KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: iliana
13-10-17, 12:27
Dvd z Dortmundu
Autor Wiadomość
Nata 
Gaduła


Posty: 433
Wysłany: 26-10-17, 16:44   

Tinahet napisał/a:
I przy calej mojej sympatii dla Kathy- Only A Rivers- tylko Jim, albo tylko Angelo. A najlepiej Jimi ANgelo razem! Schrzanila niestety.


A ja jestem zachwycona jej wersją! :-) Jest taka melancholijna, tęskna, pięknie tam Kathy maluje głosem. Duet Jim i Meike też zawsze mi się bardzo podobał, pięknie im wyszło to z całym bandem.

Póki co nie śpieszy mi się do kupna dvd, nie ściągam też bo głupio.. Gdybym była tam w Dortmundzie, to może inaczej by mi się to widziało. Ogólnie emocje opadły co do ich powrotu, nawet jakoś specjalnie nie czekam na koncert w kwietniu :roll: Poza tym dla mnie oni jako zespół najlepiej brzmieli w 9, potem w 6 w zupełnie nowych kawałkach - to było ciekawe, nowe i dobre. Liczę jednak, że na nowej trasie zagrają trochę urozmaiconą setlistę.
_________________
Cast your eyes on the ocean,
Cast your soul to the sea
When the dark night seems endless,
Please remember me...
 
 
monika 
Maniak


Posty: 832
Skąd: right here
Wysłany: 27-10-17, 18:39   

W końcu obejrzałam!

Świetne DVD! Mega emocje!! Mimo, że tylko przez ekran TV, ale udziela się atmosfera, która tam panowała!
Efekty wszelakie - ognie, konfetti, balony - wow, uwielbiam! :-)
Największe ciary miałam przy Who'll come with me. Nie rozumiem czemu ta piosenka tak we mnie "uderza", tak mnie rozwala, ale kocham, kocham! ♥♥
Przepiękne Please don't go, nierówno ale pal to licho, cudowny duet :-) .
Joey - rozwala, jak zawsze, Patka też super - nie to co na płycie... :-P
Because it's love - aż dziwne, że mi się podobało :P
Świetne Une Famille C’est Une Chanson - zawsze ją lubiłam.
Cieszy mnie to, że nie wycięli z "Fell in love with an alien" tego początku, gdy publiczność śpiewa sama. Baaardzo to lubię!
Czadowe Iris Jig!

Jeśli miałabym wskazać któregoś Kelly, który mnie najbardziej wzruszył, poruszył i był numerem 1, to zdecydowanie John. Imagine, Red shoes, każda zwrotka czy wyśpiewany wers którejkolwiek piosenki - dla niego czas stanął w miejscu. Ten głos wciąż taki sam, piękny, krystaliczny, niczym nie skażony ♥

No i Jim w Cover the road. Jednak brakowało tam pozostałych ;-) .
Mojej mamie się bardzo efekty w Nanana podobały - zgranie wystrzałów konfetti z muzyką :-P .

Cudowni są, jedyni i niepowtarzalni!

Liczę na to, że na przyszłorocznych koncertach zmodyfikują setlistę, bo jest tyle świetnych kawałków, wartych odświeżenia, nadania im nowego brzmienia.
_________________
Losing you...
Things will never be the same
Can you hear me call your name?
If we changed it back again
Things would never be the same...
MF 💔
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4719
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 27-10-17, 22:27   

Ja w koncu dokument obejrzalam. Szkoda, ze nie jest dluzszy i naprawde brakuje napisow. :-( Szkoda, ze nie ma wiecej wstawek ze studia i z prob. Moment Angelo Emma i Angelo Kira mega wzruszajacy, ale chyba najbardziej podobala mi sie proba The Wolf! No i bardzo bym chciala wiedziec, co powalilo Johna na kolana.
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 27-10-17, 22:36   

Tinahet napisał/a:
No i bardzo bym chciala wiedziec, co powalilo Johna na kolana.

