KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Oficjalny profil facebookowy Johna
Autor Wiadomość
Moncia 
Wyjadacz


Posty: 2544
Skąd: Tychy
Wysłany: 15-04-18, 09:59   

Dobra, widziałam i...nie wiem co o tym myśleć, ani jak to skomentować :shock: :shock: :shock:
_________________
...Jak mam rozpoznać swoją Drugą Połowę?
Nie bojąc się ryzyka. Ryzyka porażki, odrzucenia, rozczarowań.
Nigdy nie wolno nam rezygnować z poszukiwania Miłości.
Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie...Paulo Coelho
 
 
Amczyn 
Początkujący


Posty: 23
Wysłany: 15-04-18, 10:08   

Tego nie da się skomentować :roll: :-|
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 15-04-18, 12:30   

Ale o co wam właściwie chodzi? No buja psa w huśtawce, wielkie mi halo. Mój pies też chce wszędzie włazić, więc pewnie na huśtawkę też bym go wsadziła, gdyby chciał.
Przykro może się jedynie zrobić, jeśli to ma być substytut dziecka, a jak jest naprawdę, to pewnie się nie dowiemy.
 
 
Pinki 
Znawca

Posty: 4347
Skąd: Wrocław
Wysłany: 15-04-18, 16:08   

Zajebisty jest! Uwielbiam psy i w ogóle mi to nie przeszkadza. A dla niego plus za poczucie humoru :))
_________________
Love is in the air...
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 15-04-18, 17:49   

Elizabeth napisał/a:
Przykro może się jedynie zrobić, jeśli to ma być substytut dziecka, a jak jest naprawdę, to pewnie się nie dowiemy.

Mi o to właśnie chodziło. Ale mam nadzieję, że po prostu dzieci mieć nie chcieli, za to bardzo chcieli mieć psa.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Megi 
Wyjadacz


Pomogła: 1 raz
Posty: 2632
Skąd: Mysłowice

Wysłany: 16-04-18, 07:46   

iliana napisał/a:
za to bardzo chcieli mieć psa.


Oni mieli już psa - Haritz (w latach 99-2012)
Maite od czasu do czasu wklejała jego zdjęcia. Pies nawet pojawia się na jednym z filmików jak byli w trakcie nagrywania Tales from the secret forest. W sieci były nawet zdjęcia jak spacerowali z nim, kiedy był szczeniakiem.
_________________
http://stronamegi.blogspot.com/
http://stronamegi-2.blogspot.com/
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 16-04-18, 10:28   

Jaki piękny wilk!!! :-) Szkoda ,że już go nie ma wśród nas... Zawsze ubolewam nad tym,że nasi milusińscy tak krótko żyją i często trzeba po nich płakać. :-|
Data urodzenia ta sama , co Paddiego... :-D
 
 
Megi 
Wyjadacz


Pomogła: 1 raz
Posty: 2632
Skąd: Mysłowice

Wysłany: 15-05-18, 13:38   

Diana napisał/a:

Data urodzenia ta sama , co Paddiego... :-D


Faktycznie :mrgreen:

Maite, Johnny i Haritz :-)


[ Dodano: 30-06-18, 12:33 ]


[ Dodano: 17-10-18, 17:07 ]
Cytat:
Sorry for not keeping this page updated more often 🙄 I'll try to get it more active, and instagram too! For now, I wanted to share these nice pictures taken to Elfenthal in our last performance at "Festival Mediaval" (by Velvet Photos)

_________________
http://stronamegi.blogspot.com/
http://stronamegi-2.blogspot.com/
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 15-11-18, 21:52   

Nareszcie John coś fajnego u siebie puścił :lol:
https://www.facebook.com/...754266644919099
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 15-11-18, 21:53   

Kocham śmiech Kathy :lol: :lol:
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 15-11-18, 21:54   

Ja też! Angelo biedny wkurwiony. W domu z dziećmi się pewnie użera, tutaj z tą bandą :lol: .
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 15-11-18, 22:08   

I to jego zdanie, że właśnie wladował się w to na kolejny rok :lol: :lol:
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 23-11-18, 19:05   

Cytat:
I have a BIG SURPRISE for you. You can't even imagine what it is! I know that you're going to love it, that's for sure... You'll have to wait a feew more days to know it, I can't say anything yet. I will need your support on this!! 🤩🤩🤩 (No spoilers, please!)


