KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Działalność solowa
Autor Wiadomość
marchewcia
[Usunięty]

Wysłany: 17-09-16, 19:58   Działalność solowa

Tak sobie myślę o solowej działalności Maite... Mi taka forma się nie podoba, ale może ona sobie leczy hmm jakieś kompleksy? W czasach szału na rodzinkę, w moim odczuciu, stała jakby na uboczu. Wszyscy się zachwycali Patricią, Barby i Kathy. Teraz to najmłodsza z sióstr robi karierę. Staję na ściankach tańczy, "ma" kolekcje ubrań... Głos można też komputerowo "zrobić".
Jakie jest Wasze zdanie?
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4719
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 17-09-16, 23:53   

Czy ja wiem, czy ona na uboczu stała? Wedlug mnie wszedzie jej było pelno I ostatnim, o co moglabym ja posadzac, to kompleksy. A, że robi to co robi- nie winie nikogo za to, że chce zarobic. Moge napisac- taka forma mi sie nie podoba, ale prawda jesg taka, że gdybym miała mozliwosc zrobienia takiej kasy- pewnie bym skorzystala. Tak jakby u nas na sciankach byly same utalentowane gwiazdy. :-P Takie czasy. Niech sie promuje ile wlezie, bo 5 minut nie trwa wiecznie.
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
EwaKo
[Usunięty]

Wysłany: 08-02-17, 02:52   

Najmniej ją lubiłam w starych czasach, teraz chcę o niej zapomnieć :lol:
Wiem, nie znam się więc nie powinnam takiej opinii wystawiać, ale moim zdaniem ona naprawdę nie umie śpiewać. Jej występ z Paddym i piosenka Sailing mnie w tym przekonaniu jeszcze bardziej utwierdziła :-D . Do 94 roku stała rzeczywiście na uboczu i w sumie też zawsze to tłumaczyłam kompleksami, bo do tego roku pulpesio był z niej, później się rozkręciła i dużo już jej było na scenie. Teraz kariera solowa...dla mnie masakra, ale skoro to robi, to odbiorców ma. Krzyż na drogę i niech szprecha :mrgreen:
 
 
monika 
Maniak


Posty: 832
Skąd: right here
Wysłany: 08-02-17, 07:27   

EwaKo napisał/a:
Najmniej ją lubiłam w starych czasach, teraz chcę o niej zapomnieć :lol:
Wiem, nie znam się więc nie powinnam takiej opinii wystawiać, ale moim zdaniem ona naprawdę nie umie śpiewać. Jej występ z Paddym i piosenka Sailing mnie w tym przekonaniu jeszcze bardziej utwierdziła :


A mnie się wydaje, że ona głos podciągnęła, i to całkiem. A ich "Sailing" lubię (nie wiem czy bardziej za te żarciki i śmiechy), ale podobało mi się jak tam brzmiała.
Jak oglądam koncerty zespołu, to zazwyczaj na solowych piosenkach Maite przewijam. Nie lubię ani tamtego głosu, ani tego jej jęczenia. Im dalej, tym było lepiej - i repertuarowo i głosowo - np. taki "Homerun" - tam wypadła nieźle ;-)

Co do niemieckiego disco - nawet nie miałam odwagi przesłuchać tego. Jedynie z tej gali dla Jose Carrerasa ją słyszałam - no i powiem tak: ta muzyka ma to do siebie, że się wbija w głowę... nie słucham takich klimatów, ale to jak z naszym disco polo - nikt nie słucha, a wszyscy się bawią :mrgreen:
_________________
Losing you...
Things will never be the same
Can you hear me call your name?
If we changed it back again
Things would never be the same...
MF 💔
 
 
wariatka999 
Wyjadacz


Posty: 2305
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 08-02-17, 12:03   

