KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Paddy i jego życie prywatne
Autor Wiadomość
kellyfanforever
[Usunięty]

Wysłany: 06-06-17, 17:51   

Pewnie że dobry pomysł i niezapomniane przeżycie :-D Angelo chatę ktoś wytropił, to Padda teraz trzeba i w drogę! Podejrzewam, że już trochę fanek musiał przywitać u siebie w domku przez tyle lat. Prawdziwi fani by łatwo nie odpuścili, choć pewnie wiele z nich już dorosła i im szał Kellysowy przeszedł.
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 06-06-17, 18:38   

Też mnie bardzo ciekawi , gdzie mieszka Paddy . I tak sobie myślę,że jednak jego gwiazda bardzo przyblakła, skoro oprócz was, tak naprawdę nikogo to nie interesuje...Paparazzi na pewno nie, a to jest w sumie jakiś wyznacznik popularności. 8-)
 
 
monika 
Maniak


Posty: 832
Skąd: right here
Wysłany: 06-06-17, 18:46   

Diana napisał/a:
.Paparazzi na pewno nie, a to jest w sumie jakiś wyznacznik popularności.

Wyznacznik popularności? Chyba wśród celebrytów. Znanych z tego, że są znani. Za żadnym Kelly nie chodzą paparazzi, bo po co? Skandalu mieliby szukać i sensacji? Tyle jest "gwiazdeczek" teraz, że nikt nie zajmuje się rodzeństwem w średnim wieku, na szczęście :-P . Oni robią muzykę, grają. A to nudne przecież :roll: :mrgreen: .
_________________
Losing you...
Things will never be the same
Can you hear me call your name?
If we changed it back again
Things would never be the same...
MF 💔
 
 
Ika 
Znawca


Posty: 3401
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 06-06-17, 20:04   

kellyfanforever napisał/a:
Prawdziwi fani by łatwo nie odpuścili,.

Chyba jestem falszywa fanka :lol:
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 07-06-17, 00:02   

monika napisał/a:
Diana napisał/a:
.Paparazzi na pewno nie, a to jest w sumie jakiś wyznacznik popularności.

Wyznacznik popularności? Chyba wśród celebrytów. Znanych z tego, że są znani. Za żadnym Kelly nie chodzą paparazzi, bo po co? Skandalu mieliby szukać i sensacji? Tyle jest "gwiazdeczek" teraz, że nikt nie zajmuje się rodzeństwem w średnim wieku, na szczęście :-P . Oni robią muzykę, grają. A to nudne przecież :roll: :mrgreen: .

W sumie masz rację..Chociaż tak naprawdę Pad jest swego rodzaju celebrytą. bywa na ściankach... :-P
 
 
Magdalena 
Moderator


Posty: 2967
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-06-17, 00:06   

Cytując jedną z fanek: to taki ćwierćryj. Albo półryj. :lol:
_________________
Did you know that 4 out of 3 people don't understand fractions?
wiemy co i kogo
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4721
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 07-06-17, 00:08   

:shock: Padlam!!!! :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
Moncia 
Wyjadacz


Posty: 2548
Skąd: Tychy
Wysłany: 07-06-17, 19:43   

Drzewa się do lasu nie zabiera...to po co mi Padzik z żonką? wolę go samego. Zamiast słuchania małżeńskich pseudo szczęśliwych smętnych opowieści przy herbatce, słonych paluszkach i domowych ciasteczkach wolałabym żeby Padzik zostawił żonkę-widmo w domu (niech sobie babina haftuje serwetki), a ze mną wybrał się na piwko czy winko i opowiedział mi co pikantniejsze elementy swego życia ;-) :mrgreen:
_________________
...Jak mam rozpoznać swoją Drugą Połowę?
Nie bojąc się ryzyka. Ryzyka porażki, odrzucenia, rozczarowań.
Nigdy nie wolno nam rezygnować z poszukiwania Miłości.
Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie...Paulo Coelho
 
 
kellyfanforever
[Usunięty]

Wysłany: 07-06-17, 22:25   

Racja Moncia ;-) Na piwko to ja też bym z nim bardzo chętnie poszła i słuchała do woli jego opowieści z niezwykłego życia jakie miał i ma. Paddy jest chyba jedną z tych osób, z którą można o wszystkim pogadać i się nie obrazi. Tylko niewiem, czy on tak z fankami ma w zwyczaju na piwko chodzić.
 
 
Cherry 
Gaduła

Posty: 150
Skąd: Swiat
Wysłany: 08-06-17, 14:45   

monika napisał/a:
Diana napisał/a:
.Paparazzi na pewno nie, a to jest w sumie jakiś wyznacznik popularności.

