KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kraków i Warszawa - 8-9 września 2016
Autor Wiadomość
kate123 
Gaduła

Posty: 110
Wysłany: 12-09-16, 15:24   

A ja byłam w Krakowie i dla mnie koncert był przecudowny :mrgreen:
Jechałam z nastawieniem że to już ostatni raz, tak strasznie mi się nie chciało ale szkoda było mi pieniędzy które wydałam na bilet.
I jestem tak pozytywnie zaskoczona że wiem że to jednak nie był ostatni raz już się nie mogę doczekać następnego.
Ale ten stan mojego zadowolenia nie do końca spowodował sam Paddy tylko jego gitarzysta, tak mi wpadł w oko, że głupia gapiłam się na niego przez cały wieczór :-D
Naprawdę super było
 
 
Vemona 
Maniak


Posty: 509
Wysłany: 12-09-16, 15:34   

Który gitarzysta? Ten z brodą? Bo on był fajny :-D .
_________________
'Normal is an illusion. What is normal for the spider is chaos for the fly.
 
 
paper_ann 
Znawca


Posty: 3781
Skąd: z domu
Wysłany: 12-09-16, 16:08   

ann-marie napisał/a:
Liczy sie jakosc, nie ilosc.


To jest Twoje zdanie. Ja na długość koncertu potrze także przez pryzmat wysiłku jaki muszę wykonać oraz zaangażowania osób trzecich w celu pojawienia się na koncercie i 1,5 godzinny koncert to dla mnie strata czasu (nie tylko mojego) oraz pieniędzy.


Czy Paddy wyszedł na bs w Krakowie?
 
 
Vemona 
Maniak


Posty: 509
Wysłany: 12-09-16, 16:42   

paper_ann napisał/a:
Czy Paddy wyszedł na bs w Krakowie?


Nie, ale jak opuszczał klub to miał kawałek dalej podstawiony samochód, więc zrobił sobie spacerek, ja siedziałam ze znajomymi w busie ale podeszłam tam na chwilę jak usłyszałam krzyki i zobaczyłam błyski fleszy, stał tam praktycznie cały klub.
_________________
'Normal is an illusion. What is normal for the spider is chaos for the fly.
 
 
marchewcia
[Usunięty]

Wysłany: 12-09-16, 16:53   

ann-marie napisał/a:
Liczy sie jakosc, nie ilosc. Nie po dlugosci koncertu ocenia sie jego wartosc. 150 zl to normalna cena, niektorzy artysci kasuja 1 tys. zl i wiecej za ok. 2 godziny grania. Albo cos lubisz/stac cie i idziesz. Albo siedzisz w domu.


Dokładnie. Zgadzam się w zupełności. W czwartek byłam na Bregovic'u. Artysta zagraniczny. Cena biletu bardzo zbliżona do koncertu Pada, czas również. Publiczność zachwycona.

paper_ann napisał/a:
Ja na długość koncertu potrze także przez pryzmat wysiłku jaki muszę wykonać oraz zaangażowania osób trzecich w celu pojawienia się na koncercie i 1,5 godzinny koncert to dla mnie strata czasu (nie tylko mojego) oraz pieniędzy.


Jestem w podobnej sytuacji do Ciebie paper_ann (zaangażowanie, wysiłek), a patrzę podobnie jak ann-marie ;-) . Ale ja lubię koncerty. Jedne mniej drugiej bardziej, ale same w sobie lubię.
 
 
Magdalena 
Moderator


Posty: 2967
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-09-16, 17:37   

W Wawie zagrał półtorej godziny, w Krakowie dwie. Ta sama kasa, ten sam artysta. Za zaśpiewanie przez niego trzech piosenek też mam płacić 150zł, bo liczy się jakość? Ja za dwie godziny zarabiam jakieś 20zł, a jak pracuję krócej, to dostanę mniej i jakość mojej pracy nie będzie miała tu znaczenia. No, ale to ARTYSTA.

.

.

.