Gdyby nie umiała śpiewać to żadna wytwórnia nie byłaby zainteresowana wydawaniem jej płyt i promowaniem jej w mediach, a chyba sama siebie nie wydaje?
Mnie też jej głos drażni, nie lubię takiej stylistyki, ale powiedzieć, że śpiewać nie potrafi to jednak przesada :lol: Znalazła pomysł na siebie, robi co lubi, ma z tego kasę, więc jest ok!
_________________
"Byłem buntownikiem łagodnym, najłagodniejszym z możliwych, ale krańcowym...."
Edward Stachura
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4719
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 08-02-17, 12:08   

Nie no, spiewac umie. Tylko mnie na przykad jej glos sie nie podoba.
Tylko skad ona bierze te 20 tys. ludzi na swoich koncertach? Jakies gale to moze jeszcze, ale na pewno nie na jej solowych.
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
wariatka999 
Wyjadacz


Posty: 2305
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 08-02-17, 12:09   

A skąd dane o 20 tyś?
_________________
"Byłem buntownikiem łagodnym, najłagodniejszym z możliwych, ale krańcowym...."
Edward Stachura
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4719
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 08-02-17, 12:15   

Kilka tygodni temu udzielala wywiadu, w ktorym tlumaczyla, dlaczego nie wraca do Kelly i tam powiedziala, ze na jej koncerty przychodzi po 20 tysiecy ludzi.
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
wariatka999 
Wyjadacz


Posty: 2305
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 08-02-17, 12:25   

Może miała na myśli koncert gdzie występuje kilku wykonawców, bo że tylu ludzi jest złaknionych słuchania tylko jej to też mi ciężko uwierzyć!
_________________
"Byłem buntownikiem łagodnym, najłagodniejszym z możliwych, ale krańcowym...."
Edward Stachura
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4719
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 08-02-17, 12:43   

No dokladnie, jakos nie widze takich tlumow na jej solowkach. :-P
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
monika.bila 
Entuzjasta


Pomogła: 1 raz
Posty: 1181
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 08-02-17, 15:23   

20 tys to się jej marzy niestety bo na jej solowe to przyjdzie ze 100 osob a ze robi szlagiery to się załapie na festiwale gdzie te 20 tyś ludzi jednak jest ale nie że przyszli na nią tylko na różnych wykonawcow a Niemcy mają szał na te szlagiery i kochają je strasznie tak jak Holendrzy.Tłumy niesamowite na takich imprezach.
_________________
A życie płynie.......
 
 
EwaKo
[Usunięty]

Wysłany: 09-02-17, 00:38   

wariatka999 napisał/a:
Gdyby nie umiała śpiewać to żadna wytwórnia nie byłaby zainteresowana wydawaniem jej płyt i promowaniem jej w mediach


https://www.youtube.com/watch?v=tA019Dhlqc8
Tak dla pośmiania się :lol:
 
 
kellyfanforever
[Usunięty]

Wysłany: 04-07-17, 18:59   

Ja za jej głosem też nie przepadam, ale też niestety za jej sposobem bycia. Jest taka krzykliwa, pyskata, nie lubię takich ludzi. W dokumencie Cover the Road można zobaczyć jak się kłóci z Joey'em, coś klnie i nie wyglądało to na żarty. Biedny Paddy próbował ją powstrzymać :-) A wiedziała przecież że to zostanie nagrane, więc mogła swoje pretensje zachować na później :-| https://www.youtube.com/watch?v=HhGp37xkpF0 min. 59:33
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 05-07-17, 20:26   

Mnie tam ona nie przeszkadza.W sumie ją lubię. Wokalnie też się wyrobiła,śpiewa o wiele lepiej niż kiedyś.Natomiast jej obecny repertuar zupełnie mi nie odpowiada.
No i podoba mi się w niej ten brak kompleksów, a przynajmniej wygląda na taką co ich nie ma.
 
 
kellyfanforever
[Usunięty]

Wysłany: 05-07-17, 22:08   

Zawsze była taka pewna siebie, sądząc po filmikach oczywiście. Teraz to szczególnie widać np: w wywiadach.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10