KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Płyta iD
Autor Wiadomość
Agata 
Entuzjasta


Posty: 1347
Skąd: Polska
Wysłany: 28-10-18, 18:08   

No ja nie zaskoczę nikogo... nudne, smętne i bez wyrazu. Kellych pokochałam za ich kolorowość, radość i spontaniczność. Nigdy nie byli idealni i nie próbowali wstrzelić się w obecne trendy. Ale to mnie właśnie urzekło. Nie kupuję obecnej muzyki Padda. Próbuje być kimś kim nie jest... a to niestety widać.
_________________
“If you don't stick to your values when they're being tested, they're not values: they're hobbies.”
 
 
Pinki 
Znawca

Posty: 4350
Skąd: Wrocław
Wysłany: 28-10-18, 18:28   

Ja jestem zachwycona, a last words zmiata mnie, kładzie na łopatki! Tylko publika... Żenua.
_________________
Love is in the air...
 
 
kellyska83 
Gaduła


Posty: 308
Wysłany: 28-10-18, 21:19   

no to nie jestem sama patrząc na dvd,nie słychać pisków -gdzie były,nie widać emocji. Nie byłam ,ale czytałam komenty osób co były.Wiem jak jest na koncertach niego bo jezdzę ,ale ...ta publika mogliby pokazac ten pisk na początku,to szaleństwo ....
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 28-10-18, 21:30   

Pinki napisał/a:
last words zmiata mnie, kładzie na łopatki!

Last words jest mega! Chociaż studyjne mnie nie chwyciło wcale, ale tutaj naprawdę super.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Magdalena 
Moderator


Posty: 2967
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-10-18, 21:33   

A może wyciszyli publikę? Nie wiem, jak to technicznie się robi... może nie było mikrofonów dla publiki? Zauważcie, że nawet jak się piosenka kończy, to brakuje owacji, jest to jakoś od razu wygłuszone. No chyba, że na pełnym DVD będzie, tylko na yt jest wyciszone... :-/ .
_________________
Did you know that 4 out of 3 people don't understand fractions?
wiemy co i kogo
 
 
Pinki 
Znawca

Posty: 4350
Skąd: Wrocław
Wysłany: 28-10-18, 22:39   

Last words to pierwsza piosenka, przy której zamarłam z wrażenia przy pierwszej nucie. Już w wersji studyjnej.
A to ciekawostka :
Tekst powstał z zebrania ostatnich słów, jakie przed swoją śmiercią wypowiedzieli: Frank Sinatra, Steve Jobs, Maria Antonina, Malcolm X, Truman Capote, Georges Jacques Danton, Vladimir Ilyich Lenin, Cecil John Rhodes, Charles I, Vladimir Nabokov, Henry Ward Beecher, Leon Czolgosz, James Dean, Franz Kafka, Henry David Thoreau, Edgar Allen Poe, Nancy Astor, George Washington, Max Baer, Jezus Chrystus
_________________
Love is in the air...
 
 
monia2128 
Entuzjasta


Posty: 1407
Skąd: Gniezno
Wysłany: 30-10-18, 20:14   

Album Padzika :)





 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 30-10-18, 20:36   

Rzeczywiście, szału nie ma.No i ta czerwień od które bolą oczy...
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 30-10-18, 20:50   

Monia a mogłabyś też wrzucić kilka zdjęć z tej książki Angelo tak dla porównania, bo padzikowa mi się nawet podoba (kupić bym nie kupiła, no ale :lol: ), więc jestem ciekawa tej Angelo.
 
 
monia2128 
Entuzjasta


Posty: 1407
Skąd: Gniezno
Wysłany: 30-10-18, 21:03   

ok, zrobię :) Tam są po prostu porządne, wyraźne zdjęcia, bez udziwnień. Tu większość jest zaszumionych, jedne przez drugie przenikają. Tu poszli w artyzm, w tam w relację z koncertu :) Ja zdecydowanie wolę takie czyste zdjęcia :)
 
 
Agniecha 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Posty: 2317
Skąd: Kraków
Wysłany: 30-10-18, 21:21   

Nic specjalnego ta książka. Zdjęcia bardziej nadające się na książeczkę do płyty niż na osobne wydawnictwo.
No i na jednej ze stron "Remember where You come from, remember who You are..."
Właśnie Padziku, pamiętaj, bo coś ci się zapomniało :-/
_________________
"Spokój gwałtowny. Może to już sierpień.
Może strach. Rozegrany przez nas umiejętnie.
Jest mi tak jakby już było za późno.."
 
 
Magdalena 
Moderator


Posty: 2967
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30-10-18, 22:30   

Zdjęcia ciekawe, ale nie w tej otoczce. Lepiej by pasowały na jakąś wystawę graficzną. Albo do zwykłej płytowej książeczki. I tam chyba nic nie ma. Foty, kilka cytatów, chyba teksty piosenek? Cieszę się, że jak dla mnie, koncert ratuje sytuację.
_________________
Did you know that 4 out of 3 people don't understand fractions?
wiemy co i kogo
 
 
monia2128 
Entuzjasta


Posty: 1407
Skąd: Gniezno
Wysłany: 30-10-18, 22:50   

cytaty, testy piosenek. Też mi przez myśl przeszło, że to zwykła książeczka płytowa tyle, że duża. A nie album z koncertu.

[ Dodano: 01-11-18, 20:08 ]
Obejrzałam mojego br i powiem Wam, że mi się podobał koncert. Cd studyjne przesłuchałam raz i jakoś nie było okazji, chęci by sobie włączyć. Zawsze sięgałam po inne płytki. A tutaj mi się podobało (poza ID, no nie leży mi ta piosenka). Z chęcią będę do tego wracać. Brakuje mi troszkę światła na Padziku, rozumiem, że taki był zamysł, ale jakby troszkę pierwszoplanową postać doświetlili w odpowiednich momentach to ten klimat wciąż by był.
Mój mąż w przelocie tylko spojrzał i stwierdził, że ciemno jak w dupie :lol:
 
 
KasiaG 
Bywalec


Posty: 96
Wysłany: 02-11-18, 18:59   

Ja po obejrzeniu skanów bardzo się cieszę że mam bez książki dużo lepsze by były po prostu fajne zdjęcia koncertowe. Za to DVD dla mnie świetne. Klimatycznie zrobione poza tym show z dodatkami tworzy spójną całość i pozwala bardziej zdać sobie sprawę ile to pracy i przygotowań ale też zobaczyć jego radość i frajdę że się udało. Moim zdaniem warte każdego wydanego grosika. Jestem pewna że obejrzę wiele razy.
_________________
I WISH I HAD A PAIR OF WINGS
 
 
Moncia 
Wyjadacz


Posty: 2546
Skąd: Tychy
Wysłany: 03-11-18, 16:30   

gdzie da się gdzieś zamówić dvd i cd live ID? jakoś nie przekonała mnie ta książka do siebie :roll:
_________________
...Jak mam rozpoznać swoją Drugą Połowę?
Nie bojąc się ryzyka. Ryzyka porażki, odrzucenia, rozczarowań.
Nigdy nie wolno nam rezygnować z poszukiwania Miłości.
Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie...Paulo Coelho
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10