KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie losy Kelly Kolekcji?

Jakie losy Kelly Kolekcji?
Zachowana na pamiątkę, od czasów Kellymani.
64%
 64%  [ 22 ]
Oddana, sprzedana innym fanom
11%
 11%  [ 4 ]
Stale uzupełniam swoje Kelly zbiory
5%
 5%  [ 2 ]
Została wyrzucona
17%
 17%  [ 6 ]
Głosowań: 34
Wszystkich Głosów: 34

Autor Wiadomość
anna
Początkujący

Posty: 33
Wysłany: 05-05-15, 21:14   

Ja mam płyty cd i dvd kelly family oczywiście solówki też :lol:
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4719
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 07-05-15, 19:02   

W przyplywie glupoty porozdawalam moje wszystkie zbiory, a szkoda, bylaby swietna pamiatka. :-(
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
różyczka 
Gaduła


Posty: 106
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 12-05-15, 23:44   

Ja też w przypływie głupoty wyrzuciłam wszystko :cry: A potem straszliwie tego żałowałam, więc zaczęłam kolekcjonować rzeczy od nowa ;-) ale teraz to raczej głównie CD i DVD.
 
 
marchewcia
[Usunięty]

Wysłany: 12-09-15, 19:39   


:oops: Kiedyś się miało
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 12-09-15, 21:37   

O matko miałam identyczną tylko, że z pomarańczowym kołnierzykiem i rękawami :lol: .
 
 
kellyska83 
Gaduła


Posty: 308
  Wysłany: 14-09-15, 22:51   

mam do dnia dzisiejszego,wszystkie cd nawet Hope ( cięzko było ją zdobyć ,ale zdobyłam ),dvd,,wszystkie vhsy,książki,artykuły i plakaty,chusty,czapki,bluza ,t-shirty.Wszystko co zdobyłam i skolekcjonowałam mam do dnia dzisiejszego :-)
 
 
Megi 
Wyjadacz


Pomogła: 1 raz
Posty: 2634
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 20-04-16, 11:01   

kellyska83 napisał/a:
Wszystko co zdobyłam i skolekcjonowałam mam do dnia dzisiejszego :-)


Wow! Podziwiam, że masz nadal taki zbiór :-)
_________________
http://stronamegi.blogspot.com/
http://stronamegi-2.blogspot.com/
 
 
ANA 
Gaduła


Posty: 123
Skąd: Poznań
Wysłany: 20-04-16, 20:49   

Z mojej kolekcji niestety nic już nie zostało. Miałam kiedyś wielki album z informacjami o Kellych z różnych gazet, pocztówki, plakaty i inne gadżety. Niestety nie pamiętam już co się z tym stało, ale chyba było wyrzucone. Jest jeszcze taka opcja, że może to być gdzieś w piwnicy u moich rodziców. Może kiedyś się tam przejdę.. ale by było super gdybym to znalazła :mrgreen:
 
 
Ika 
Znawca


Posty: 3395
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 21-04-16, 09:50   

A mi zostało całe pudło plakatów, zeszyty w które wklejałam wycinki z gazet, listy (np. od Yvonne, Tinahet :), reszty nie kojarzę. ), do tego kasety, single, płyty. Nic nie wyrzuciłam.
_________________
Gdybyś był łzą w moim oku, nie zapłakałabym nigdy, żeby Cię nie stracić.....
 
 
monika 
Maniak


Posty: 832
Skąd: right here
Wysłany: 05-02-17, 21:00   

Moja kolekcja w okolicach 1996 r. liczyła jedynie 3 kasety magnetofonowe - "Over the hump", "Almost Heaven" i "From Their Hearts." Pokój kuzynki był cały w plakatach - ściany, drzwi i sufit... w spadku po jej kolekcji została mi tylko bluza (nie wiem co się z nią stało), i kilka bloczków pocztówek ;-)

Kolekcję płyt CD uzupełniam, w sumie brak mi tylko "Best of 2". Bo mimo tego, że lubię mieć płyty, to "Hope" chyba nie chcę ;-)
_________________
Losing you...
Things will never be the same
Can you hear me call your name?
If we changed it back again
Things would never be the same...
MF 💔
 
