinna sobie odpuścić i porządnie wypocząć, bo to bez sensu, że bierze udział w koncercie jak nie śpiewa.
 
 
AlPi 
Bywalec

Posty: 68
Wysłany: 27-12-19, 13:49   

Wczoraj patrząc na nagrania z Yt przy Santa Maria śpiewała w tle a przy An Angel już nie
_________________
AlPi
 
 
marchewcia
[Usunięty]

Wysłany: 27-12-19, 16:16   

Elizabeth napisał/a:
Pewnie głos odmawia posłuszeństwa, powinna sobie odpuścić i porządnie wypocząć, bo to bez sensu, że bierze udział w koncercie jak nie śpiewa.


W wielu zespołach jest tak że jak danego członka nie ma na koncercie (fizycznie) nie dostaje swojej gaży za koncert. I tutaj nie ma zmiłuj. Chcesz mieć wynagrodzenie, musisz być. Nieważne, że gwiazda jest chora. Często artysta woli "być" niż karę płacić. Słoną. Także wiek, w wielu przypadkach, nie ma znaczenia.
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 27-12-19, 22:04   

Ale na skrzypcach chyba Kathy zaczęła grać.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Nata 
Gaduła


Posty: 433
Wysłany: 28-12-19, 17:31   

Może za dużo tych koncertów na siebie wzięli, grają non stop..
_________________
Cast your eyes on the ocean,
Cast your soul to the sea
When the dark night seems endless,
Please remember me...
 
 
AlPi 
Bywalec

Posty: 68
Wysłany: 28-12-19, 20:27   

Ostania trasa podobno to wyciągają z tego maksa.
_________________
AlPi
 
 
marchewcia
[Usunięty]

Wysłany: 28-12-19, 21:04   

Trudno to wszystko wypośrodkować moim zdaniem.
Z jednej strony mnóstwo ludzi się cieszyło z powodu rocznicy OTH, ale sporo rzędów na drugim grudniowym Berlinie było wolnych. (Tak wynikało z Waszych opinii po koncertowych)
Gdyby nie byli świadomi na co się piszą, nie zrobiliby tylu koncertów. (Nie są już nowicjuszami i zabezpieczyli się pod względem medycznym chociażby), a skoro planują zawiesić działalność zespołu na jakiś czas.
W Niemczech mają już wyrobioną markę i coś do „powiedzenia” w kwestii ilości występów, ale im ich więcej tym większa pula gotówki do podziału. Nie tylko dla rodzeństwa, ale dla pozostałych osób pracujących z nimi również.
Ostatnio zmieniony przez 28-12-19, 21:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 28-12-19, 21:05   

Ona ma to gardło załatwione, bo mimo że jest to jak przejrzałam foty, to nadal z szalikiem na szyi i "kocem" na ramionach.
I widać było po niej, że jest bardzo chora, bo jak natrafiłam na jakiś filmik z Berlina co nagrywali DVD i było zbliżenie na Kathy, tojej choroba normalnie z twarzy wychodziła...
 
 
AlPi 
Bywalec

Posty: 68
Wysłany: 28-12-19, 21:10   

Z ciekawości weszłam zobaczyć ile biletów na jutrzejszy koncert zostało i na prawdę jest ich sporo...a ja się martwiłam, że caly Kraków się nie sprzeda.
_________________
AlPi
 
 
marii 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Posty: 422
Wysłany: 29-12-19, 00:29   

kilkadziesiąt koncertów w wielkich halach w jednym kraju w tak krótkim czasie to dużo nawet jak na Niemcy.

W sumie rozumiem Angelo i jego obawę, że przedobrzą i ludzie będą mieli dość.
Z drugiej strony szkoda, że ten powrót był tylko odgrzaniem starych kotletów i że nie wzbudził w nich chęci na wspólne stworzenie czegoś nowego.
_________________
You can’t buy happiness. But you can buy concert tickets, which is kinda the same thing.
Normal is a state of mind I do not wish to inhabit.
www.kellyfamily.pl
 
 
kleine 
Gaduła


Posty: 492
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 29-12-19, 10:25   

Oberhausen, Düsseldorf, Dortmund, wszystko w okolicy. I tak uważam, że frekwencję mają dobrą.

Ja się cieszę tym co jest i że comeback trwa już dwa lata. Każdy z nich ma swoje życie, swoje projekty i do tego wrócą. Stworzyli też kilka nowych, wg mnie, bardzo udanych piosenek :-) .

Obejrzałam właśnie The Wolf z Dortmundu. Bardzo mi się podoba wersja z Lili czerwonym kapturkiem :mrgreen: .
Kathy też już śpiewała (przynajmniej Fathers nose).
 
 
AlPi 
Bywalec

Posty: 68
Wysłany: 29-12-19, 13:28   

An Alien Kathy tez śpiewała w Dortmundzie. Wolf z Lili jako czerwony kapturek mega fajny.
Wogole słuchając koncert z Dortmundu jestem pod wielkim wrażeniem tego co zrobili, jak śpiewali. Jeszcze więcej emocji, energii. Kto był nich pisze. YT nie oddaje tego jak było na żywo.
Po tym co zobaczyłam na wczorajszym koncercie nie mogę się doczekać naszego w Krakowie.
_________________
AlPi
 
 
Megi 
Wyjadacz


Pomogła: 1 raz
Posty: 2634
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 31-12-19, 11:00   

The Kelly Family - An Angel + The Wolf - LIVE in Dortmund 28.12.2019
https://www.youtube.com/watch?v=R6Clj_rMaVk
_________________
http://stronamegi.blogspot.com/
http://stronamegi-2.blogspot.com/
 
 
Natalia86 
Gaduła


Posty: 395
Skąd: Katowice
Wysłany: 03-01-20, 10:13   

Jesteście w stanie powiedzieć, czy w FOSach jest bardzo tłoczno? Jest ścisk czy luz?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12