Wyznacznik popularności? Chyba wśród celebrytów. Znanych z tego, że są znani. Za żadnym Kelly nie chodzą paparazzi, bo po co? Skandalu mieliby szukać i sensacji? Tyle jest "gwiazdeczek" teraz, że nikt nie zajmuje się rodzeństwem w średnim wieku, na szczęście :-P . Oni robią muzykę, grają. A to nudne przecież :roll: :mrgreen: .


Nie zgodze sie. NIESTETY paparazzi sa jednym z wyznacznikow popularnosci (ale racja,ze popularnosc nie zawsze idzie w parzez z talentem) Jakby isc Twoim tokiem myslenia, to wszyscy ludzie nekani przez paprazzi mieliby byc beztalenciami/celebrytami? Tak na pewno nie jest...
A prawda jest taka, ze Kelly niezbyt wiele osob sie interesuje, bo ich popularnosc nie jest powalajaca i tyle. I cos mi sie wydaje, ze wiekszosc z Kellych specjalnie z tego powodu nie placze :)
 
 
kellyfanforever
[Usunięty]

Wysłany: 08-06-17, 15:21   

Jak to nikt się nie interesuje?? Dziewczyny ogarnijcie się troszkę :shock: widziałyście te dłuuugie kolejki po bilety? bo ja tak. I to jak szybciutko wyprzedane zostały bilety na ich nowe koncery. Fan z prawdziwego zdarzenia nie zapomina takich ludzi jak Kellysi. Bo do ich muzyki i nich samych się wraca. Ich muzyka była i będzie ponadczasowa, przekazująca najważniejsze wartości w życiu. Drugiego takiego zespołu już nie będzie. To ludzie z prawdziwym talentem i sercem do muzyki, nie pseudo gwiazdeczki na jeden sezon. Pewnie, że nie są i nie będą już tak popularni jak kiedyś, może szalone fanki nie zaglądają im w okna każdego dnia, ale interesuje się nimi wiele osób. Jak ci starzy fani, ale przecież nowi też napewno są. A starsze fanki, swoje pociechy też wciągają już w Kellymanie.
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2953
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 08-06-17, 15:28   

Nikogo nie interesuje pod względem wyskoków, związków i ogólnie przyjętego życia prywatnego. Chociażby z tego względu nie są atrakcyjni dla paparazzi. Kelly dają o sobie tyle informacji, że fanom to wystarcza. Gdyby Kelly dopiero teraz zaczynali swoją przygodę z show-biznesem, teraz by startowała cała Kellymania i oni sami mieliby te 20 lat mniej, to mieli przeje.ane, bardziej niż w latach 90. :lol: .
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4721
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 08-06-17, 15:29   

Ale z czym paparazzi maja ich sledzic, skoro raz, ze sami czesto gesto dziela sie swoim zyciem, a dwa- zadnych skandali, romansow, po koncertach grzecznie do domu- nuuuda.
A poza tym my myslimy realiami polskimi, a w Niemczech jednak sa bardziej popularni.
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
kellyfanforever
[Usunięty]

Wysłany: 08-06-17, 16:41   

Paparazi to już w latach 90' się o nich dość napisali. A najlepszy urywek artykułu jaki znalazłam niedawno w necie był zatytuowany "The Kelly Family zabili deskami drzwi przed fanami" :lol: nieźle się tam dziać musiało. Swoją drogą, ciekawe które z nich wpadło na taki pomysł ;-) Papparazi teraz wola śledzić młodą krew jak Selene Gomez albo Biebera.
 
 
monika 
Maniak


Posty: 832
Skąd: right here
Wysłany: 08-06-17, 17:00   

Cherry napisał/a:
Jakby isc Twoim tokiem myslenia, to wszyscy ludzie nekani przez paprazzi mieliby byc beztalenciami/celebrytami? Tak na pewno nie jest...

Tinahet to ładnie ujęła:
Tinahet napisał/a:
Ale z czym paparazzi maja ich sledzic, skoro raz, ze sami czesto gesto dziela sie swoim zyciem, a dwa- zadnych skandali, romansow, po koncertach grzecznie do domu- nuuuda.

I o to mi chodziło ;-) . Paparazzi za nimi nie chodzą, bo nie zwęszą nic interesującego. A oni muszą mieć "news", skandal itp. Za takimi będą chodzić, bez względu na talent czy jego brak :-> . Newsy lub zdjęcia mają się sprzedać, a sprzedają się takie, które są kontrowersyjne itp. ;-) .
Prawda jest też taka, że dzisiaj wiele tych popularnych (lub "popularnych") umawia się na ustawki z paparazzi. W końcu muszą sprzedać siebie albo swój produkt.
_________________
Losing you...
Things will never be the same
Can you hear me call your name?
If we changed it back again
Things would never be the same...
MF 💔
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10