 
Asiulus
[Usunięty]

Wysłany: 25-02-17, 15:11   

Mam wszystko - kasety, płyty, VHS z Kel-Life'u, koncerty pozyskane od innych fanów (na MC i VHS), nagrania programów przez lata zbierane z TV (z listą co, z jakiej stacji i kiedy nagrane), plakaty, pocztówki, zdjęcia, naklejki, potężne segregatory z artykułami (każdy wycinek w koszulce z datą i numerem czasopisma), fanbooki, tiszerty, masę zdjęć w albumach, a nawet jedną chustę. Do tego całkiem sporo listów z czasów korespondencji z fankami (zostawiłam sobie perełki z tekstami typu "Czy możesz mi odesłać znaczek z mojego listu, gdyż niestety nie jest mój" :mrgreen: ). Większość majdanu leży na strychu, VHS i MC mam w pokoju, bo mi by było szkoda wystawiać takie zabytki na mróz.
Nic nowego nie przybywa, bo informacje pozyskuję z internetu, a gadżetów nie zbieram (zresztą, nie bardzo jest skąd).
 
 
Lena 
Entuzjasta


Posty: 1513
Skąd: gdynia
Wysłany: 25-02-17, 16:26   

Ja mam zdjęcia , trochę klisz , vhsy , parę płyt (ale będę uzupełniać od nowa :P) I trochę plakatów też mam jakimś cudem. Mam tez wszystkie autografy i takie tam pamiątki typu bilety , wejściówki i inne.
_________________
przyniosłaś mi album zdjęć na każdym z nich Kocham Cię
przyniosłaś ten zeszyt chwil i w każdej z nich jesteś Ty
 
 
Asiulus
[Usunięty]

Wysłany: 25-02-17, 20:11   

O, bilety też mam. Jak to się czasy zmieniły - teraz wszystko jest na wyciągnięcie ręki w Internecie - zdjęcia stare i nowiutkie w dobrej rozdzielczości, archiwalne artykuły, filmiki, mp3. Kiedyś każda rzecz była zdobywana (no, chyba że ktoś miał takie możliwości że pławił się w tych dobrach jak Kleopatra w oślim mleku). Mam też jakieś beznadziejnej jakości czarno-białe kserokopie akwarelek Barby - niewiele na nich widać, ale gromadziłam, bo to było coś wyjątkowego, prywatnego, spoza gadżetów masowej produkcji.
Jak sobie przypomnę jakość niektórych nagrań, szczególnie streetowych... Na video obraz czasem skakał, nic prawie nie było widać, niewiele więcej słychać, a oglądało się to z wypiekami na twarzy. Piosenki streetowe na kasetach, przegrywane setny raz też były tragicznej jakości, ale te melodie, ten klimat, świeżość, luz, kontakt z publiką...
 
 
monia2128 
Entuzjasta


Posty: 1407
Skąd: Gniezno
Wysłany: 21-03-17, 14:13   

Tak przy okazji porządków w szafie przyszła kolej na półkę z Kelly więc zrobiłam foty :P

Zeszyt prawie cały wyklejony drobnymi wycinkami



Zbiór artykułów i plakatów (nie chciało mi się rozkładać;) )



62 płyty ze zdjęciami i filmikami z netu. Muszę też je poprzeglądać co tam jest i co w ogóle jest sens trzymać :D

Trochę fotek

Książki, bilety, pocztówki



album na 500 zdjęć z moich koncertów



no i płyty, single, vhsy, dvd..



Za chwilę kolekcja powiększy się o nową płytkę i singiel :P

W piwnicy mam jeszcze koszulki, poduszkę i kasety. Muszę przytargać je.
 
 
monika 
Maniak


Posty: 832
Skąd: right here
Wysłany: 21-03-17, 14:17   

Wow, imponujący zbiór! :mrgreen:
_________________
Losing you...
Things will never be the same
Can you hear me call your name?
If we changed it back again
Things would never be the same...
MF 💔
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13