KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Trasa HUMAN
Autor Wiadomość
marchewcia
[Usunięty]

Wysłany: 11-06-16, 19:58   

Magda Olsdal napisał/a:

W sensie że ktoś ma z kimś zdjęcie a ktoś nie ma? Serio?

Tak
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 11-06-16, 20:29   

Nie wychodził do fanów - źle, bo zadufany, bo autystyczny, bo to bo tamto. Wychodzi - źle, bo nie wychodzi zawsze i na każde pierdnięcie.

Przejrzałam sobie kilka filmików i jak nie wykupicie wszystkich biletów do sierpnia, to stwierdziłam, że pojadę 8-)
 
 
Agniecha 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Posty: 2317
Skąd: Kraków
Wysłany: 11-06-16, 21:11   

Magda Olsdal napisał/a:
marchewcia napisał/a:
paper_ann napisał/a:
I to jest powód, żeby czuć złość?

Paper_ann tak, można czuć złość.

W sensie że ktoś ma z kimś zdjęcie a ktoś nie ma? Serio?


Oj no i muszę teraz znienawidzić Darię :lol: Maxi Kolanko doigrałaś się, jestem zła :-P
_________________
"Spokój gwałtowny. Może to już sierpień.
Może strach. Rozegrany przez nas umiejętnie.
Jest mi tak jakby już było za późno.."
 
 
syla 
Maniak


Posty: 660
Wysłany: 11-06-16, 21:22   

zgadzam się z Marchewcią i nie chce już tego komentować bo zaraz ktoś mi napisze że jestem zazdrosną psychopatką ''a la Manuela "ale bardzo bym chciała chociaż zobaczyć kogoś z kellych z bliska a nie ostatniego rzędu sali.
 
 
Agniecha 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Posty: 2317
Skąd: Kraków
Wysłany: 11-06-16, 21:32   

syla napisał/a:
zgadzam się z Marchewcią i nie chce już tego komentować bo zaraz ktoś mi napisze że jestem zazdrosną psychopatką ''a la Manuela "ale bardzo bym chciała chociaż zobaczyć kogoś z kellych z bliska a nie ostatniego rzędu sali.


Ale obecne koncerty są na 200-300, no może 400 osób. Rotunda nie jest wielka, z końca sali widać bardzo dobrze. W Stodole też ponoć będzie występował na jakiejś mniejszej sali.
_________________
"Spokój gwałtowny. Może to już sierpień.
Może strach. Rozegrany przez nas umiejętnie.
Jest mi tak jakby już było za późno.."
 
 
syla 
Maniak


Posty: 660
Wysłany: 11-06-16, 21:55   

Ja się wybieram do warszawy.Na ostatnim koncercie niewiele widziałam mimo iż miałam okulary może za słabe były :-P ok chociaż posłucham na żywo ;-)
 
 
kellyska83 
Gaduła


Posty: 308
  Wysłany: 12-06-16, 00:15   

dobrze więc już nie wnikam, jadę do Krakowa się pobawić i odetchnąc. W Zwolle trwał 1,5 h -krótko chyba coś :P .eJ NO AGNIECHA-ja nie z tych by znienawidzić bo mają fotkę-szczęściary jedne :) .Chyba wtedy bym upadła na głowę-bym musiała znienawidzić wszystkich co mają hahahhaahha .Tak swoją drogą słyszałam o 500 biletach ,ale ile jest nie wiem.....
 
 
makola17
[Usunięty]

Wysłany: 12-06-16, 09:23   

Koncert w Zwolle super. Ze względu na zaawansowaną ciążę nie pchalam się pod scenę,ale sala duża nie była,więc spokojnie z każdego kąta było dobrze widać. Wystalam jeszcze 1,5h po koncercie w nadziei,że Paddy wyskoczy na fotki,ale nie doczekalam się. Szkoda :( Może za rok czy dwa już z córką pojadę gdzieś na koncert bo zdaje się,że MPK to Jej ulubiony artysta a dziecko ma dopiero 2 lata :D
 
 
Daria 
Gaduła


Posty: 428
Wysłany: 13-06-16, 07:18   

Monia, super ze jakaś relacja jest. Bardzo ciężko było niestety z netem więc nie mialam jak do Agniechy pisać, cos na fejsa na szybko wrzucałam. Poza tym olałaś moją relacje z Bredy :D

