KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rodzinka
Autor Wiadomość
Megi 
Wyjadacz


Pomogła: 1 raz
Posty: 2677
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 27-01-23, 09:25   

Dwa dni temu Tanja świętowała 50. urodziny. :-)
_________________
http://stronamegi.blogspot.com/
http://stronamegi-2.blogspot.com/
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9942

Wysłany: 13-04-23, 11:00   

Leon dostał się na Duke University. Musi być niezły, to rewelacyjna uczelnia.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Megi 
Wyjadacz


Pomogła: 1 raz
Posty: 2677
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 28-11-23, 18:53   

Joey Kelly's Family - Nur zusammen (Official Video)
https://www.youtube.com/watch?v=Ni7YUffzAmk
_________________
http://stronamegi.blogspot.com/
http://stronamegi-2.blogspot.com/
 
 
paper_ann 
Znawca


Posty: 3844
Skąd: z domu
Wysłany: 28-11-23, 21:06   

Brzmią lepiej niż Angelo and Family i syn Patricii razem wzięci :-D .
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9942

Wysłany: 29-11-23, 11:26   

Całkiem spoko (mimo wyraźnego stylu Maite). Szkoda, że Joey nie śpiewa solo nic.

Myślicie, że wydadzą płytę? :shock: :lol:
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Megi 
Wyjadacz


Pomogła: 1 raz
Posty: 2677
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 04-12-23, 19:07   

Joey Kelly Family - Nur zusammen sind wir stark (Das Adventsfest der 100.000 Lichter 2023) https://www.youtube.com/watch?v=zy_qOpD2Jc0
_________________
http://stronamegi.blogspot.com/
http://stronamegi-2.blogspot.com/
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9942

Wysłany: 01-12-24, 03:13   

Lili & Lisann śpiewają (a Joey i Tanja gadają)

https://www.youtube.com/watch?v=3G0504Xijvs
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Elizabeth 
Znawca


Pomogła: 2 razy
Posty: 3045
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 01-12-24, 15:24   

Tanja świetnie wygląda, mimo upływu lat.
 
 
Lena 
Entuzjasta


Posty: 1787
Skąd: gdynia
Wysłany: 02-12-24, 21:56   

Elizabeth napisał/a:
Tanja świetnie wygląda, mimo upływu lat.

No , nie wiem, jaka ona jest teraz, ale z lat 00 pamiętam, że była MEGA sympatyczna i taka wyluzowana.
 
 
Tinahet 
Spec


Posty: 5049
Skąd: Yorkshire
Wysłany: 12-12-24, 16:52   

Nie wiem, czy to bylo, ale Tanji mama ma raka i dlatego Jozek obcial wlosy. :-(

https://www.facebook.com/...mibextid=UalRPS
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
Lena 
Entuzjasta


Posty: 1787
Skąd: gdynia
Wysłany: 13-12-24, 03:24   

Jejku mam nadzieję, że wygra, chociaż po Jego minie widać to cierpienie i strach. :-(
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9942

Wysłany: 30-11-25, 17:28   

Joey & rodzina White Christmas w Das Adventsfest der 100 000 Lichter

https://www.youtube.com/watch?v=FTsPa6ATk68

Jaka ta mała jest do niego podobna :shock:
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Ika 
Znawca


Posty: 4050
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 30-11-25, 17:35   

I nawet jej ta uroda pasuje.
Chociaż starsze prześliczna. Wiem, że makijaż, ale jednak
_________________
I budzę się i znów Cię tutaj nie ma ze mną, a chciałam tylko, żebyś był tu ze mną, .... na stałe.
Ostatnio zmieniony przez Ika 30-11-25, 18:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Moncia 
Wyjadacz


Posty: 2790
Skąd: Tychy
Wysłany: 30-11-25, 18:06   

ale ta mała jest słodka
_________________
...Jak mam rozpoznać swoją Drugą Połowę?
Nie bojąc się ryzyka. Ryzyka porażki, odrzucenia, rozczarowań.
Nigdy nie wolno nam rezygnować z poszukiwania Miłości.
Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie...Paulo Coelho
 
 
pattyann 
Entuzjasta


Posty: 1169
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 30-11-25, 19:46   

Lillian ma przepiękny głos. Aż mi się oczy zaszkliły.
Do tego śliczna dziewczyna z niej.

Lysanne rzeczywiście do tatusia podobna bardzo :-D

Tanja nic się nie zmienia. Też bym tak chciała.
_________________
"Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11