KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: iliana
31-10-21, 00:09
Rodzina Angelo
Autor Wiadomość
marchewcia
[Usunięty]

Wysłany: 21-09-18, 22:44   

Angiefan, ale ja nic o gwiazdorzeniu nie pisałam. Niektórzy ludzie są tacy, że patrzą najpierw na, to co na zewnątrz, czyli np sylwetka a dopiero potem na wnętrzne, czyli charakter. Nie zmusisz wszystkich, żeby było inaczej. I to nie tyczy tylko Angelo. Mnie także, bo odbiegam od wyglądu modelki z wybiegu.
Czy mi się osobiście to podoba? Nie. Czy musiałam to zaakceptować? Tak, bo nie wychodziłabym z domu. Ale prawda jest taka, że większość ludzi zna Angelo tylko ze zdjęć, filmików czy koncertów... O tym jaki jest naprawdę mogłaby się Kira, Kellysi, Sven itp wypowiedzieć a wiadomo, że nie uzyskamy od nich odpowiedzi.
Ostatnio zmieniony przez 21-09-18, 23:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 21-09-18, 23:03   

Boże...

Marchewcia wstawia na forum zdjęcie z koleżanką.
Osoba1 pisze jej "nie powinnaś sobie robić zdjęć z koleżanką, bo twój nieefektowny wygląd jeszcze się uwidacznia".

Teraz rozumiesz? Chodzi o nietaktowne i w zasadzie chamskie odniesienie się. Nieważne czy Angelo czy marchewcia z Kelpixa czy Zenia spod "2" . Chodzi o to, że pewne oceny nie przystają ze względu na szacunek do drugiego człowieka.

I oto chodziło Angie. A mi o ogół wypowiedzi Diany, po prostu tym zdaniem przelała szalę. Tyle.
 
 
marchewcia
[Usunięty]

Wysłany: 21-09-18, 23:16   

Ale ja nie jestem osobą pubłiczną, a wspomniany artysta nim jest Elizabeth, I uważam, że skoro on ma dystans do siebie i pomimo swych okrągłości (jest ok??) wystawia się na osąd prowadząc takie a nie inne życie to uważam, że jego fani powinni liczyć się także z negatywnymi opiniami. Tyle.
 
 
paper_ann 
Znawca


Posty: 3780
Skąd: z domu
Wysłany: 21-09-18, 23:22   

Angiefan napisał/a:
Chodzi mi o brak taktu wobec CZLOWIEKA .


Akurat i marchewcia i Diana nie znają pojęcia taktu. Ewa pokazała mi to personalnie kilka lat temu, a od Diany każda wypowiedź bije chamstwem na kilometr. I ręce mi opadają, tylko już nie reaguje.
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 21-09-18, 23:29   

paper_ann napisał/a:
Angiefan napisał/a:
Chodzi mi o brak taktu wobec CZLOWIEKA .


Akurat i marchewcia i Diana nie znają pojęcia taktu. Ewa pokazała mi to personalnie kilka lat temu, a od Diany każda wypowiedź bije chamstwem na kilometr. I ręce mi opadają, tylko już nie reaguje.

Ale , co to znaczy chamstwo?Koleżnko kochana, wypraszam sobie!!!!Że napisałam o kimś zgodnie z prawdą , jak wygląda, bez wulgaryzmów , wyzywania itd.
A poza tym, czy Ty zawsze grzecznie i kulturalnie piszesz???Myślę ,że nie. :roll:
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 21-09-18, 23:34   

marchewcia napisał/a:
Ale ja nie jestem osobą pubłiczną, a wspomniany artysta nim jest Elizabeth, I uważam, że skoro on ma dystans do siebie i pomimo swych okrągłości (jest ok??) wystawia się na osąd prowadząc takie a nie inne życie to uważam, że jego fani powinni liczyć się także z negatywnymi opiniami. Tyle.


