KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rodzinka
Autor Wiadomość
monika.bila 
Entuzjasta


Pomogła: 1 raz
Posty: 1181
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 05-06-20, 06:45   

To nie jest fake i to już jego 2 żona po Maite czyli w sumie 3cia.Kochliwy ten Flo.
_________________
A życie płynie.......
 
 
kleine 
Gaduła


Posty: 492
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 05-06-20, 07:46   

Są razem chyba od stycznia. Żoną jeszcze nie jest :-) .

Kaona jest projektantką mody z Düsseldorfu.

https://www.kaonemabina.com/designer/
 
 
Agata 
Entuzjasta


Posty: 1347
Skąd: Polska
Wysłany: 05-06-20, 12:16   

kleine napisał/a:
Są razem chyba od stycznia. Żoną jeszcze nie jest :-) .

Kaona jest projektantką mody z Düsseldorfu.

https://www.kaonemabina.com/designer/

Jest żona i są ze sobą już dużo dłużej. Ona pierwsze foto z nim ma z listopada 2019, ale ja widziałam u niego ją na insta story w lecie w 2019 i ona wrzucała na relacje jak się za ręce trzymają w sierpniu 2019. On często w relacjach umieszcza ich zdjęcia i zawsze pisze żona.
_________________
“If you don't stick to your values when they're being tested, they're not values: they're hobbies.”
 
 
kleine 
Gaduła


Posty: 492
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 05-06-20, 12:22   

Agata napisał/a:
kleine napisał/a:
Są razem chyba od stycznia. Żoną jeszcze nie jest :-) .

Kaona jest projektantką mody z Düsseldorfu.

https://www.kaonemabina.com/designer/

Jest żona i są ze sobą już dużo dłużej. Ona pierwsze foto z nim ma z listopada 2019, ale ja widziałam u niego ją na insta story w lecie w 2019 i ona wrzucała na relacje jak się za ręce trzymają w sierpniu 2019. On często w relacjach umieszcza ich zdjęcia i zawsze pisze żona.


Ooo to przepraszam, to nie wiedziałam. Czytałam jakiś artykuł chyba z połowy maja i było, że partnerka. Ale to chyba faktycznie był jakiś portal plotkarski :-) .

Mam, partnerka/przyjaciółka/nowa miłość. https://www.rotenburger-r...r-13365248.html

Niech się im szczęści, wygląda na sympatyczną. Ale trzeba przyznać, że Flo nie ma konkretnego, ulubionego typu urody, każda z tych trzech (o których wiemy) jest kompletnie inna :-) .
 
 
Agata 
Entuzjasta


Posty: 1347
Skąd: Polska
Wysłany: 05-06-20, 14:04   

kleine napisał/a:

Ooo to przepraszam, to nie wiedziałam. Czytałam jakiś artykuł chyba z połowy maja i było, że partnerka. Ale to chyba faktycznie był jakiś portal plotkarski :-) .

Mam, partnerka/przyjaciółka/nowa miłość. https://www.rotenburger-r...r-13365248.html

Niech się im szczęści, wygląda na sympatyczną. Ale trzeba przyznać, że Flo nie ma konkretnego, ulubionego typu urody, każda z tych trzech (o których wiemy) jest kompletnie inna :-) .


Niema za co przepraszać kochana, cholera wie jak jest naprawdę:) Żona/partnerka nieważne. Na pewno nowa miłość :lol:
_________________
“If you don't stick to your values when they're being tested, they're not values: they're hobbies.”
 
 
Magdalena 
Moderator


Posty: 2966
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-06-20, 16:25   

kleine napisał/a:

Ale trzeba przyznać, że Flo nie ma konkretnego, ulubionego typu urody, każda z tych trzech (o których wiemy) jest kompletnie inna :-) .


Widocznie jest wyjątkiem wśród facetów-wzrokowców, nie patrzy tylko na piękno zewnętrzne :lol: .
_________________
Did you know that 4 out of 3 people don't understand fractions?
wiemy co i kogo
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 28-09-20, 21:44   

Hmm, jakiś ziomek na insta twierdzi, że on i Florent są/byli parą na długo przed rozwodem Flo z Maite.
https://promiwood.de/news/allgemein/skandal-prince-charming-alexander-gutbrod-packt-aus-er-war-die-aeffaere-von-maite-kellys-ex-mann-florent-raimond/?fbclid=IwAR2H5AVlEcy9zsg5xlXu5gcnJDLcCr4xN00mecJa6dDcy4ZpymbYavI0nAw
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 28-09-20, 22:53   

"Telewizyjna separacja" :lol: :lol: . Jaka szopka, koleś w tych swoich postach oznacza wszystkie portale plotkarskie w DE :lol:
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 28-09-20, 22:54   

Wow...
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 28-09-20, 23:04   

Hmmm... Florent ma chyba dziecko z nową żoną, bo mu ludzie na insta gratulują...
 
 
Lena 
Entuzjasta


Posty: 1511
Skąd: gdynia
Wysłany: 29-09-20, 00:12   

Kurde przeczytałam wszystko co ten Alexander pisze i jestem zszokowana. Teraz już rozumiem dlaczego oni umieli się rozstać w pokoju . Skoro Maite dała mu cały rok na przemyślenie samego siebie , kim jest i co chce ze swoim życiem zrobić. Ona wiedziała o ich związku cały czas . Częśto jest tak że gdy on okazuje się gejem (czy tam bi bo przeciez może być i tak ) to potrafią się dogadać -ciekawe ile w tym prawdy i dlaczego on się zdecydował to powiedzieć . Skoro musiał milczeć bo grożono mu pozwem sądowym :shock:
_________________
przyniosłaś mi album zdjęć na każdym z nich Kocham Cię
przyniosłaś ten zeszyt chwil i w każdej z nich jesteś Ty
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 29-09-20, 08:24   

Nawet jeśli był z nim, to raczej krótko bo przecież chwilę po separacji Flo miał nową babkę, a teraz ma nową żonę i dziecko w drodze.
 
 
Lena 
Entuzjasta


Posty: 1511
Skąd: gdynia
Wysłany: 30-09-20, 00:15   

Elizabeth napisał/a:
Nawet jeśli był z nim, to raczej krótko bo przecież chwilę po separacji Flo miał nową babkę, a teraz ma nową żonę i dziecko w drodze.

Jo na pewno to już jest historia on zresztą o tym mówi że to było , dziś rano nagrywał na insta story "wytłumaczenie" tej całej afery , trochę nie kumam po co on w ogóle się tłumaczy czemu uważa że musiał zareagowac i pokazać drugą stronę bo nie pozwoli żeby było tylko z 1 strony? WTF kogo to obchodzi ? Hehe w sensie no nas tak bo Maite ale tak ogólnie ? Who cares .
_________________
przyniosłaś mi album zdjęć na każdym z nich Kocham Cię
przyniosłaś ten zeszyt chwil i w każdej z nich jesteś Ty
 
 
nona 
Moderator


Posty: 1868
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 01-01-21, 12:26   

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10