KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Paddy Kelly na ŚDM Kraków 2016
Autor Wiadomość
KasiaG 
Bywalec


Posty: 96
Wysłany: 28-07-16, 10:59   

Mi niestety nie było dane tam być , ale dzięki transmisjom dziewczyn na fb Kepix mogłam poczuć klimat. Zwłaszcza drugi koncert musiał być mega. Jeśli Paddy rzeczywiście był chory a mimo to dał takiego czadu to ogromny szacunek. Sama ostatnio miałam coś w rodzaju grypy żołądkowej więc wiem jak to potrafi wymęczyć. Zazdroszczę tym co byli w Krakowie ale cieszę się że nawet w domu przez chwile mogłam poczuć się jakbym tam była.
_________________
I WISH I HAD A PAIR OF WINGS
 
 
Agniecha 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Posty: 2317
Skąd: Kraków
Wysłany: 28-07-16, 11:29   

Ja się nie wybierałam, bo myślałam, że gra tylko na Hucie, ale jak się dowiedziałam, że daje koncert też na bulwarach wiślanych, to rach ciach i już tam byłam :lol:
Na bulwarach zagrał coś ponad godzinkę. Scena była na barce, zacumowanej na Wiśle, a ludzie stali na brzegu za barierkami. Fajnie to wyglądało, bo fanki stały przy barierce, potem był chodnik, gdzie było pusto, a dopiero na trawie rozsiadła się reszta towarzystwa z ŚDM :mrgreen: .
Najpierw przyjechał Band, dopiero za jakiś czas po nich Padzik. Witał się z różnymi zakonnikami i kapłanami, do fanów machnął, uśmiechnął się i polazł na barkę. Koncert trwał ponad godzinkę, szkoda, że mówił po francusku, bo nic nie rozumiałam. Śpiewał Ruah, Happiness, Maranata (blues, który momentami kojarzył mi się z "Czerwony jak cegła, rozgrzany jak pies, muszę ją mieć :lol: ), Shake away (mówił, że to z nowej CD, prosił by wchodzić na fb i dawać like na jego stronie), An Angel, Ares Qui (mega!♥). Z tego co pamiętam było jeszcze Renegade, No fuzz no buzz, Little giants, Brother (z dodatkową zwrotką o mamie ♥) i Thanking Blassed Mary. A i jeszcze Flag. Biedny czekał na flagi, aż ktoś mu na tą barkę poda, niestety na wejściu stał nieprzejednany pan security i nie puszczał, dopiero Padzik musiał do niego zawołać i pan łaskawie wpuścił dwóch gości, którzy podali na statek francuską flagę.
Padzik ponoć od rana miał problemy żołądkowe, pewnie gdzieś na mieście zeżarł jakiegoś kebeba :-P . Mógł wpaść do mnie na obiad, nie otrułabym go :lol:
Nie miałam w planach koncertu na Hucie, ale Maxi Kolanko nie dała mi wyboru :lol: Dziewczyny jechały autem i miały wolną miejscówkę, więc trafiłam na kolejny Padzikowy występ. Na Hucie już było trochę więcej ludzi. Koncert repertuarowo podobny, ale bardziej żywiołowy, więcej ludzi się bawiło, na Flag ochrona podawała mu flagi od ludzi, Padzik skakał po kolumnach, no i mówił po angielsku :mrgreen: Przy TBM poprosił na scenę trzy córki gitarzysty (zapomniał o synku :lol: , ale synek też wszedł ), choć przy wejściu na scenę córki się cudownie rozmnożyły i były cztery :lol: Po prostu jakaś fanka też za nimi wlazła. Przybiła piąteczki z Padzikiem i zwiała, bo chyba tata gitarzysta się zorientował, ze to nie jego :lol: , ale się bidula do tej pory zastanawia :-P
Po koncercie wyszedł ksiądz Arek i gadał z Padzikiem od razu tłumacząc na polski. Generalnie było to coś w stylu świadectwa, które Padziki głosił,kiedy jeździł z koncertami kościelnymi. Niestety pod koniec świadectwa musiałam się zmywać do domu, bo miałam ostatni autobus do mojej podkrakowskiej wioski. Na autobus i tak się nie załapałam, bo tramwaj jechał masakrycznie długo, miałam w perspektywie kilku kilometrowy spacer z Zakopianki. Na szczęście już na początku spaceru trafiła mi się podwózka, były uczeń, który przychodził do mnie na korki, kiedy jeszcze studiowałam, podwiózł mnie pod same drzwi :mrgreen:
Wiem, ze po koncercie Padzik wyszedł, ale nie wszyscy się załapali na foty, szkoda, bo jednak fanów była garstka. Pewnie we wrześniu już tak nie będzie i Padzik zwieje jakimś tajnym przejściem przez szafę :-P

