KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Trasa 2019/20 KRAKÓW 14.02.20
Autor Wiadomość
kleine 
Gaduła


Posty: 492
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 24-02-20, 14:10   

Słuchałam tego rano na szybko, ale żeby nie przekręcić przesłucham jeszcze raz jak wrócę z pracy.

Tak co zapamiętałam: Jimmy rozmawiał z Paddym, ale nie jak to zrobić żeby wrócić, tylko tak jakby się pogodzili. Paddy spotkał Borisa na jakimś after show i mu powiedział: "słuchaj, my znowu że sobą rozmawiamy. Może spróbować zrobić come back". Boris jest prawnikiem, przez rok rozmawiał z każdym z Kelly z osobna. Paddy sie ostatecznie nie zdecydował, ale Jimmy jest chyba optymistyczny w tej kwestii :).

Myślę, że za 2-3 lata realne z MPK :)
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 24-02-20, 14:19   

Każdy to inaczej tłumaczy :lol: . Jak będziesz miała chwilę, to przesłuchaj jeszcze raz i będziemy mieli tłumaczenie obowiązujące :lol: .
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 24-02-20, 14:26   

Oby Paddy nie dołączył :lol: :-? .
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 24-02-20, 14:28   

Ale to dziwne, że trzy lata właściwie unikali tematu Pada, a teraz ostatni koncert i Jimowi się zebrało na rozkminy o Patricku :roll: .
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 24-02-20, 14:34   

Pewnie się pokłócili przy tym godzeniu się :lol: .
 
 
kellyska83 
Gaduła


Posty: 308
Wysłany: 24-02-20, 14:51   

Hhm wolałabym by nie bylo go. On robi solo swoje i dobrze mu wychodzi. Lubię go, ale kocham skład jaki jest teraz. Nie chcę by było Paddy Paddy Paddy. Wlatach 90 tych nie doceniałam zbytnio Jimma i Joeya, a od x lat Jimma kocham i doceniłam Joeya na tej trasie. A teraz piosenki Joeya pombarduję jak i Jimma zaczęłam doceniac od solo. Nie chce Paddy'ego.
 
 
monia2128 
Entuzjasta


Posty: 1407
Skąd: Gniezno
Wysłany: 24-02-20, 15:00   

ja jakoś nie czuję tego, że to już koniec.. Może przez tą płytę, że jest na co czekać, może dopiero potem to dotrze do mnie.

Co do Paddyego to mam mieszane uczucia. Fajnie jakby wszyscy wrócili, ale obawiam się właśnie tego, że wszystko zacznie to się kręcić w okół niego. A teraz było fajnie, byli wszyscy zespołem a nie tylko tłem.
 
 
kellyska83 
Gaduła


Posty: 308
Wysłany: 24-02-20, 15:10   

monia i o to mi właśnie chodzi. Tak jak napisałam niżej, nie doceniałam wcześniej w latach 90tych Joeya i Jimma-niego może trochę doceniałam, ale nie na tyle. Wszystko zmienilo się po solo. JIMMA no i Joeya doceniałam za osiągnięcia sportowe i doceniam lecz nie doceniałam muzycznie i wszystko się zmienilo po koncercie w Krakowie i wcześniej można powiedzieć w Łodzi. Więc nie chciałabym by Paddy był bo właśnie obawiam się tego co ty.
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4718
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 24-02-20, 16:55   

Pad pewnie jakos by sie wtopil w to wszystko, gorzej wlasnie z jego fanuszkami. :roll:
Moze mieli jakas klauzule, ze dopiero po zakonczeniu powrotu moze o tym mowic? :-P
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
paper_ann 
Znawca


Posty: 3778
Skąd: z domu
Wysłany: 24-02-20, 18:07   

monia2128 napisał/a:
A teraz było fajnie, byli wszyscy zespołem a nie tylko tłem.


Kiedy Kelly byli tłem Paddy'ego?

