KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Paddy i jego życie prywatne
Autor Wiadomość
wariatka999 
Wyjadacz


Posty: 2305
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 29-03-15, 20:30   

monika.bila napisał/a:
Przecież nikt tu nie jest mega poważny tak sobie piszemy gdybamy i z jajem.
Nie jest to jakaś sprawa zycia i śmierci by wiedzieć co on tak sobie naprawdę mysli i jak prowadzi swoje życie.

Też Ci muszę przytaknąć :lol: Tak naprawdę nic nie wiemy,ale pogdybać i posnuć trochę teorii sobie chyba można ? :-D
Monia,to czekamy na wspólną fotkę ,nie?wtedy się zastanowimy czy wziąć ten ślub na poważnie :->
_________________
"Byłem buntownikiem łagodnym, najłagodniejszym z możliwych, ale krańcowym...."
Edward Stachura
 
 
malgo9 
Entuzjasta


Posty: 1109
Wysłany: 29-03-15, 20:35   

A moze sam Paddy nie potrafi az tyle czasu z nia spedzac.... tzn chodzi mi o to ze tyle czasu byl sam....moze odzwyczail sie od dzielenia kazdej sekundy swojego zycia z druga osoba... kto wie.... moze wlasnie taki jest Paddy... Joelle wyglada na bardzo ciepla osobke i jakos nie pasi mi ze w tak waznych chwilach nie ma jej przy ukochanym mezu.... no jakos tak dziwnie...sa przeciez mlodzi i w zasadzie krotko sa malzenstwem to kiedy beda razem szalec/bawic sie/ pokazywac razem i cieszyc sie soba.... zaskakujace jest to wszystko.... choc z drugiej strony rozumiem ze prywatnosc jest bardzo wazna i on doskonale wie co oznacza rozpoznawalnosc i koczowanie fanek pod drzwiami.... moze chce ja uchronic przed tym.... hmm
_________________
Zwariowałam z Tobą ja, oszalałeś ze mna Ty....
 
 
nona 
Moderator


Posty: 1868
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 29-03-15, 20:52   

A może po prostu rozdzielają życie prywatne od zawodowego. To, że Joelle nie ma z nim na galach i koncertach, nie znaczy, ze nie spędzają czasu ze sobą.Przecież nie samą pracą Paddy żyje. Chyba? :-? Żona widmo, jako dziennikarka, też chyba nie pracuje 24/7. Co robią w wolnym czasie, czy są ze sobą czy nie i tak się nie dowiemy, ale fajnie sobie poobgadywać :mrgreen:
 
 
monika.bila 
Entuzjasta


Pomogła: 1 raz
Posty: 1181
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 29-03-15, 20:59   

Wariatko czekamy na fotę by rozwiać wszystkie nieprawdziwe teorie.
A ze fani Kelly zawsze snuli jakieś teorie i lubili ploteczki to nie raz okazywało się to prawdą.
_________________
A życie płynie.......
 
 
justyś
[Usunięty]

Wysłany: 29-03-15, 21:27   

Obrączkę na palcu ma w teledysku to chyba rozwodu nie było. Ale wiecie... te zdjęcie z ich ślubu gdzie on ją tak całuje. On jak pirania się wpija a ona jakaś taka cnotliwa. Od momentu ślubu nikt ich chyba razem nie widział.
 
 
syla 
Maniak


Posty: 660
Wysłany: 29-03-15, 21:34   

paddiego nie ma wciąż w domu ona doktorat pisze mieszkają gdzieś na wsi spotykają sie kilka razy w roku i tak wygląda ich małżeństwo .smutne :cry:
 
 
justyś
[Usunięty]

Wysłany: 29-03-15, 21:42   

A skąd to wiadomo? Ze ona doktorat pisze i ze mieszkają na wsi?
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 29-03-15, 21:44   

O doktoracie było, że go spotkała jak zbierała w zakonie materiału do doktoratu. Już go powinna napisać :-P .
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
justyś
[Usunięty]

Wysłany: 29-03-15, 21:46   

Łoooo matko. To dawno i nie prawda już :-P
 
 
syla 
Maniak


Posty: 660
Wysłany: 29-03-15, 21:46   

pisze doktorat mówił w wywiadzie ale nie pamiętam gdzie to czytałam.napewno mają chatke gdzieś na odludziu bo już by ich fani zwęszyli.
 
 
marchewcia
[Usunięty]

Wysłany: 29-03-15, 21:54   

Monika.biła pamietaj o fotce, bom ciekawa ;-)

malgo9 napisał/a:
A moze sam Paddy nie potrafi az tyle czasu z nia spedzac.... tzn chodzi mi o to ze tyle czasu byl sam....moze odzwyczail sie od dzielenia kazdej sekundy swojego zycia z druga osoba... kto wie...
.
Malgo ale on byl przecież już w związku przed zakonem nawet

malgo9 napisał/a:
choc z drugiej strony rozumiem ze prywatnosc jest bardzo wazna i on doskonale wie co oznacza rozpoznawalnosc i koczowanie fanek pod drzwiami.... moze chce ja uchronic przed tym.... hmm

Ale mamy 2015r nie kellymanie... Chyba Padda gwiazda nieco hmm... przypladła
 
 
syla 
Maniak


Posty: 660
Wysłany: 29-03-15, 22:07   

nie wiadomo zawsze się znajdzie jakaś " manuela"
 
 
malgo9 
Entuzjasta


Posty: 1109
Wysłany: 29-03-15, 22:44   

Marchewciu ja wiem ze byl w niejednym zwiazku przed zakonem ale w czasach łazenia w habicie chyba byl sam.... Chociaz kto tam wie jak to wszystko bylo hheehe
_________________
Zwariowałam z Tobą ja, oszalałeś ze mna Ty....
 
 
paper_ann 
Znawca


Posty: 3780
Skąd: z domu
Wysłany: 29-03-15, 22:55   

Biedny Paddy,całe życie musi coś udowadniać :-( :roll: ...
 
 
malgo9 
Entuzjasta


Posty: 1109
Wysłany: 29-03-15, 23:00   

paper_ann napisał/a:
Biedny Paddy,całe życie musi coś udowadniać :-( :roll: ...
jak my wszyscy...w tych czasach.
_________________
Zwariowałam z Tobą ja, oszalałeś ze mna Ty....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11