Czyli osoby publiczne, to nadludzie? I można ich objeżdżać z góry na dół, pozwalać na hejt, bo to osoby publiczne? Wiesz, że to mimo wszystko ludzie jak ja czy ty? Jedni z krytyką sobie radzą a inni nie. I nie chodzi o to by zbawiać świat, bo się nie zbawi i wszystkich nie uchroni, ale hamowanie tego typu zapędów w tak małych społecznościach jak nasza ma uzasadnienie. Są pewne granice.
 
 
marchewcia
[Usunięty]

Wysłany: 22-09-18, 10:51   

Wiem, że osoby publiczne to też ludzie wierz mi. Ale Elizabeth nie wszyscy mają takie granice, jak Ty czy Angiefan. Niektórzy mają je przesunięte i to, co dla Ciebie jest chamstem dla Diany czy mnie nim wcale być nie musi.
paper_ann napisał/a:
Ewa pokazała mi to personalnie kilka lat temu,

Od takich osób jak Ty Aniu, to ja jak najdalej. Jak ktoś jest za bardzo wyczulony na swoim punkcie to co ja poradze? :roll:
Ostatnio zmieniony przez 22-09-18, 11:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 22-09-18, 11:05   

 
 
Lena 
Entuzjasta


Posty: 1513
Skąd: gdynia
Wysłany: 22-09-18, 15:29   

marchewcia napisał/a:
Angiefan, ale ja nic o gwiazdorzeniu nie pisałam. Niektórzy ludzie są tacy, że patrzą najpierw na, to co na zewnątrz, czyli np sylwetka a dopiero potem na wnętrzne, czyli charakter. Nie zmusisz wszystkich, żeby było inaczej. I to nie tyczy tylko Angelo. Mnie także, bo odbiegam od wyglądu modelki z wybiegu.
Czy mi się osobiście to podoba? Nie. Czy musiałam to zaakceptować? Tak, bo nie wychodziłabym z domu. Ale prawda jest taka, że większość ludzi zna Angelo tylko ze zdjęć, filmików czy koncertów... O tym jaki jest naprawdę mogłaby się Kira, Kellysi, Sven itp wypowiedzieć a wiadomo, że nie uzyskamy od nich odpowiedzi.

Nie poradze ze nie rozumiesz o co chodzi .
Co Ty mi tlumaczysz roznice miedzy artystami osobami publicznymi , dziewczyno ja to mam w malym palcu , wspolpracuje od X lat z wieloma zespolami , mam za soba dziesiatki jak nie setki rozmow z artystami niektorzy z nich SA moimi przyjaciolmi I nie raz nie dwa musialam ich pocieszac po chamskich tekstach . Zrozum czlowiek to czlowiek nie zaleznie od zawodu , ba jak juz tak to jest odwrotnie artysci , muzycy SA BARDZIEJ WRAZLIWI . TO celebryci Maja krytyke w dupie .
No odbiegasz bardzo od wygladu modelki , Bez dwoch zdan ale nigdy bym Ci me napisala co mysle o Twoim wygladzie.
Az tym znaniem Angelo to juz serio skoncz Bo nie o to chodzi ze skoro ktos go nie zna to moze cenic jego muzyke ale po wygladzie moze jechac Bez zastanawialam . Nie podoba mi sie to , zreszta nie tylko mi , I Bede reagowac . Czepianie die ze Emma przytyla albo ze wlosy jej sciemnialy na niekorzysc mozna po prostu z kultura ujac w inne slowa , przekaz , sposób , takt KULTURA .

[ Dodano: 22-09-18, 15:33 ]
Diana napisał/a:
iliana napisał/a:
Mniam. W końcu coś, co mogę zagryźć popcornem :-P .

