KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie losy Kelly Kolekcji?

Jakie losy Kelly Kolekcji?
Zachowana na pamiątkę, od czasów Kellymani.
64%
 64%  [ 22 ]
Oddana, sprzedana innym fanom
11%
 11%  [ 4 ]
Stale uzupełniam swoje Kelly zbiory
5%
 5%  [ 2 ]
Została wyrzucona
17%
 17%  [ 6 ]
Głosowań: 34
Wszystkich Głosów: 34

Autor Wiadomość
marchewcia
[Usunięty]

Wysłany: 10-04-15, 20:10   Jakie losy Kelly Kolekcji?

Jakie losy Kelly Kolekcji?
Pierwszą kolekcję wyrzuciłam tuż po pierwszym Kellyboom'ie. Drugą kupioną, odsprzedałam innym fanom.
A Wy?
Ostatnio zmieniony przez 10-04-15, 20:35, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
monika.bila 
Entuzjasta


Pomogła: 1 raz
Posty: 1181
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 10-04-15, 20:19   

Mam wszystko no moze oprócz kolekcji pocztówek którą sprzedałam ale mam wszystkie artykuły które sie ukazały w polskiej prasie a z niemieckich tez chyba prawie wszystkie w tym mnóstwo plakatów i masę zdjęć a niektóre to takie perełki.Nie wyrzucę nigdy.
_________________
A życie płynie.......
 
 
monia2128 
Entuzjasta


Posty: 1407
Skąd: Gniezno
Wysłany: 10-04-15, 21:13   

Wszystko co uzbierałam mam schowane na pamiątkę. Teraz już nie dokładam nowych zdjęć jak leci. Jedynie takie fajniejsze sobie zapiszę na dysku. Tak samo nie ściągam wszystkiego jak leci z youtuba już. Jak wróciłam do Kelly po przerwie to uzupełniłam kolekcję płyt, vhsów, dvd. Pościągałam sporo zdjęć i koncertów. A teraz tylko dokupuję nowe płytki ;) Zatrzymałam nawet koszulki i bluzy, poduszkę. Przy przeprowadzce do tego zajrzałam i te koszulki, które były białe już nie są białe :lol: Z lekka zżółkły :lol:
 
 
pattyann 
Entuzjasta


Posty: 1093
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 10-04-15, 21:26   

Ja wszystko mam, co uzbierałam. Tylko plakaty spaliłam :-( Były tak sfatygowane, że szkoda je było wieszać po kolejnej przeprowadzce z jednego pokoju do drugiego ( :lol: ) Uzupełniam sobie tylko pomalutku kolekcję płyt cd. Chyba nigdy nie zdecyduję się na całkowite zlikwidowanie mej kolekcji. Może nie jest ona jakaś bardzo ogromna ale zawiera mnóstwo wspomnień i żal byłoby mi się z nią rozstać.
_________________
"Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka..."
 
 
naicy 
Maniak


Posty: 973
Skąd: Wrocław
Wysłany: 10-04-15, 21:28   

Mam wszystko...co do jednego obrazka wyciętego z gazety :lol: Schowane w pudle czeka na pokazanie potomnym część młodości matki hhehehe :-D
_________________
http://kelly-family.pl/
Polska nieoficjalna strona o The Kelly Family Zapraszam :)
 
 
wariatka999 
Wyjadacz


Posty: 2305
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 10-04-15, 22:30   

Buuuu...a ja nic nie mam,poza biletami z koncertów i kilkoma zdjęciami,a chętnie teraz bym do mojej księgi zajrzała.Ile to razy sie ja przeglądało ,rogi miała zdarte masakrycznie.Nawet moje kasety magnetofonowe gdzies wcięło :-/
_________________
"Byłem buntownikiem łagodnym, najłagodniejszym z możliwych, ale krańcowym...."
Edward Stachura
 
 
anazeta 
Entuzjasta


Posty: 1756
Wysłany: 11-04-15, 07:24   

Ja wszystko pooddawalam. Zostawiłam sobie jedynie po 1 zdjęciu każdego Kelly.
 
