KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
strona/facebook
Autor Wiadomość
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 05-04-17, 16:54   

Nata napisał/a:
Czy on farbuje włosy? Jakiś taki obcy, niespójny się zrobił od czasu Sony, albo to moje wrażenie :roll:

Włosy mu naturalnie , w pewnym momencie mocno ściemniały,m.in od tego ciągłego golenia na łyso,a przecież i tak miał najciemniejsze z całej ósemki,przyrodniego rodzeństwa nie biorę w tym przypadku pod uwagę.No, ale nie mogę również, niestety, nie zgodzić się z tymi podejrzeniami.
A to zdjęcie jest okropne .I po co tak rozdziawia gębę, skoro ma zepsute zęby??? :-(
 
 
Lena
[Usunięty]

Wysłany: 05-04-17, 17:09   

Rzeczywiście tylne zęby ma jakieś okropne, czarne. Bo co, fotka tak wyszła :-D ? Taki zajęty wiecznie, że nie ma czasu na dentyste :mrgreen:
 
 
EK 
Maniak

Posty: 827
Wysłany: 05-04-17, 17:21   

Lena napisał/a:
Rzeczywiście tylne zęby ma jakieś okropne, czarne. Bo co, fotka tak wyszła :-D ? Taki zajęty wiecznie, że nie ma czasu na dentyste :mrgreen:


W Anglii drogi dentysta i do D*** :mrgreen: :lol: :mrgreen:
 
 
monika 
Maniak


Posty: 832
Skąd: right here
Wysłany: 05-04-17, 17:24   



Czarne "kudeły" i przydługawe już :-> .
_________________
Losing you...
Things will never be the same
Can you hear me call your name?
If we changed it back again
Things would never be the same...
MF 💔
 
 
paper_ann 
Znawca


Posty: 3781
Skąd: z domu
Wysłany: 05-04-17, 21:39   

Nata napisał/a:
Jakiś taki obcy, niespójny się zrobił od czasu Sony, albo to moje wrażenie :roll:


Wręcz przeciwnie. Robi to, co chce. Wydał dwie, a właściwie trzy, płyty, które wg większości fanów, są na bardzo wysokim poziomie (nie wiem, nie słuchałam). Koncertuje, ludzie z całej europy jeżdżą "za nim" na Jego koncerty.
Odkąd wziął Ślub, to co jakiś czas, ktoś roztacza nad nim czarne wizje.
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 05-04-17, 22:01   

Dla mnie to on zawsze był niespójny ;-) .
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Lena
[Usunięty]

Wysłany: 05-04-17, 23:02   

Myślę tez, ze farbuje wlosy, bo takich kruczoczarnych to na pewno nigdy nie mial, rzeczywiście ten jego nowy styl jakis dziwny :-/ Ta fotka z zębami naprawdę niesmaczna, tez nie rozumiem po co tak sie rozdziawia :-?
 
 
Ania-mama 
Entuzjasta

Posty: 1387
Wysłany: 06-04-17, 06:56   

Pewnie ma siwe włosy i farbuje dlatego. Lubię go ale obecnie jestem zauroczona innymi członkami zespołu. Kiedyś się dziwilam że jego fanki maga kogoś odstraszyc od niego ,no i mnie odstraszyly , nie rozumiem jak stare baby mogą być tak ślepo w niego wpatrzone i żadnej wady nie widzieć. Nic nie można na fb na niego napisać.
 
 
Daria 
Gaduła


Posty: 428
Wysłany: 06-04-17, 07:31   

Za pewnie fryzura, farba itp to wymysł stylistów na potrzebyprogramu ;)
 
 
monika 
Maniak


Posty: 832
Skąd: right here
Wysłany: 06-04-17, 07:39   

Paul też ma siwe i poszedł w naturę :mrgreen:
A tak na poważnie, to nie ma ludzi idealnych i bez wad. Też nie rozumiem tego ślepego zapatrzenia. Można kogoś bronić itp., ale nie bezmyślnie. Ja Pada szanuję, podziwiam to, co robi i tworzy (nie wszytko do mnie przemawia). Gubi się czasami chłopak, ale nie odmówię mu talentu, muzycznej intuicji, muzykalności.
Czekam na jego "przebudzenie". I wierzę, że to kiedyś nastąpi i że wróci do takich rzeczy, które tworzył chociażby na "In exile". Pierwszym krokiem powinien być kopniak dla Sony... :-> .
_________________
Losing you...
Things will never be the same
Can you hear me call your name?
If we changed it back again
Things would never be the same...
MF 💔
 
