KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sing meinen Song
Autor Wiadomość
Lenka 
Bywalec

Posty: 66
Wysłany: 13-06-19, 23:15   

Widzialyscie w najnowszych postach na fb ze on nie ma juz jakby obraczki na palcu tylko jakis inny pierścień :lol: ciekawe czemu :-/ ?
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 14-06-19, 01:11   

Tak, też to zauważyłam, już jakiś czas temu, i też się nad tym zastanawiałam... 8-)
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 14-06-19, 08:52   

Bo się rozwiódł, a ten pierścień to symbol przynależności do pewnego stowarzyszenia. Po zdjęciu można wyguglać, o co chodzi.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Ika 
Znawca


Posty: 3392
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 14-06-19, 09:25   

iliana napisał/a:
Bo się rozwiódł, a ten pierścień to symbol przynależności do pewnego stowarzyszenia. Po zdjęciu można wyguglać, o co chodzi.


Serio? I nic nie słychać w necie? :shock:
Czy łykam "jak młody pelikan"?
 
 
Amczyn 
Początkujący


Posty: 23
Wysłany: 14-06-19, 12:49   

Alieneczka napisał/a:
iliana napisał/a:
Bo się rozwiódł, a ten pierścień to symbol przynależności do pewnego stowarzyszenia. Po zdjęciu można wyguglać, o co chodzi.


Serio? I nic nie słychać w necie? :shock:
Czy łykam "jak młody pelikan"?


Łykasz jak młody pelikan :-P
 
 
Lenka 
Bywalec

Posty: 66
Wysłany: 14-06-19, 22:48   

Ale tak poogladalam pare reklam i urywkow z tego Sing meinen Song i dla mnie to Patrick jakis taki gejowaty sie zrobil, obcalowuje tych kolegow, tez takie ma ruchy czasami dziwne, pozatym jakby tam tylko pili i zabawa :lol: dziwne, a obraczki naprawde nie nosi. To małżeństwo od zawsze było dla mnie naciągane :-/
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 14-06-19, 23:12   

^
No, ale o to .że jest gejem ,podejrzewany był ,zanim wystąpił w tym programie, nie biorąc już pod uwagę faktu,że w tamtej edycji również zachowywał się co nie co gejowsko. Obrączkę nosi ,ale razem z tym czymś-chyba mini różańcem-tak przynajmniej myślę...To tak parę refleksji ode mnie...
 
 
paper_ann 
Znawca


Posty: 3780
Skąd: z domu
Wysłany: 15-06-19, 00:01   

Bardzo współczuję jego żonie :-( .
 
 
Lenka 
Bywalec

Posty: 66
Wysłany: 15-06-19, 22:20   

paper_ann napisał/a:
Bardzo współczuję jego żonie :-( .

Ale ona to chyba wiedziała na co sie pisze, pozatym dla mnie to wszystko od samego początku jakies naciągane bylo :-? Ta historyjka o niespełnionej miłości sprzed 20 lat, nawet te zdjęcia ze ślubu jakies dziwne były, takie nie do konca jakby prawdziwe... Od 6 lat zadnych innych zdjec razem, nawet od paparazzi czy kogolwiek, dziwne to wszystko i tyle.
 
 
Ania-mama 
Entuzjasta

Posty: 1387
Wysłany: 16-06-19, 08:29   

Wiedziała ,albo nie wiedziała to tylko oni wiedzą. Wydaje mi się że jak się zakłada rodzinę to się z tą rodzina spędza więcej czasu ,a nie żyje tylko swoim życiem. Paddy identycznie jak.moj mąż żyje swoim życiem ,a żona gdzieś tam jest i czasami sobie przypomni . Tyle że mój mąż.musi na noc wracać ,a Paddy wyjedzie i tyle go widziała .
Ogólnie to może szkoda jego żony ,a jak.jest gejem to.jeszcze bardziej mi szkoda jego żony :(
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 16-06-19, 11:54   

A mnie i jego szkoda, jeśli jest naprawdę tym homo, bo to w sumie jest życie w ciągłym kłamstwie i obłudzie...
Ostatnio zmieniony przez Diana 16-06-19, 12:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Moncia 
Wyjadacz


Posty: 2546
Skąd: Tychy
Wysłany: 16-06-19, 12:23   

A odcinek z Padowymi piosenkami już był? jakby co wrzućcie linka...dzięki :-) Moje serce skradła wersja "Hope" w wykonaniu Johannes Oerding :oops:
_________________
...Jak mam rozpoznać swoją Drugą Połowę?
Nie bojąc się ryzyka. Ryzyka porażki, odrzucenia, rozczarowań.
Nigdy nie wolno nam rezygnować z poszukiwania Miłości.
Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie...Paulo Coelho
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 16-06-19, 12:24   

^W ten wtorek będzie. :-)
 
 
Moncia 
Wyjadacz


Posty: 2546
Skąd: Tychy
Wysłany: 16-06-19, 12:36   

dzięki...nie monitoruje tych odcinków i nawet nie wiem kiedy kto był/będzie. zawsze oglądam z linków :mrgreen:
_________________
...Jak mam rozpoznać swoją Drugą Połowę?
Nie bojąc się ryzyka. Ryzyka porażki, odrzucenia, rozczarowań.
Nigdy nie wolno nam rezygnować z poszukiwania Miłości.
Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie...Paulo Coelho
 
 
marchewcia
[Usunięty]

Wysłany: 17-06-19, 00:22   

Ania-mama napisał/a:
.moj mąż żyje swoim życiem ,a żona gdzieś tam jest i czasami sobie przypomni. :-(

Zależy jaki ustalili podział ról między sobą w związku. Być może ona pracuje, aby łożyć na swoje dziecko.
Ania-mama napisał/a:
Tyle że mój mąż.musi na noc wracać ,a Paddy wyjedzie i tyle go widziała.

Praca artysty, to życie na walizkach. Jest coś kosztem czegoś. Nie ma go na co dzień, ale dużo zarabia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11