[ Dodano: 28-07-16, 11:43 ]
I kilka fotek:


_________________
"Spokój gwałtowny. Może to już sierpień.
Może strach. Rozegrany przez nas umiejętnie.
Jest mi tak jakby już było za późno.."
Ostatnio zmieniony przez Agniecha 28-07-16, 15:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Magdalena 
Moderator


Posty: 2967
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-07-16, 11:56   

Czemu on dziś nie wystepuje? Albo jutro? :lol: Ale przynajmniej dzięki relacjom, zdjęciom, filmikom mam jakiś pogląd na te jego wystepy. A, no i Marana Tha też mi sie podobało; gdzieś czytałam, że ten blues jest całkiem ni w pięć ni w dziewięć na koncertach, ale nie jestem w stanie się z tym zgodzić. Całkiem fajny kawałek.
_________________
Did you know that 4 out of 3 people don't understand fractions?
wiemy co i kogo
 
 
Agniecha 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Posty: 2317
Skąd: Kraków
Wysłany: 28-07-16, 11:58   

Magdalena napisał/a:
Czemu on dziś nie wystepuje? Albo jutro?


Występuje ;-) Ponoć i dziś i jutro. Dziś na Bulwarze wołyńskim (na tej barce co wczoraj, na Wiśle), chyba o 22.00, a jutro na Błoniach, ale nie wiem o której.
_________________
"Spokój gwałtowny. Może to już sierpień.
Może strach. Rozegrany przez nas umiejętnie.
Jest mi tak jakby już było za późno.."
 
 
Magdalena 
Moderator


Posty: 2967
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-07-16, 12:02   

O 15.30 chyba... Choć tak naprawdę to chodzi o premierę utworu z projektu Decalogue, a nie że będzie miał występ, nie wiem, jak to będzie wyglądać tak naprawdę. No ale już mam bilet kupiony na jutro i ok. 16 będe w Krk - idealnie po tej premierze :lol: , jakoś nie znalazłam pewnej jasnej info, że dziś też. Te nazwy bulwarów są mi obce, więc to też pewnie chaos mi w głowie zrobiło :lol: . Może gdzieś w tym tłumie na niego wpadnę :mrgreen: .
_________________
Did you know that 4 out of 3 people don't understand fractions?
wiemy co i kogo
 
 
Agniecha 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Posty: 2317
Skąd: Kraków
Wysłany: 28-07-16, 12:14   

Magdalena napisał/a:
Te nazwy bulwarów są mi obce, więc to też pewnie chaos mi w głowie zrobiło :lol: . Może gdzieś w tym tłumie na niego wpadnę :mrgreen: .