Powiedzieli mu, że będzie dzielił jedną flagę z Jimem :-P
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4719
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 27-10-17, 23:00   

Aaa i Angelo go pyta- i po co wrocilismy? :lol: :lol: :lol:

W ogole to zdalam sobie sprawe, ze wszyscy mieli transparenty, tylko Angelo nie mial. :lol:
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 27-10-17, 23:04   

No właśnie też na to zwróciłam uwagę. Biedny Angelo... Najwięcej z siebie dał, a tu nawet głupiej kartki z serduszkiem nie dostał :roll: .

Męczę to dvd codziennie :roll: .
Uwielbiam ten moment, jak w Good neighbour John i Jimek idą z dwóch stron sceny i się spotykają w kółku♥.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4719
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 27-10-17, 23:17   

Taaak, tez to lubie!!!

No, dlatego w Polsce niech kazdy ma kartke keep on singing i jak zacznie spiewac refren, to wszyscy podniosa w gore! :lol:
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
Agata 
Entuzjasta


Posty: 1347
Skąd: Polska
Wysłany: 28-10-17, 18:36   

Świetne to dvd, jak dla mnie mogłoby być z 50 piosenek albo i więcej :mrgreen:
Piękne jest When i was in town, to w ogóle świetny utwór jest, jeden z najlepszych jaki mają.
Irish Jig petarda, super!!
Na I can't help myslef zauważyłam marii ♥
Keep on singing - MISTRZOSTWO
Cover the road ciaryyyyyyyyy♥
Zresztą co ja będę pisać. Cały koncert jest MEGA!!!!

A tak na koniec mam pytanko, kim jest ten koleś co na gitarce gra i coś tam podśpiewuje w kapeluszu? Wygląda jak młody Woody Harrelson:) Niezły;)
_________________
“If you don't stick to your values when they're being tested, they're not values: they're hobbies.”
 
 
Sylwiaq 
Entuzjasta


Posty: 1638
Skąd: Szczecin
Wysłany: 29-10-17, 15:55   

Przed "When the boys" była przerwa? bo pamiętam, ze od tego często zaczynała się druga połowa...a może pierwsza? hmmm...Koncert super! no i parę osób ładnie widać :) Kamila, Darię, wianki, Ally...kogo tam jeszcze...
Iliana a która flaga na końcu jst Wasz? bo 2 widać....ta Jimmy i John?
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 29-10-17, 17:58   

Przed When the boys była przerwa.
Tak ta flaga Jimmy John jest nasza. Mnie chyba dwa razy widać :-P .
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Sylwiaq 
Entuzjasta


Posty: 1638
Skąd: Szczecin
Wysłany: 30-10-17, 08:05   

Przyznam szczerze że w tej czarnej koszulce i wytartych jeansach Jim wygląda rewelacyjnie! Patka sliczna! Ale mój osobisty hicior jest taki że jak oglądałam patke to miałam przed oczami jak zdradza Denisa z Karlem z ctr!!! :shock: :-)
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 30-10-17, 10:34   

:lol: :lol: :lol:
Przerażacie mnie czasem :-|

Moje skrzywione dzieci dzisiaj rano w samochodzie śpiewały "imagine I was a worm" :lol:
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Sylwiaq 
Entuzjasta


Posty: 1638
Skąd: Szczecin
Wysłany: 30-10-17, 11:49   

Sama się przeraziłam! Ale jak patrzyłam na Jima to miałam myśli, ze dobrze sobie radzi bez Marty i że fajne z niego ciacho...wszystko w kontekscie CTR ....no i ta nieszczesna Patka...i jajcara Kathy...nigdy tak nie miałąm aby patrzeć na Kelly przez pryzmat opowiadania a Tobie udało się mieć taki wpływ na moja podświadomość ehehhehehe
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4719
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 30-10-17, 11:57   

Kuba non stop spiewa: Come back to me, come back to me my looooooove! :roll:
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 30-10-17, 12:25   

A ja obejrzałam dwa razy, płytę raz odsłuchałam i leży to, bo mnie jakoś mulą :lol: :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12