|
Najlepsze piosenki z albumu "La Patata" |
| Najlepsze piosenki z albumu "La Patata" |
| What's a Matter You People |
|
16% |
[ 18 ] |
| Love Music 'n' Sun |
|
7% |
[ 8 ] |
| New Morals (Human Race) |
|
3% |
[ 4 ] |
| Brother, Brother |
|
12% |
[ 14 ] |
| Spinning Around |
|
3% |
[ 4 ] |
| Special Girl |
|
0% |
[ 1 ] |
| I Wanna Be Loved |
|
5% |
[ 6 ] |
| Oh God |
|
4% |
[ 5 ] |
| True Love |
|
9% |
[ 10 ] |
| So Many Troubles |
|
3% |
[ 4 ] |
| So Many Things |
|
1% |
[ 2 ] |
| No One But You |
|
17% |
[ 19 ] |
| Lord Can You Hear My Prayer |
|
9% |
[ 10 ] |
| Life Can Be So Beautiful |
|
5% |
[ 6 ] |
|
| Głosowań: 31 |
| Wszystkich Głosów: 111 |
|
|
|
| Autor |
Wiadomość |
monika.bila
Entuzjasta

Pomogła: 1 raz Posty: 1181 Skąd: Amsterdam
|
Wysłany: 07-04-15, 13:57 Najlepsze piosenki z albumu "La Patata"
|
|
|
| Wybieramy 4 ulubione utwory z albumu i uzasadniamy swój wybór. |
_________________ A życie płynie....... |
| Ostatnio zmieniony przez iliana 04-02-17, 19:32, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Moncia
Wyjadacz

Posty: 2790 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 07-04-15, 14:03
|
|
|
What's a Matter You People...nie wiem nie umiem uzasadnić lubię tą piosenkę i tyle.
New Morals (Human Race)...jak dla mnie jedna z lepszych piosenek Angelo zza czasów KF i żałuje że tak rzadko ją śpiewał.
No One But You...jedna z lepszych ballad miłosnych.
Lord Can You Hear My Prayer....przypomina mi mój wyjazd do Kassel na Kelly w cyrku Roncalli co ją śpiewaliśmy chyba przez 10min. a Kelly stali i Nam brawo bili |
_________________ ...Jak mam rozpoznać swoją Drugą Połowę?
Nie bojąc się ryzyka. Ryzyka porażki, odrzucenia, rozczarowań.
Nigdy nie wolno nam rezygnować z poszukiwania Miłości.
Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie...Paulo Coelho |
|
|
|
 |
sianokos
Maniak

Posty: 730 Skąd: Sianów
|
Wysłany: 07-04-15, 14:06
|
|
|
| What's a Matter You People i True Love, to jedyne piosenki z tej płyty, które uwielbiam |
_________________ Wiem niewiele, lecz powiem, co wiem,
choć nie będzie to pewnie myśl złota:
Najpiękniejszą muzyką przed snem,
jest mruczenie szczęśliwego kota |
|
|
|
 |
Dzuskowa [Usunięty]
|
Wysłany: 07-04-15, 14:08
|
|
|
Brother Brother... po prostu lubię, nie jest jakąś moją "naj" ale z tej płyty jedną z najczęściej odtwarzanych!
No One but you... piękna piosenka!
Lord can you hear my prayer.. uwielbiam Jimmka tutaj!
Life can be so beautiful... Angelo taki tu dojrzały <3 |
|
|
|
 |
Riri
Bywalec

Posty: 86 Skąd: Śląsk
|
Wysłany: 07-04-15, 15:17
|
|
|
Spinning Around- nie wiem dlaczego ale uwielbiam tą piosenkę, wpada w ucho.
True Love- najlepsza z tej płyty <3
No One But You- piękna piosenka Patki.
Lord Can You Hear My Prayer- Jimuś ...pięknie...Pamiętam Jimka z koncertu chyba to był Stuttgart. Wymiatał! Pięknie! |
_________________ Roses of red , Carry my soul |
|
|
|
 |
pattyann
Entuzjasta