 
Gosia
[Usunięty]

Wysłany: 11-04-15, 07:39   

Zachowałam całą i nie mam zamiaru oddać ;-)
 
 
żmija
Bywalec


Posty: 96
Wysłany: 11-04-15, 08:37   

A ja wszystko wyrzuciłam :cry: żałuje a najbardziej szkoda mi fan booków. Zostały mi tylko zdjęcia i płyty.
_________________
„To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.”
- Paulo Coelho
Ostatnio zmieniony przez żmija 11-04-15, 08:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 11-04-15, 08:38   

Ja mam tylko płyty/kasety i zdjęcia Jima, ale to już zdobyte kilka lat temu. W czasach Kellymanii nic nie zbierałam.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Seni 
Bywalec


Posty: 80
Wysłany: 11-04-15, 08:52   

Zostawiłam na pamiątkę wszystko oprócz plakatów i wycinków z gazet, a dwa lata temu zrobiłam sobie 200 stronnicową książkę w której mam wszystko, no poza ślubnymi fotkami Padzika bo książkę ukończyłam na dwa miesiące przed Jego ślubem i w mojej książce pozostał kawalerem ;-)
_________________
Dostrzec świat w ziarenku piasku i niebo w polnym kwiecie zamknąć nieskończoność w dłoni i wieczność w godzinie
 
 
Moncia 
Wyjadacz


Posty: 2544
Skąd: Tychy
Wysłany: 11-04-15, 09:19   

Mam wszystko, wszyściusieńko co udało mi się zdobyć w czasach Kellymanii do dnia dzisiejszego. Za friko oddałam to co miałam podwójnego no i jakieś tam fotki, które nie były za fajne. Ogólnie do dzisiejszego dnia zbieram bilety z koncertów na których byłam i w zeszycie spisuje daty wszystkich koncertów. Ciągle jeszcze dokupuje oryginalne cd Kelly Family których mi brakuje ale postanowiłam że kupie tylko te z czasów KF i podaruje sobie wszystkie wszelkie wszelakie solo Kelly...no dobra oprócz Pada bo Jego oryginalne cd mam ;-)
_________________
...Jak mam rozpoznać swoją Drugą Połowę?
Nie bojąc się ryzyka. Ryzyka porażki, odrzucenia, rozczarowań.
Nigdy nie wolno nam rezygnować z poszukiwania Miłości.
Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie...Paulo Coelho
 
 
Natalia86 
Gaduła


Posty: 395
Skąd: Katowice
Wysłany: 11-04-15, 10:34   

A ja wczoraj sprzatałam w piwnicy u rodziców i znalazłam ten wspaniały, sfatygowany plakat Jima :lol:
 
 
nona 
Moderator


Posty: 1868
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 11-04-15, 10:40   

Ja nie mam pojęcia co się stało z moją kolekcją. Nie pamiętam :roll: , a miałam tego bardzo dużo. Wszystkie artykuły z polskich gazet, poduszki-jaśki, szaliki, czapki, skarpetki :lol: i pełno gadżetów. Zostało mi kilka płyt i kaset, 2 kasety vhs, kubek i takie malutkie puzzle. I niedawno dostałam reklamówkę pełną wspomnień :->
 
 
pattyann 
Entuzjasta


Posty: 1093
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 11-04-15, 11:01   

Natalia86 napisał/a:
A ja wczoraj sprzatałam w piwnicy u rodziców i znalazłam ten wspaniały, sfatygowany plakat Jima :lol:
[url=http://images70.foto...1am.jpg]Obrazek[/URL]

a z tyłu był dalmatyńczyk, który się mojej kuzynce bardzo podobał ale stwierdziła, że nie ma sumienia mi Jimmy'ego odbierać :lol: :mrgreen:
Na centralnym miejscu u mnie wisiał, tzn najwyżej ze wszystkich plakatów :lol:
_________________
"Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 14