 
Ika 
Znawca


Posty: 3396
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 06-04-17, 08:54   

Ja za In Exile nie przepadam natomiast Ruah moglabym godzinami sluchac. Bardzo do mnie przemawia
_________________
Gdybyś był łzą w moim oku, nie zapłakałabym nigdy, żeby Cię nie stracić.....
 
 
monika 
Maniak


Posty: 832
Skąd: right here
Wysłany: 06-04-17, 09:23   

Ruah jak najbardziej, ale ona jest zupełnie inna niż In exile czy Human. Na Human czuć "paluszek" Sony, a Ruah jest bez wytwórni i to słychać (nie chodzi tylko o tematykę piosenek, ale o samo brzmienie, kompozycje).
_________________
Losing you...
Things will never be the same
Can you hear me call your name?
If we changed it back again
Things would never be the same...
MF 💔
 
 
Nata 
Gaduła


Posty: 433
Wysłany: 06-04-17, 16:26   

paper_ann napisał/a:
Odkąd wziął Ślub, to co jakiś czas, ktoś roztacza nad nim czarne wizje.


Kompletnie nie wiążę swojego odczucia z faktem wzięcia przez niego ślubu. Uwielbiam Paddyego od zawsze, uważam, że zawsze był profesjonalistą, ma ogromny talent i na żywo nigdy nie robił siary. Jakoś po prostu ostatnio nie "czuję" jego osoby. Wydaje i się, że bardzo się zmienił w porównaniu np do Angelo, Jimma czy Patricii.
_________________
Cast your eyes on the ocean,
Cast your soul to the sea
When the dark night seems endless,
Please remember me...
 
 
marchewcia
[Usunięty]

Wysłany: 08-04-17, 16:45   

paper_ann napisał/a:

Wręcz przeciwnie. Robi to, co chce. Wydał dwie, a właściwie trzy, płyty, które wg większości fanów, są na bardzo wysokim poziomie (nie wiem, nie słuchałam). Koncertuje, ludzie z całej europy jeżdżą "za nim" na Jego koncerty.

Podpisanie kontraktu z wytwórnią ma zarówno + jak - Paper_ann. Zgadzam się z dziewczynami, które piszą o różnicy w twórczości (przesłuchane wszystkie cd Pada) Jeśli zaś idzie o fanów z Europy to, moim zdaniem, głównie ludzie z czasów jego bytności w KF. Jeżeli ktoś lubi danego artystę bardzo to będzie jeżdził przy każdej okazji (patrz np Wiercia z ekipą, Daria).
 
 
monika 
Maniak


Posty: 832
Skąd: right here
Wysłany: 04-06-17, 12:14   

FLASHBACK - RUAH
The RUAH Charity & Peace Tour last year was another little dream come true for me. Over 40.000€ were donated for charitable projects in Ethiopia, Syria and Germany.
Thank you for being an important part of this dream! I thank the whole team who made it possible: Bonifatiuswerk, Caritas International, Fazenda Da Esperanza, Kirche In Not, Sparta Booking, my Management, the Crew and Band, Br. Paulus Maria, and everyone involved in one way or another.
Here's a flashback with some impressions. I wish you a blessed Pentecost filled with the RUAH! MPK
__________________________
Mit der RUAH Charity & Peace Tour im letzten Jahr ging ein weiterer kleiner Traum für mich in Erfüllung. Über 40.000€ konnten für wohltätige Zwecke in Äthiopien, Syrien und Deutschland gespendet werden.
Vielen Dank für Euren wichtigen Anteil an diesem Traum! Ich danke auch dem ganzen Team, das das Charity-Projekt möglich gemacht hat: dem Bonifatiuswerk, Caritas International, der Fazenda Da Esperanza, Kirche In Not, Sparta Booking, meinem Management, der Crew und Band, P. Paulus und jedem, der auf irgendeine Weise involviert war.
Hier gibt es einen Flashback mit Eindrücken von der Tour. Ich wünsche Euch gesegnete Pfingsten voller RUAH! MPK


Flashback Ruah - video
_________________
Losing you...
Things will never be the same
Can you hear me call your name?
If we changed it back again
Things would never be the same...
MF 💔
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11