:lol: :lol: :lol:
Mam już dosyć tej dyskusji prowadzącej donikąd... :roll: Cóż sama zaczęłam...
Elizabeth, oczywiście reaguj, jak najbardziej.Tylko postaraj się nie wyzywać mnie od najgorszych, ja nie robię tego w Twoim przypadku.
A `propos moich postów...Jest ich trochę, czyżbyś wszystkie znała na pamięć...? :lol:
Angiefan, napisałam tak , ponieważ nikt na tym forum tak histerycznie nie reaguje na negatywną wzmiankę o Angelo jak Ty... ;-)

Histerycznie ???? O losie . No widzisz , wychodzi na to ze jestes wrazliwsza niz myslalam .
Ja jestem za stara na histerie z tak blachych powodow . Oraz pisalam juz kilka razy Diano , ze NIE WAZNE O KIM to w TEN sposób piszesz , to chyba proste co? Oczywiscie ze ja tez mam dosc tej dyskusji , ale moze jednak dokads Nas to zaprowadzi? Np do zrozumienia?
_________________
przyniosłaś mi album zdjęć na każdym z nich Kocham Cię
przyniosłaś ten zeszyt chwil i w każdej z nich jesteś Ty
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 22-09-18, 15:57   

Weź już sobie daj na luz z tym tematem!!!! :roll: :roll: :!: Możemy tak w nieskończoność , a i tak , jak widać ,nikt nikogo nie przekona do swoich racji... :roll:
Mój post był niepotrzebny, bardzo żałuję ,że go napisałam....Przeczytam o sobie :!: nie o swoim pisaniu,że jestem powierzchownym pustakiem, zarzucono mi ,bezzasadnie -chamstwo, no i nie obyło się nawet bez czegoś w rodzaju groźby. No więc wystarczy, w zupełności.Uznaję ten temat ze swojej strony za zamknięty :!: :!:
Ostatnio zmieniony przez Diana 22-09-18, 16:21, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
marchewcia
[Usunięty]

Wysłany: 22-09-18, 16:04   

O widzisz Angiefan, bo Ciebie wg mnie boli ocena tylko po wyglądzie. Mnie już nie i tu jest róznica. Ja przywykłam, bo musiałam.
 
 
Lena 
Entuzjasta


Posty: 1513
Skąd: gdynia
Wysłany: 22-09-18, 20:41   

marchewcia napisał/a:
O widzisz Angiefan, bo Ciebie wg mnie boli ocena tylko po wyglądzie. Mnie już nie i tu jest róznica. Ja przywykłam, bo musiałam.

Nie Marchewciu , nie az ze boli .Po prostu wkurza .
Mam natomiast pytanie do Ciebie ale to pozwole sobie na pw .


Diana , nie musisz krzyczec wykrzyknikami :P Mi wystarcza ze napisalas teraz jedno zdanie o ktore mi chodzilo . :P
_________________
przyniosłaś mi album zdjęć na każdym z nich Kocham Cię
przyniosłaś ten zeszyt chwil i w każdej z nich jesteś Ty
 
 
marchewcia
[Usunięty]

Wysłany: 22-09-18, 20:48   

zapraszam
 
 
Megi 
Wyjadacz


Pomogła: 1 raz
Posty: 2634
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 07-10-18, 10:12   

Kira obchodzi dziś 40. urodziny :-)

[ Dodano: 09-10-18, 17:41 ]
Helen Kelly - Goldene Henne Vlog https://www.youtube.com/w...gNGT3lmuw&t=15s

[ Dodano: 24-11-18, 09:47 ]
Joseph miał wczoraj urodziny :-)

[ Dodano: 06-12-18, 18:15 ]
Helen Kelly - My favorite outfits https://www.youtube.com/w...7Ws8ON2Q8&t=39s
_________________
http://stronamegi.blogspot.com/
http://stronamegi-2.blogspot.com/
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522

Wysłany: 06-12-18, 18:45   

Podoba mi się jej styl. W ogóle w tych swoich filmikach jest mega naturalniejsza niż na scenie.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14