A poza tym napisała to Ania i jak zwykle jest reakcja kontry. To się niestety zaczyna na forum powtarzać. Żyj i daj żyć innym, człowieku. Przecież to fajne, że każdy jest inny, ma inna opinię, inne talenty, inne to czy tamto. Zjedziemy poziomem do fejsbunia za chwilę. I to nie tak, że jej bronię, tylko szlag mnie trafia, bo jak piszę - to zadziwiająco zaczyna być powtarzalne.
_________________
Did you know that 4 out of 3 people don't understand fractions?
wiemy co i kogo
 
 
kate123 
Gaduła

Posty: 110
Wysłany: 12-09-16, 19:00   

Vemona ten z brodą w czapeczce - boski. Miał takie długie palce :-P
 
 
Ania-mama 
Entuzjasta

Posty: 1387
Wysłany: 12-09-16, 19:05   

Też mi się wydaje ze koncert był za krótki , ale ludze się ze to przez ta saune :)
 
 
ann 
Początkujący

Posty: 34
Wysłany: 12-09-16, 21:46   

miałam szczęście stać przy tym wózku i przyjrzeć się Padowi z bliska (kucał przy wózku i przed stopami moimi :-P [/quote]ooo i jak prezentuje się z bliska?Na jednym koncercie przechodzil się po sali stalam blisko przejscia i wydawalo mi się ,ze ma piegi😊
 
 
syla 
Maniak


Posty: 660
Wysłany: 12-09-16, 21:53   

o tak

[ Dodano: 12-09-16, 21:55 ]
piegów nie widziałam za to kurze łapki można było policzyć :-P
 
 
ann 
Początkujący

Posty: 34
Wysłany: 12-09-16, 22:35   

O dzięki faktycznie mialas widok😊
 
 
Daria 
Gaduła


Posty: 428
Wysłany: 13-09-16, 08:10   

Dla mnie najlepszy koncert to Fulda i Kraków. W Fulzie było tak gorąco że ochrona drzwi otwierała przy scenie co jakis czas i wodę rozdawano cały koncert, dobrze to wymyślili. Niestety i tak jedna osoba zemdlała. Na koncercie były również te siostry biegaczki które sponsoruje Joey. W Fuldzie nie było niesiety Christiana, był gitarzysa ten sam z ŚDM.
Od 15 do 18 mozna było pomimo niedzieli iśc do galerii gdzie znajduja się obrazy Patryka. Rónież i my sie wybrałyśmy i za dosłownie chwilke Paddy przyjechał. W zeszlym roku odkupiłam od jednej fanki jeden z obrazów i miałam okazję zapytać o jego powstanie i przesłanie. Juz wiem że mam drogę mleczna naścianie :D
Śmiał się z mojeego zachrypniętego głosu, po Warszawie gdzie wyszłam mokra z koncertu mnie dość przewialo i mam zapalenie strun głosowych, rozbawiło go to mocno, że ostre spiewanie uskuteczniałam ;) Lars stwierdził nawt ze przydałby im się głos joe cocker w zespole... :D
Do galerii przyjechał z Benem, Larsem i Nielsem. Pytałam go również om Rossum, niestety nie będzie go choć Kathy go zaprosiła. W przyszym roku wyda kolejna pełna płyte a juz od stycznia wrzuci nowe daty takze jest zapracowany mocno. Jeszcze bedzie kontynuowal trase Ruah.
Z Benem po koncercie fanki pokłociły się. Natykały mu że sie lansuje na Paddym, ze mówie do nich z wysokości, wiec biedak zszedł do nich pod barierki aby dalej rozmawiac, choc rozmową to nie mozna nazwac, głupia strasznie stytuacja.
 
 
sianokos 
Maniak


Posty: 729
Skąd: Sianów
Wysłany: 13-09-16, 09:01   

Barka - Kraków
http://youtu.be/BMdhMLGC0Ko
_________________
Wiem niewiele, lecz powiem, co wiem,
choć nie będzie to pewnie myśl złota:
Najpiękniejszą muzyką przed snem,
jest mruczenie szczęśliwego kota
 
 
ann-marie 
Bywalec

Posty: 95
Wysłany: 13-09-16, 09:47   

Magdalena napisał/a:
W Wawie zagrał półtorej godziny, w Krakowie dwie. Ta sama kasa, ten sam artysta. Za zaśpiewanie przez niego trzech piosenek też mam płacić 150zł, bo liczy się jakość? Ja za dwie godziny zarabiam jakieś 20zł, a jak pracuję krócej, to dostanę mniej i jakość mojej pracy nie będzie miała tu znaczenia. No, ale to ARTYSTA.


Trzeba bylo zostac artysta ;) Byloby wiecej :)

Dla mnie jego koncerty sa mega. Wiem ile trwaja i sie na to godze. Przeciez mozna rozeznac wczesniej ile Pad gra i zdecydowac czy sie oplaca. Proste.
 
 
anazeta 
Entuzjasta


Posty: 1761
Wysłany: 13-09-16, 13:32   

Daria, następnym razem jak będziesz miala okazję porozmwaiać z szanownym (bo chyba tych okazji masz najwięcej), mogłabyś go zapytać o plany - bądź ich brak - przyjazdu do UK? :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10