10 lat miałam przerwy w słuchaniu TKF, to może o czymś nie wiem?

Jakbym miała przeczucie i wczoraj rozmawiałam z Magdaleną o TKF i MPK :-D .
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 24-02-20, 18:16   

Ania, lata 90.to przespałaś?

 
 
kleine 
Gaduła


Posty: 492
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 24-02-20, 20:16   

iliana napisał/a:
Każdy to inaczej tłumaczy :lol: . Jak będziesz miała chwilę, to przesłuchaj jeszcze raz i będziemy mieli tłumaczenie obowiązujące :lol: .


Tak, jednak Jim z Paddym obmyślali comeback :lol:

Po krótce:
"Idziemy teraz do domu, ale na pewno wrócimy, bo nic innego nie umiemy robić. Do szkoły nie chodziliśmy i umiemy tylko to, gitara itd. Nasze motto brzmi "Keep on singing". Możliwe, że nie będziemy stali na tej dużej scenie, ale na ulicy za rogiem. Nieważne - ważne, że to robimy" (w sensie gramy).

Podziękował wszystkim - zespół, techniczni, fani.

"Ale ci najwięksi/najważniejsi są w domach - nasze rodziny, żony, które się odważyły brać udział w tym cyrku.

Przed ok. 5 laty rozmawiałem z moim bratem Paddym przez telefon. Bardzo często, prawie co tydzień. Często się też spotykaliśmy. Paddy i ja zastanawialiśmy się jak to robić, żeby to znowu poskładać, żebyśmy znowu wszyscy razem grali. Byliśmy długie lata skłóceni.

Pojawiały się raz po raz niesamowite oferty, próby żeby się udało.

Przypadek chciał, że Paddy spotkał na after show party (Echo) pewnego zwariowanego prawnika i powiedział do niego: Boris, my znowu ze sobą rozmawiamy, może mógłbyś wymyśleć jakiś plan, jakby to zrobić, żeby to znowu poskładać. Boris jest agentem specjalnym w tej całej sprawie. Szkoda, że Paddy tego nie kontynuował, ale kto wie, co jest zapisane w gwiazdach."


No to w sumie te piękne trzy lata zawdzięczamy Paddy'emu, że znalazł Borisa ;-) .
Ja bym chyba chciała, żeby Paddy wrócił. Kolejna gratka dla fanów. Nie wiem, czy zmieniłoby to na tyle obraz obecnej KF, tzn. czy przejąłby rolę frontmana, wydaje mi się, że raczej nie.
Czuję, że wrócą za 2-3 lata :-) .
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 24-02-20, 21:27   

No wyskoczył z tym Padem nagle bez sensu :lol: . Albo z sensem, który nam dopiero objawiony zostanie.
Heh, wszystko zasługa Pada, kto by pomyślał :lol: .
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Agniecha 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Posty: 2315
Skąd: Kraków
Wysłany: 24-02-20, 21:50   

Cytat:
Oby Paddy nie dołączył :lol: :-? .

Cytat:
Co do Paddyego to mam mieszane uczucia. Fajnie jakby wszyscy wrócili, ale obawiam się właśnie tego, że wszystko zacznie to się kręcić w okół niego.

Cytat:
Więc nie chciałabym by Paddy był bo właśnie obawiam się tego co ty.

Cytat:
Nie chce Paddy'ego.


Cały Kelpix :lol: Na Fb by to chyba nie przeszło :lol:

Cytat:


♥ Już dawno żadna fotka Kellych tak mnie nie wzruszyła
_________________
"Spokój gwałtowny. Może to już sierpień.
Może strach. Rozegrany przez nas umiejętnie.
Jest mi tak jakby już było za późno.."
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 24-02-20, 21:57   

Chwała Padzikowi i przypadkowemu spotkaniu. Dzięki, składamy wielkie dzięki :lol: !

Widziałyście to :lol: ?

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11