KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Płyta iD
Autor Wiadomość
monia2128 
Entuzjasta


Posty: 1407
Skąd: Gniezno
Wysłany: 27-10-18, 11:18   

fajnie, że wrzucił, ale ja poczekam na br :D Może kiedyś przyjdzie :lol:
 
 
kellyska83 
Gaduła


Posty: 308
Wysłany: 27-10-18, 11:49   

A czy ktos przetłumaczy co mówi przed Holy ?
 
 
monia2128 
Entuzjasta


Posty: 1407
Skąd: Gniezno
Wysłany: 27-10-18, 13:14   

podobno dvd jest z angielskimi napisami :shock: Jak się chce to można..
 
 
kellyska83 
Gaduła


Posty: 308
Wysłany: 27-10-18, 13:20   

Ooo mozna ,można
 
 
Magdalena 
Moderator


Posty: 2966
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-10-18, 14:07   

Przystojnych ma tych muzyków! Widać nie wszystko złoto co się świeci :lol: .
Czemu ludzie tam siedzą, jak w operze czy teatrze? W Polsce by to pomogło, ale w Niemczech i tak stoją jak kołki na koncertach.
_________________
Did you know that 4 out of 3 people don't understand fractions?
wiemy co i kogo
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 27-10-18, 14:34   

monia2128 napisał/a:
podobno dvd jest z angielskimi napisami :shock: Jak się chce to można..

O! Brawo Paddy :mrgreen: .
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 27-10-18, 14:40   

Wrzucili całe DVD :shock: ?
Puściłam sobie w tle, leci An angel i tak jakoś dziwnie jak w refrenie nie usłyszałam Patuni :lol: :-? .

O a teraz No fuzz... i aż mi szkoda Padzika. Wygina się, stara, zachęca, gitarzysta gra świetną solówkę, akcja świateł a ci ludzie stoją jak na apelu szkolnym. Bardzo ciężko się ogląda przez to.

Magdalena napisał/a:
Czemu ludzie tam siedzą, jak w operze czy teatrze? W Polsce by to pomogło, ale w Niemczech i tak stoją jak kołki na koncertach.


Po obejrzeniu kilku video, to stwierdzam, że jednak wole ten bałagan i dzikość u nas niż niemiecką dyscyplinę Niemców :lol: .
 
 
Magdalena 
Moderator


Posty: 2966
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-10-18, 01:30   

Nadmiar w obu przypadkach niewskazany ;-) .

Cały dzień (prawie) to oglądałam, albo leciało gdzieś w tle. Muszę przyznać, że kawał dobrej roboty. Nie wiem, czego zasługa to bardziej - profesjonalizmu, piosenek, osobowości MPK czy mojego sentymentu, ale jest coś, że chciało mi się słuchać i oglądać. Obstawiam repertuar z "ID", bo to zdecydowanie lepsza płyta od "Human". A poza tym - kurcze, przecież w większości tekstowo to on śpiewa jakieś sacrosongi, a ludzie to kupują i wypełniają całkiem sporą salę/halę. Aż kusi, by pójść na jakiś (w Polsce) koncert, choć po ostatnim w Stodole byłam zawiedziona.
_________________
Did you know that 4 out of 3 people don't understand fractions?
wiemy co i kogo
 
 
Sylwiaq 
Entuzjasta


Posty: 1638
Skąd: Szczecin
Wysłany: 28-10-18, 10:29   

Dzięki Ilisna za linki! Obejrzałam trochę i...w ogóle mnie to już nie rusza!!! Nie sądziłam, że kiedyś ten dzień nastąpi :shock:
 
 
Nata 
Gaduła


Posty: 433
Wysłany: 28-10-18, 11:41   

Chcę na jego koncert! :-o
_________________
Cast your eyes on the ocean,
Cast your soul to the sea
When the dark night seems endless,
Please remember me...
 
 
kellyska83 
Gaduła


Posty: 308
Wysłany: 28-10-18, 13:17   

czy tylko ja widzę ,że tam sztywno na tym dvd. Nie byłam tam, a wiem jak jest na jego koncertach w Niemczech bo jeżdżę. Nie uwierzę, że nie było klimatu i kontaktu z publiką.A mam wrażenie jak osoby ,które tam były ,że dvd takie bez klimy.
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 28-10-18, 13:52   

Obejrzałam sporo i... Pełen profesjonalizm, nakręcone rewelacyjnie, zagrane i odśpiewane tiptop. Aż chyba za bardzo jak na live... Brakuje mi jakiejś interakcji z publicznością, ujęć publiki, emocji, pisków itp. Ale widocznie nie taki był zamysł artysty ;-) .
Generalnie nuda straszna, ale we mnie Paddy emocji nie wzbudza, wiadomo. Jedyne drgnienie miałam na One more song. A jedyną piosenką, jaką z przyjemnością przesłuchałam w całości i nie musiałam walczyć z chęcią przewinięcia to Last words. To jest mistrzostwo (może wycinając miny Pada).
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
kellyska83 
Gaduła


Posty: 308
Wysłany: 28-10-18, 14:14   

Illiana właśnie chodzi mi o ten kontakt z publiką-tego nie widać wcale-emocji fanów. WCALE.Jak dojdzie dvd obejrze wstawki i cały ogólnie.Ale to co obejrzałam to bez emocji.Flusterston cudowne-jest w calosci ta minuta ciszy ,gdzie kocham ten moment.....Land of bliss-brakuje mi wstawki z Sebastianem-śliczny ma głos-ten duet z Nim to coś pięknego.Na friends r family nie dał się nosić-no proszę chyba ,że ja tego nie widzę.Nie będę jechać och achami bo widze różnicę pomiędzy rokiem 2015-2017 a tym.
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 28-10-18, 17:00   

Mi się podoba!Bardzo!!! :oops: ♥♥♥ Oczywiście widać różnicę ,porównując filmiki z koncertów ,które chodziły w internecie, jeśli chodzi o spontaniczność, radość i luz w zachowaniu Pada.Nie wygłupia się , nie tańczy, nie daje się nosić na rękach, nie pluje wodą(chyba że nie zauważyłam,)ale to akurat nie jest żaden ból , jak dla mnie, a wręcz przeciwnie..Nie ma Ares Qui, gdzie szalał i w szaleńczy sposób przedstawiał swoich muzyków.Tutaj robi to w taki sposób jakby mówił ,że nie żyją.... :lol: :-P
Poza tym naprawdę jestem pod bardzo pozytywnym wrażeniem :!: ♥♥♥Wybaczam mu nawet te paskudne rurki. :lol:
 
 
sianokos 
Maniak


Posty: 729
Skąd: Sianów
Wysłany: 28-10-18, 17:36   

Obejrzałam te fragmenty i szału nie ma. Sztywne to dvd. Ludzi to chyba podoklejali...
Z Last Words mam polewkę, przez miny Pada i te wystudiowane, kanciaste ruchy...
Dvd do jednorazowego obejrzenia...
_________________
Wiem niewiele, lecz powiem, co wiem,
choć nie będzie to pewnie myśl złota:
Najpiękniejszą muzyką przed snem,
jest mruczenie szczęśliwego kota
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11