KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Których piosenek KF najbardziej nie lubisz?
Autor Wiadomość
nona 
Moderator


Posty: 1868
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 20-03-17, 19:02   

Do Maximum dorzuciłabym jeszcze Special Girl :roll: Słuchać tego nie mogę.
 
 
monika 
Maniak


Posty: 832
Skąd: right here
Wysłany: 20-03-17, 19:04   

No głosowo ciut odstaje, ale to nie jest wcale jego wadą. Taki "chropowaty" nieoszlifowany, ale to jego plus. :-> Piosenek też ma ilościowo mniej niż bracia pewnie, ale właśnie co jedna, to lepsza. A to ballada, a to mocne brzmienie, a to nokaut przy "Flip a coin".
nona napisał/a:
Do Maximum dorzuciłabym jeszcze Special Girl

Racja! Zapomniałam całkiem o jej istnieniu, ale to dlatego, że słyszałam raz.
_________________
Losing you...
Things will never be the same
Can you hear me call your name?
If we changed it back again
Things would never be the same...
MF 💔
 
 
Ika 
Znawca


Posty: 3392
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 20-03-17, 20:30   

A mi sie i Special Girl i Maximum podoba. Nie trawie natomiast AngelesFlying.
Czy to nie Jozio spiewa - we rocked the stage and wrote good songs ? Nie ma jak skromnosc...
_________________
Gdybyś był łzą w moim oku, nie zapłakałabym nigdy, żeby Cię nie stracić.....
 
 
Asiulus
[Usunięty]

Wysłany: 24-03-17, 20:49   

Musiałabym sobie przypomnieć całą dyskografię, bo tego, czego nie lubię, po prostu nie słucham, a pamięć litościwie nie przypomina mi o ich istnieniu.

Nie lubię zdecydowanej większości najstarszych piosenek z początku lat 80-tych.

Nawet w czasach największego fanowania uważałam, że słuchanie niektórych piosenek jest poniżej mojej godności, np. "Old Mac Donald", "The Swan" czy "Pee pee"(ja rozumiem, że ta piosenka traktuje o mężnej walce z ważnym problemem :mrgreen: ale na trzeźwo słuchać tego nie idzie, no chyba, że się to potraktuje w kategoriach żartu i puści w Prima Aprilis).
Dalej, z "Keep On Singing" nie lubię "Baby" i "Okay Papa".

Czasem jakiś kawałek z lat 80-tych czy początku 90-tych był fajny, ale ktoś żenująco zaśpiewał swoją partię, na ogół ktoś z młodszych Kellych. Jeszcze na koncercie by można przymknąć oko, każdy może mieć słabszy dzień, ale na płytę nie powinni takiej kaszanki wpuszczać.

Bardzo lubię "Rock and Roll stole my soul" - taki fajny kawałek, ale weź to komuś puść w całości. Jak się zaczyna fragment o "beans, beans, the musical fruit", robię forward - kończ Waść, wstydu oszczędź... Tak się czasem zastanawiam, czy niektóre utwory aby na pewno nagrywali na trzeźwo...

"Red Shoes" kocham za muzykę, nienawidzę za tekst. W sumie "I really love you" też (chodzi o powtarzanie do znudzenie tytułowej frazy).

Nie lubię "Spinning around", a przy okazji - nie lubię głosu Barby w niektórych piosenkach, m.in. w "Sweetest Angel". Kurde, czy nie mogła częściej śpiewać jak w "Break Free" na OTH? Głos Maite też mi uprzykrzył parę piosenek.

A, dorzucę jeszcze "All Along The Way".
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 16-05-22, 23:29   

Odświeżam stary wątek o najgorszych piosenkach KF. Często pojawiało się tu "I'm so happy" Angelo. A okazuje się, że autorem tego dzieła jest Paddy :-P . I opowiada ono o jakimś bezdomnym. Angelo żałuje, że to w ogóle nagrał :lol: .
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
monika 
Maniak


Posty: 832
Skąd: right here
Wysłany: 17-05-22, 21:22   

Ja też żałuję :lol: Wszystko tam jest masakryczne: te dźwięki dziwne, melodia, głos i maniera Angelo. Ble.
_________________
Losing you...
Things will never be the same
Can you hear me call your name?
If we changed it back again
Things would never be the same...
MF 💔
 
 
Lena 
Entuzjasta


Posty: 1511
Skąd: gdynia
Wysłany: 21-05-22, 21:00   

Pamiętam że te utwory które nie za bardzo lubiłam przerabiałam , w sensie obniżałam głos i kombinowałam przy prędkości.Wtedy z takiej Fell in love with an alien robił mi się hit. :lol: :lol:
_________________
przyniosłaś mi album zdjęć na każdym z nich Kocham Cię
przyniosłaś ten zeszyt chwil i w każdej z nich jesteś Ty
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10