KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Irish Christmas TOUR 2020
Autor Wiadomość
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 29-03-19, 14:15   

Noo, rozumiem, że te wielkie hale to on sobie musi bookować szybko, ale z biletami to mógłby się wstrzymać :roll: .
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
monia2128 
Entuzjasta


Posty: 1407
Skąd: Gniezno
Wysłany: 29-03-19, 14:19   

:D ja dopiero zobaczyłam, że o 2020 chodzi :D
 
 
Lenka 
Bywalec

Posty: 66
Wysłany: 29-03-19, 16:35   

A Polski nie bedzie? :-/ ;-)
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 29-03-19, 18:02   

Wiadomo, że nie będzie.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Lenka 
Bywalec

Posty: 66
Wysłany: 29-03-19, 19:14   

iliana napisał/a:
Wiadomo, że nie będzie.


A skąd wiadomo? Bo nie ma na liście? ;-)
 
 
Yvonne 
Entuzjasta

Posty: 1810
Skąd: Beskidy
Wysłany: 29-03-19, 19:33   

Już tu leci tak szybko jak Paddy.
_________________
" Jak suchy szloch w tę dżdżystą noc
Jak winny - li - niewinny sumienia wyrzut,
Że się żyje, gdy umarło tylu, tylu, tylu" (dla ś.p. E***]
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 29-03-19, 19:37   

Lenka napisał/a:
A skąd wiadomo? Bo nie ma na liście?

Bo nikt mu tego w Polsce nie zorganizuje. Nie opłaca się, Angelo otwarcie o tym mówi.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
kellyska83 
Gaduła


Posty: 308
Wysłany: 29-03-19, 22:27   

mam ochotę coś napisać ,ale wolę się nie odzywać
 
 
monika.bila 
Entuzjasta


Pomogła: 1 raz
Posty: 1181
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 30-03-19, 13:05   

29.03.2019 bylam moja kolezanką czeszką Danielą w Kleve na rozdawaniu autografów przez Angelo w związku z nadchodzącą trasą Irish Heart tour.
Samo czekanie było baardzo żmudne i dłuugie mialam wrażenie zę ciagle stoimy w miejscu w tle leciał album ktory nam umilał to czekanie.Niestety jeden facet a la wodzirej ciagle przerywal i nawijal po niemiecku jakieś teksty dopingujace ludzi z kolejki.Było to bardzo irytujace.Stojac juz coraz bliżej zauwazylam ze praktycznie wszyscy ludzie podchodzą automatycznie i nie wazne czy fan,czy starsza osoba czy dziecko kazdy podchodził autograf,fota bach kolejny.Angelo oczywiscie wspanialy cierpliwy i biedny jadl w pospiechu bo to drugie miejsce w tym dniu gdzie rozdawal autografy i robił foty.
Wspaniale tez bylo obserwować radość i szczeście ludzi ktorzy juz byli po spotkaniu.
W koncu przyszla nasza kolej.Oczywiscie najpierw zapytalam jak się czuje on ze dobrze to zapytalam skad bierze sily na to wszystko a on ze szczerze to jest śmiertelnie zmeczony ale sie zasmiał.Zapytal bardziej strwierdzajac ze my z Polski to mowie ze ja tak a Daniela z Czech ale obie przyjechałysmy specjalnie z Amsterdamu by z nim te kilka minut porozmawiać.On zacząl mówic ze jestesmy szalone,ze taka fatyga to powiedziałam ze kochamy jego i jego rodzine i to zawsze cudownie móc z nim porozmawiać nawet tą mała chwilę.Ze kocham to ze jest taki otwarty do ludzi ze lubi poświecac swoj czas dla nas.Zapytalam takze o przyszlorocza trase ze czemu 1,5 roku wcześniej juz podaje daty ze jest szalony.Angelo zacząl opowiadac ze zeszloroczny ostatni koncert w Dortmundzie byl testem by sprawdzic czy są w stanie wypelnic bardzo duzą hale raka na 15tys bo teraz robi koncerty na 2-3 tys ludzi.
Oczywiscie koncert okazał sie sukcesem jak cala trasa wiec teraz chca wiecej koncertow w takich halach bo to będzie kompletnie nowe show z bajerami,telebimami itd no i by to wyprzedać potrzeba czasu.Powiedziałam ze ludzie ich uwielbiają,kochają i koncerty napewno się wyprzedadzą.Potwierdzilam ze wiadomo ze na takich halach bedzie gral z rodzina w tym roku i pewnie chciał juz zaklepac terminy zawczasu zanim KF zarezerwują terminy hehe.Niestety ochrona naciskala by sie pośpieszyc a Angelo stając z nami do foty krzyknal do tlumu ze te dziewczyny przyjechaly z Amsterdamu.Podziękował a ja ze do zobaczenia na trasie.
Uwielbiam go od lat i za każdym razem gdy go spotkam bo jestem pelna podziwu jak wspaniała jest osobowością.Baterie mam naładowane do nastepnego razu lub koncertu
_________________
A życie płynie.......
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 30-03-19, 14:41   

Ale super.
Kurcze zaczyna mnie kusić mocno ten Christmas Tour, skoro ma być aż takie show.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
monika.bila 
Entuzjasta


Pomogła: 1 raz
Posty: 1181
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 30-03-19, 16:01   

iliana napisał/a:
Ale super.
Kurcze zaczyna mnie kusić mocno ten Christmas Tour, skoro ma być aż takie show.

No niby tak ale kolędy jednak czy te tradycyjne utwory sie chyba nie zmienią.Ja wole jednak Irish Heart i ten klimat baardzo mi się podoba i w tym roku chcę nadrobić koncerty które mnie w zeszłym ominęły.
No i zapomniałam zapytac jak z bs czy dalej bedzie wychodził do fanów mino tak dużych hal?
_________________
A życie płynie.......
 
 
Lenka 
Bywalec

Posty: 66
Wysłany: 31-03-19, 22:48   

[quote="kellyska83"]mam ochotę coś napisać ,ale wolę się nie odzywać[/quote

A tam, napisz, to jest forum i każdy ma prawo głosu :lol:
 
 
Megi 
Wyjadacz


Pomogła: 1 raz
Posty: 2634
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 23-05-19, 17:47   

Na eventimie można kupować bilety (od 204,64 zł) na koncerty (w Niemczech) Angelo & Family https://www.eventim.pl/bi...10=1&x11=angelo
_________________
http://stronamegi.blogspot.com/
http://stronamegi-2.blogspot.com/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11