Wiesz gdzie jest Hotel Forum (dziś już nieczynny)? To na brzegu po tej stronie co hotel. To jest brzeg między hotelem Forum a Mostem Grunwaldzkim. Tuż przy Rondzie o tej samej nazwie. Przez to rondo trzeba było jechać, jak Padzik pierwszy raz grał w Krakowie, jako zakonnik jeszcze, w kościele na Dębnikach.
_________________
"Spokój gwałtowny. Może to już sierpień.
Może strach. Rozegrany przez nas umiejętnie.
Jest mi tak jakby już było za późno.."
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4721
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 28-07-16, 12:18   

To na te koncerty trzeba mieć bilety? Nie sa w ramach Dni Mlodziezy I kazdy może sobie posluchac?
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
Agniecha 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Posty: 2317
Skąd: Kraków
Wysłany: 28-07-16, 12:23   

Tinahet napisał/a:
To na te koncerty trzeba mieć bilety? Nie sa w ramach Dni Mlodziezy I kazdy może sobie posluchac?


Żadnych biletów nie trzeba. Po całym Krakowie jest rozstawionych kilkadziesiąt scen, na każdej coś się dzieje. Przychodzisz, posłuchasz i zostaniesz albo idziesz dalej ;-)

[ Dodano: 28-07-16, 13:24 ]
Tu fotorelacja z wczorajszego koncertu w Nowej Hucie:
http://krakow.naszemiasto...al,t,id,tm.html

Mogę uznać, że mam fotkę z Padzikiem :lol:
_________________
"Spokój gwałtowny. Może to już sierpień.
Może strach. Rozegrany przez nas umiejętnie.
Jest mi tak jakby już było za późno.."
 
 
Magdalena 
Moderator


Posty: 2967
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-07-16, 13:40   

Nooo, dotykasz jego łydki nawet :lol: .
_________________
Did you know that 4 out of 3 people don't understand fractions?
wiemy co i kogo
 
 
monika.bila 
Entuzjasta


Pomogła: 1 raz
Posty: 1181
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 28-07-16, 14:01   

Czy wam też się tak ta strona rozjeżdza??
_________________
A życie płynie.......
Ostatnio zmieniony przez Agniecha 28-07-16, 15:27, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Agniecha 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Posty: 2317
Skąd: Kraków
Wysłany: 28-07-16, 15:27   

monika.bila napisał/a:
Czy wam też się tak ta strona rozjeżdza??


W tym temacie? Nie.
_________________
"Spokój gwałtowny. Może to już sierpień.
Może strach. Rozegrany przez nas umiejętnie.
Jest mi tak jakby już było za późno.."
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4721
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 28-07-16, 18:06   

Kiepsciutkie te barierki 😁 Troche wiecej fanek I Michael moglby byc w tarapatach. :mrgreen:
W ogole albo mu sie przytylo, albo te rurki I trampki go tak skracaja. :-P
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
Agniecha 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Posty: 2317
Skąd: Kraków
Wysłany: 28-07-16, 18:08   

Tinahet napisał/a:
Kiepsciutkie te barierki 😁 Troche wiecej fanek I Michael moglby byc w tarapatach. :mrgreen:


To nawet nie były barierki :lol: Jedna barierka stała na środku, a reszta to przywiązana do niej taśma :lol: Tylko przerwać :-P
_________________
"Spokój gwałtowny. Może to już sierpień.
Może strach. Rozegrany przez nas umiejętnie.
Jest mi tak jakby już było za późno.."
 
 
Audrey
[Usunięty]

Wysłany: 28-07-16, 20:15   

Czy ktoś wie gdzie dokładnie występuje jutro Paddy? Nie jestem z Krakowa, jade z mężem na spontanie i chciałabym zobaczyć koncert Paddiego. Może ktoś ma więcej informacji nt. jutrzejszego występu?
 
 
Magdalena 
Moderator


Posty: 2967
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-07-16, 20:22   

Audrey:

Agniecha napisał/a:
a jutro na Błoniach, ale nie wiem o której

o 15.30. Ale to będzie jedna piosenka raczej. Przeczytaj, co wcześniej było tu pisane.
_________________
Did you know that 4 out of 3 people don't understand fractions?
wiemy co i kogo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11