KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie losy Kelly Kolekcji?

Jakie losy Kelly Kolekcji?
Zachowana na pamiątkę, od czasów Kellymani.
64%
 64%  [ 22 ]
Oddana, sprzedana innym fanom
11%
 11%  [ 4 ]
Stale uzupełniam swoje Kelly zbiory
5%
 5%  [ 2 ]
Została wyrzucona
17%
 17%  [ 6 ]
Głosowań: 34
Wszystkich Głosów: 34

Autor Wiadomość
Natalia86 
Gaduła


Posty: 395
Skąd: Katowice
Wysłany: 11-04-15, 11:03   

pattyann napisał/a:
a z tyłu był dalmatyńczyk, który się mojej kuzynce bardzo podobał ale stwierdziła, że nie ma sumienia mi Jimmy'ego odbierać :lol: :mrgreen:
Na centralnym miejscu u mnie wisiał, tzn najwyżej ze wszystkich plakatów :lol:


A u mnie Jimmy wisiał na bocznej ścianie, bo na centralnej był tylko najpiękniejszy Angelo we wszystkich możliwych pozach :-P
 
 
Hanka
[Usunięty]

Wysłany: 11-04-15, 11:42   

Moja kolekcja jest i ma się dobrze. Cóż za ciosem byłoby dla mnie gdybym utraciła namacalne wspomnienia tych pięknych czasów.
 
 
Agniecha 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Posty: 2315
Skąd: Kraków
Wysłany: 11-04-15, 11:50   

Ja mam moją kolekcję ładnie w pudło zapakowaną i schowaną pod łóżkiem. Chyba by mi ręka uschła, jakbym ją miała wyrzucić :lol: tam leży tyle cudownych wspomnień :mrgreen:
_________________
"Spokój gwałtowny. Może to już sierpień.
Może strach. Rozegrany przez nas umiejętnie.
Jest mi tak jakby już było za późno.."
 
 
Ania-mama 
Entuzjasta

Posty: 1385
Wysłany: 12-04-15, 11:47   

Mi zostały tylko kasety :) kilka płyt i zeszyt ze zdjęciami , wycinkami i autografami, resztę sprzedałam .
 
 
sitcom 
Gaduła


Posty: 220
Skąd: centrum pl
Wysłany: 12-04-15, 17:00   

Płyta i kasety magnetofonowe i vhs zostawione plus gazety, plakaty, wycinki. Tylko wszystko w innym miejscu. Muszę to kiedyś uporządkować i ogarnąć :idea:
 
 
Gorzowianka
[Usunięty]

Wysłany: 12-04-15, 17:40   

Nie pamiętam co zrobiłam z całą kolekcją plakatów, artykułów, wycinków z gazet. Chyba wszystko porozdawałam. Zostało mi tylko kilka zdjęć oraz książka Best Of. Aż wstyd się przyznać ale nie mam nawet żadnej płyty kompaktowej. Jedynie posiadam koncert Angelo na dvd który tak naprawdę leży w szafie i się kurzy.
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 12-04-15, 18:20   

90% kolekcji zostało zniszczone przez młodszego brata, w łapach mu sie paliło i podarł, albo pobazgrał :roll: . To co się uratowało jest w pudełku w szafie, wyrzucić nie wyrzuce, nie miałabym serca :-P .
 
 
Magda Olsdal
[Usunięty]

Wysłany: 13-04-15, 07:19   

Ja mam zostawione płyty solowe Angelo , kapodaster Paddego , jakiś zeszyt z autografami , zeszyt z tekstami piosenek uzupełniony wycinkami z gazet i mnóstwo kaset z dyktafonu z koncertów i chyba jedną płytę jaką ich mam to "live" .Trochę żałuję że reszty płyt sobie nie zostawiłam , większość wylądowała u brata którego zaraziłam kaefami i on nieznudzenie słucha ich każdego dnia od 96 do teraz i się nie zapowiada na to by skończył.Ba on nawet ma solową Maite bo sobie kupił. :-D Zdjęcia też jeszcze jakieś mam to na pewno.No i trochę klisz .
 
 
sianokos 
Maniak


Posty: 728
Skąd: Sianów
Wysłany: 13-04-15, 07:26   

Większość kolekcji mam. Plakaty tylko (wraz z tynkiem z tyłu :lol: ) po malowaniu leżą w graciarni.
_________________
Wiem niewiele, lecz powiem, co wiem,
choć nie będzie to pewnie myśl złota:
Najpiękniejszą muzyką przed snem,
jest mruczenie szczęśliwego kota
 
 
Dzuskowa
[Usunięty]

Wysłany: 13-04-15, 16:57   

Ja w zeszłym roku postanowiłam ponurkować trochę po strychu i znalazłam kilka perełek :mrgreen: jakieś fan booki, wszystkie listy od fanek ;-) zdjęcia, poduszki, kilka artykułów.... wszystko leży teraz w specjalnym miejscu :mrgreen: Ale właśnie kilka dni temu, dzwoniła do mnie mama, że robiła porządek w garażu i znalazła wszystkie moje artykuły, plakaty, itd. i nawet transparent, co miałam na koncerty " I love you Paddy " się uchował haha Kazałam mamie wszystko trzymać, jak tylko wrócę do PL, to wszystko zabieram i robię specjalną półeczkę w domu :mrgreen:
 
 
wariatka999 
Wyjadacz


Posty: 2305
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 13-04-15, 20:39   

TRANSPARENTY :mrgreen: Na koncert do Gdańska chyba zrobiłyśmy z koleżanką dwa: PAPA DAN COME TO POLAND i WE ♥ YOU KATHY :-P Nigdy więcej się w to później nie bawiłyśmy, za dużo zachodu z targaniem i trzymaniem było.
_________________
"Byłem buntownikiem łagodnym, najłagodniejszym z możliwych, ale krańcowym...."
Edward Stachura
 
 
monika.bila 
Entuzjasta


Pomogła: 1 raz
Posty: 1181
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 13-04-15, 21:14   

Ja jak będę w Pl to wyciągnę moje perełki a mam takie skarby że szok i wydałam na to fortunę.
Pamiętam jak w 97 była powódź i mój teren był zalany a ja w szpitalu i wszystkie segregatory i foty pozabierałam i lamentowałam że mi plakaty zaleje a pokój miałam od stóp do głów oplakatowany tylko na podłodze nie było bo wykladzina a tak sufit i wszystko poobklejane hehe.
_________________
A życie płynie.......
 
 
justyś
[Usunięty]

Wysłany: 13-04-15, 21:20   

Moja kolekcja leży sobie w domu i zbiera kurz niestety. Ale pamiętam ile to było wycinania. I klejenia. Nawet najmniejsze zdjęcia. .. lol... z chęcią odkupilabym czyjąś kolekcje z gadżetami :)
 
 
Anitek
[Usunięty]

Wysłany: 14-04-15, 18:51   

Ja mam całą kolekcję do dziś, wszystko ładnie uporządkowane w dwóch segregatorach :-) oprócz płyt CD i kaset magnetofonowych mam jeszcze kilka VHS które niedawno przegrałam na DVD, nawet nie wiedziałam że miałam tam ponagrywane takie perełki :-) Wyprowadzając się z domu rodzinnego zabrałam wszystko ze sobą na szczęście :-)

 
 
Megi 
Wyjadacz


Pomogła: 1 raz
Posty: 2632
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 05-05-15, 12:58   

Część sprzedałam, a część zostawiłam.
_________________
http://stronamegi.blogspot.com/
http://stronamegi-2.blogspot.com/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12