KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Paddy i jego życie prywatne
Autor Wiadomość
monika.bila 
Entuzjasta


Pomogła: 1 raz
Posty: 1181
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 28-03-15, 21:43   Paddy i jego życie prywatne

W temacie fot wyszedł temat małżeństwa Pada i myslę że dla zainteresowanych można go pociągnąć.
Jak to jest z tą jego żoną,czy jest czy jej nie ma?Od czasu rzekomego ślubu nikt ich razem nie widział.
Nie piszę że mają razem latać przed paparazzi i robic ustawki by ich świat zobaczył ale uważam że jest to co najmniej dziwne.
_________________
A życie płynie.......
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 28-03-15, 21:48   

Żona pewnie w ciąży, z dzieckiem albo się na ciążę leczy.
A może się rozwiedli już?
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
monika.bila 
Entuzjasta


Pomogła: 1 raz
Posty: 1181
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 28-03-15, 21:49   

Nie rozwiedli się bo ślub był fikcyjny ehhe,więc każdy po imprezie poszedł do siebie do domu.
_________________
A życie płynie.......
 
 
anazeta 
Entuzjasta


Posty: 1756
Wysłany: 28-03-15, 21:54   

Dzieci Jimmy'ego też nikt nie widuje, a jakoś nie kwestionuje się ich istnienia. ;-)

Nigdy nie poddawałam w wątpliwość jego małżeństwa, ani nie zastanawiałam się dlaczego jej nigdzie nie widać. Może po prostu tak zdecydowali na początku, że ona będzie się z dala od jego kariery trzymać? A może się już zdążyli rozwieść? Tak czy inaczej, osobiście cieszę się, że Paddy oddalił się od muzyki religijnej, bo jego aktualny repertuar bardziej do mnie przemawia i może niezbyt słusznie, ale przypisuję tę zmianę właśnie jego związkowi z tą czy inną kobietą.
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 28-03-15, 21:56   

Ale Meike w ciąży się pokazywała fanom (poza ostatnią ciążą) i Jim się potomstwem chwali, a na bsach nawet foty córek pokazywał. A Paddy chyba z tych, co nawet się nie pochwalą, że Junior po świecie już hasa.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
monika.bila 
Entuzjasta


Pomogła: 1 raz
Posty: 1181
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 28-03-15, 21:59   

anazeta napisał/a:
Dzieci Jimmy'ego też nikt nie widuje, a jakoś nie kwestionuje się ich istnienia. ;-)

Tak sie składa że dzieciaki Jima widziałam więc o ich istnienie się nie martwię,bardziej mnie zaskoczył nowy potomek Jima.

Ja nie piszę że spędza mi to sen z powiek czy ta żona prawdziwa czy nie bo nie jestem jakąś zakochaną w Padzie fanką co marzy by pewnego dnia z nim być(bo niektóre chyba tak mają) tylko tak sie po prostu zastanawiałam.
A z dzieciakami to jest inna sprawa bo wiele właśnie sław chroni prywatność swoich pociech.
_________________
A życie płynie.......
 
 
wariatka999 
Wyjadacz


Posty: 2305
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 28-03-15, 22:03   

Uwielbiam teorie spiskowe,ale ufam,że Padzik nie zrobił nas w bambuko :-/ Jesli sie ślubem pochwalił to i o rozwodzie by chyba oficjalnie poinformował ?
_________________
"Byłem buntownikiem łagodnym, najłagodniejszym z możliwych, ale krańcowym...."
Edward Stachura
 
 
Daria 
Gaduła


Posty: 428
Wysłany: 28-03-15, 22:17   

iliana napisał/a:
Ale Meike w ciąży się pokazywała fanom (poza ostatnią ciążą) i Jim się potomstwem chwali, a na bsach nawet foty córek pokazywał. A Paddy chyba z tych, co nawet się nie pochwalą, że Junior po świecie już hasa.

Ja jestem pewna, że pochwali się, baa pewie zaraz by jakaś specjalna piosenka powstała na tę okoliczność.
A Joelka była widziana po koncercie którymś, przyjechała po Paddiego autem, uściskał ją i poszli sobie gdzieś razem ;-)
 
 
marchewcia
[Usunięty]

Wysłany: 28-03-15, 22:18   

Poza tym inni Kelly jakoś potrafią pokazać swoich partnerów (dla swojego własnego spokoju zapewne) a on nie może? Bez sensu to takie trochę. Rosną spekulacje w ten sposób.
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 28-03-15, 22:32   

iliana napisał/a:
A Paddy chyba z tych, co nawet się nie pochwalą, że Junior po świecie już hasa.


Pochwalił się, że pracuje nad powiększeniem rodziny,a już gotowym "produktem" miałby się nie pochwalić :lol: ?
 
 
syla 
Maniak


Posty: 660
Wysłany: 28-03-15, 22:40   

mi się wydaje że ślub był i z tego jaj by sobie nie robił.poprostu ona ma swoją pracę a on swoją i mijają się troszkę (taka wolność w związku).tylko o dzieciaki może być trudno w końcu nie są najmłodsi.
 
 
Kozka
[Usunięty]

Wysłany: 28-03-15, 22:50   

No bardzo bezsensu,ze ktos moze nie chciec byc,w swietle fleszy,bo to zajefajne stac jak sledz i `suszyc` zeby,a potem uciekac katami :roll: Ich wybor,Ich zycie...czy to tak trudno zrozumiec :roll:

Przeraza mnie,ze moglby wymyslec sobie slub,po cos :-? Monika.bila mam nadzieje,ze kiedys jednak zmienisz zdanie,w tej kwesti ;-)
 
 
monika.bila 
Entuzjasta


Pomogła: 1 raz
Posty: 1181
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 28-03-15, 22:52   

Jak zobaczę tylko ich foty razem obecnie to zdanie może zmienię ehhe :-P
_________________
A życie płynie.......
 
 
anazeta 
Entuzjasta


Posty: 1756
Wysłany: 28-03-15, 23:03   

iliana napisał/a:
Ale Meike w ciąży się pokazywała fanom (poza ostatnią ciążą) i Jim się potomstwem chwali, a na bsach nawet foty córek pokazywał.


A to nie wiedziałam. Ciągle kojarzy mi się z tym, który jako jedyny publicznie nie pokazuje dzieciaków.
 
 
żmija
Bywalec


Posty: 96
Wysłany: 28-03-15, 23:39   

Jakby się okazało że ten ślub i cała Joelle to ściema to Paddy wyszedłby na głupiego. Po co by to wymyślał? musiałby być bardzo stuknięty. Tak mi się wydaje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10