Brzmi jakby to pisała Maite, więc obawiam się, że to coś ich solo...
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Agata 
Entuzjasta


Posty: 1347
Skąd: Polska
Wysłany: 23-11-18, 19:32   

iliana napisał/a:
Cytat:
I have a BIG SURPRISE for you. You can't even imagine what it is! I know that you're going to love it, that's for sure... You'll have to wait a feew more days to know it, I can't say anything yet. I will need your support on this!! 🤩🤩🤩 (No spoilers, please!)


Brzmi jakby to pisała Maite, więc obawiam się, że to coś ich solo...



Dokładnie to samo pomyślałam jak przeczytałam... aż sprawdziłam czy mi się nieprzewidziało, ze to z jego insta...Pewnie nowa cd Elfenthal bo miala byc w 2019
_________________
“If you don't stick to your values when they're being tested, they're not values: they're hobbies.”
 
 
Megi 
Wyjadacz


Pomogła: 1 raz
Posty: 2632
Skąd: Mysłowice

Wysłany: 25-11-18, 09:59   

Agata napisał/a:
Pewnie nowa cd Elfenthal bo miala byc w 2019


Jestem bardzo ciekawa czego będzie dotyczyć ten news (a jeszcze bardziej ciekawa jestem nowej płyty np w jakim będzie stylu czy np podobna do Tales from the secret forest ♥ czy bardziej An ancient Story), bo tej pory bywało tak, że jak news miał dotyczyć "Elfenthal" to najpierw był zamieszczany na profilu "ELFENTHAL" lub "Maite Itoiz" lub "Maite Itoiz & John Kelly" a dopiero na samym końcu na profilu Johna.

A tak poza tym to kiedyś Maite pisała, że wkrótce ma się ukazać jej książka (którą pisze od dawna) i ma być do niej ścieżka dźwiękowa. Nawet zdjęcie okładki zamieściła i było głosowanie.

Fragment książki:
This is the little excerpt of the first chapter I published some time ago:

He leaned forward slightly allowing that part of his long white, smooth and heavy hair fell over his dark outfit giving a fascinating aspect to his high size. His face had the same color of the hair, with a slight bluish tint. He gradually acquired a faraway look. In perfect features and young appearance, his angles were sharpened at some points and had, despite his masculinity, a haunting androgynous look. He blinked, resisting to the silence that pervaded inside and threatened to undermine his iron will. However, the autumn breeze that wafted in the room seemed to bring with it the herald of the end of a long era of slow poisoning, that had resulted in terrible situations. Everything had gone wrong; The reason of the people, the motivation of his armies... Everything had taken a perverse course whose reins he was no longer able to control.
Splashed by the brightness of the setting sun that filtered through the large window, he raised his eyes up for a moment and in them was reflected its sinister radiance. They were not human. Despite the warm bath of light that enveloped them, they were cold and icy. Its color, whitish blue, reddening on its circumference, was transformed into red, and tendrils, like the ink, covered part of the cornea. The eyes of a fallen angel. It was the smoothest sentence that he had heard from the few people allowed to look at him straight in the eyes. (...) (...) Yes, in despite of what many had thought and wished, a dark elf sat on the throne of Helgelon. The weight of the whole empire rested on his shoulders and a wave of his hand was enough to make an army set in motion. One of his decisions could change the course of history, and yet, he was alone.
_________________
http://stronamegi.blogspot.com/
http://stronamegi-2.blogspot.com/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11