Posty: 1169 Skąd: Nowy Sącz
|
Wysłany: 07-04-15, 16:39
|
|
|
Zaznaczyłam True love i dalej nic. Patrzę na te piosenki i myślę sobie, kuźwa, nic się nie nadaje do zaznaczenia Ale się opamiętałam i zaznaczyłam jeszcze What'a a matter you people, Lord can you hear my prayer i So many troubles. |
_________________ "Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka..." |
|
|
|
 |
Ania-mama
Entuzjasta
Posty: 1479

|
Wysłany: 07-04-15, 17:00
|
|
|
Love music and the sun -uwielbiam od pierwszego przesłuchania
brother brother - fajna piosenka ,jakoś tak mnie wzrusza
oh God uwielbiam głos Basi w tle :)
No one but you -- tez uwielbiam od pierwszego przesłuchania |
|
|
|
 |
nona
Entuzjasta

Posty: 1887 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 07-04-15, 17:22
|
|
|
No one but you - Piękny tekst, jedna z moich ulubionych piosenek Patricii.
What's a Matter You People - najbardziej klimatyczna piosenka na płycie.
True Love - najlepsza piosenka Józka. |
|
|
|
 |
Hanka [Usunięty]
|
Wysłany: 07-04-15, 17:48
|
|
|
What's a Matter You People- piosenka, która ma jaja
Brother, Brother - wzrusza mnie,
I Wanna Be Loved - jest delikatna i subtelna,
Spinning Around - pierwsza piosenka na tej płycie, która wpadła mi w ucho |
|
|
|
 |
Elizabeth
Znawca

Pomogła: 2 razy Posty: 3045 Skąd: Z telefonu
|
Wysłany: 07-04-15, 18:15
|
|
|
| What's a matter you people, No one but you, True love i So many troubles, chociaż tak naprawdę mogłabym oddać głos na każdą z wyjątkiem Oh God, Spinnging around (kalectwo a nie piosenka ) i So many things. |
|
|
|
 |
Natalia86
Gaduła

Posty: 395 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 07-04-15, 18:29
|
|
|
No one but you - moja ukochana piosenka, mój pierwszy taniec weselny
True love - bardzo smutna, bardzo ładna i mądra
Brother brother - lubię głos Paddy'ego w tej piosence, i jego słowa skierowane do każdego po kolei,
Lord can you hear my... - gdybym była wierząca z pewnością śpiewałabym ją prosto w niebiosa bo jest śliczna |
|
|
|
 |
Jack kelly
Gaduła
Posty: 221 Skąd: Śląsk
|
Wysłany: 07-04-15, 21:21
|
|
|
| Whats matter you people,no one but you,brother,brother i Lord can you hear my prayer |
|
|
|
 |
Megi
Wyjadacz

Pomogła: 1 raz Posty: 2677 Skąd: Mysłowice
|
|
|
|
 |
monika.bila
Entuzjasta

Pomogła: 1 raz Posty: 1181 Skąd: Amsterdam
|
Wysłany: 11-04-15, 19:46
|
|
|
"What's a Matter You People"-za tekst i to pierwszy "nowy" kawałek Kelly jaki usłyszałam i byłam w szoku że tak zmienili klimat
"Love Music 'n' Sun" za zajawki migowe
"No One But You"-najcudowniejszy kawałek Patuni i dopiero go zrozumiałam jak bardzo musi kochać Denisa
"Life Can Be So Beautiful"-cudowny tekst |
_________________ A życie płynie....... |
|
|
|
 |
żmija [Usunięty]
|
Wysłany: 11-04-15, 22:00
|
|
|
Moje typy to
Love music'n' sun, podoba mi się bo nie ballada a Patka większości w tamtym okresie ballady
No one but you od pierwszego usłyszenia, bardzo lubię tę piosenkę i często słucham
Oh good właściwie to chciałam na Brother brother oddać głos, szkoda że nie można zmienić
Lord Can You Hear My Prayer świetna piosenka, śliczna jest |
|
|
|
 |
|
|