Jeśli chodzi o BSy to faktycznie w Worpswede powiedział że zaczeka do ostatniej osoby, ale nie ma co mu wierzyć bo kolejka zwyczajnie się nie kończy, zdjęcia poprawkowe potem w konfiguracjach itp i w końcu menadzer (Sven Kossakowski w zastępstwie za Svena L, który został kilka dni temu po raz kolejny ojcem) go zawołał że czas na nich. Ale na prawdę po każdym koncercie właściwie miał czas dla fanów, w Holandii akurat wyjątkowo przed. Jestem pewna że w Polsce też wyjdzie i będą zdjęcia.
 
 
monika.bila 
Entuzjasta


Pomogła: 1 raz
Posty: 1181
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 13-06-16, 15:54   

Daria ja olałam relację z Bredy?Kiedy?

Ja załapałam cuga i teraz chcę jeszcze i chyba do tej Belgii pojade z Olą chociaż to jakiś festival religijny.

Ja rozumiem ze ktoś może czuć żal czy złośc że jego idol sobie robi foty z fanami a ktos kto go też uwielbia nie ma lub się nie załapał ale weźmy pod uwagę to ze jako fani Kelly i tak jesteśmy szczęściarzami że jest na to jakaś szansa lub bankowe np Angelo czy Patka.Inni artyści tego nie robią wogóle albo jest to bardzo ekstremalne czy graniczące z cudem lub karzą sobie za tą przyjemność sporo płacić Vipowskimi biletami z meet and great.
_________________
A życie płynie.......
 
 
Agniecha 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Posty: 2317
Skąd: Kraków
Wysłany: 13-06-16, 17:14   

Daria napisał/a:
Monia, super ze jakaś relacja jest. Bardzo ciężko było niestety z netem więc nie mialam jak do Agniechy pisać, cos na fejsa na szybko wrzucałam. Poza tym olałaś moją relacje z Bredy :D


O olaniu relacji było do mnie :-P Daria wybacz, ale to był długi weekend, Jędrzej do mnie przyjechał, nie miałam głowy do Padzika :-P . Myślałam, że jak wrócę do domu, to wtedy napiszę, ale potem miałam taki młyn w pracy, że mi wszystko wyleciało z głowy. Następnym razem się poprawię, obiecuję :oops:
_________________
"Spokój gwałtowny. Może to już sierpień.
Może strach. Rozegrany przez nas umiejętnie.
Jest mi tak jakby już było za późno.."
 
 
mondo
Maniak


Posty: 593
Wysłany: 13-06-16, 19:31   

Cieszę się, że nie mam z nim fotki. Cieszę się, że go nigdy nie spotkałam. Dobrze, że nie jeżdżę na jego koncerty. Moje serce by tego nie wytrzymało. No bo jak potem wrócić do rzeczywistości? Pracy ? Męża??? :-P
Jak Wy to robicie? :lol:
Piękne filmiki i fotki ;-)
 
 
Seni 
Bywalec


Posty: 80
Wysłany: 13-06-16, 20:08   

Monika dzięki za świetną relację, ale masz super fotki, spotkanie z Paddym po tylu latach bezcenne :) nie mogę się doczekać Krakowa, 3 lata czekałam żeby znów pojechać na jakiś Kelly koncert nie mogę się doczekać dla takich chwil warto żyć...
_________________
Dostrzec świat w ziarenku piasku i niebo w polnym kwiecie zamknąć nieskończoność w dłoni i wieczność w godzinie
 
 
Lenka 
Bywalec

Posty: 66
Wysłany: 13-06-16, 22:43   

Monika dzięki za świetną relację, ale masz super fotki, spotkanie z Paddym po tylu latach bezcenne :)

A gdzie te fotki, bo ja ich nie widzę na forum ;) ?? Pokażcie ;) Obiecuję, ze nie poczuję złości ;)
 
 
marchewcia
[Usunięty]

Wysłany: 14-06-16, 06:50   

Lenka napisał/a:

A gdzie te fotki, bo ja ich nie widzę na forum ;) ??

Na fb.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10