KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Piosenki świąteczne KF
Autor Wiadomość
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 11-12-21, 00:37   Piosenki świąteczne KF

Jaką świąteczną piosenkę w wykonaniu Kellych (KF albo solo) lubicie najbardziej? Której nie jesteście w stanie słuchać?

Uwielbiam świąteczne piosenki i Kelly zajmują sporą część mojej playlisty.
Kocham Helenową wersję Mary did you know.
Bardzo lubię Coming home for Christmas (i teledysk też).
Jedną z moich naj ze wszystkich piosenek świątecznych jakie znam (nie tylko KF) jest Merry Christmas to you and all your friends i bardzo żałuję, że ta pierwotna wersja z Paddym nie znalazła się na żadnej płycie. Patricia na swoim solo zrobiła z tego jakieś mega wolne flaki. Po cichu liczę, że odkopią to na przyszłoroczną płytę.
White Christmas ta stara wersja, ze szczególnym uwzględnieniem Jimowego fragmentu. Kiedyś ustawiałam go sobie jako dzwonek w telefonie w okresie świątecznym :lol: .
First Noel chyba każda wersja.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 11-12-21, 05:31   

Merry Christmas to you and all your friends, ale wersja z Jimem. Najgorsze, że nie potrafię nigdzie znaleźć jej i już nie pamiętam czy to było śpiewane po zniknięciu Paddyego za murami klasztoru czy Jim po prostu miał wenę i przebijał swoim głosem, ale to właśnie ta wersja z charczącym Jimem jest moją naj.

White Christmas - pamiętam jak na fali KF w okresie świąt oglądałam jakiś koncert świąteczny i za chwilę ktoś miał śpiewać White Christmas i jakie było moje rozczarowanie jak zamiast pełnej energii piosenki ktoś smęcąc wyśpiewał I'm dreaming... 😂

Uwielbiam Do they know it's Christmas, szkoda że nie ma jakiegoś oficjalnego nagrania, bo bym na świąteczna playlistę na pewno wrzuciła.

Kocham Oh holy night ale w wersji z programu Weihnachten für alle.

Pesces.

Z rodzinnego Angelo to chyba Carol of the bells jest moją ulubioną.

Nie znoszę za to Two front teeth.
 
 
Ika 
Znawca


Posty: 3385
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 11-12-21, 07:16   

Uwielbiam ich wykonanie Do they know its Christmas.
_________________
Gdybyś był łzą w moim oku, nie zapłakałabym nigdy, żeby Cię nie stracić.....
 
 
kleine 
Gaduła


Posty: 492
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 11-12-21, 16:50   

Lubię cały album Coming home for Christmas, nie ma piosenki, którą wyrzuciłbym z playlisty. Nawet powolne White Christmas ;-)
Irish Christmas też często słucham.

Uwielbiam Tochter Zion z albumów Patricii.
Oh holy night kocham w każdej postaci.

Z Christmas for all najczęściej słucham Peces, Chi qui rii tin i White Christmas, a z Christmas all year moim absolutnym nr 1 jest Es ist ein Ros entsprungen ♥

Nie znoszę Two front teeth :lol:

A jeszcze jedna przyszła mi na myśl - podoba mi się Klinget hell ihr Glocken, która śpiewa Maite ;-)
 
 
monika 
Maniak


Posty: 832
Skąd: right here
Wysłany: 11-12-21, 18:00   

Ja lubiłam świąteczne ze Stille Nacht - Happy Xmas (War is over) - tę piosenkę bardzo lubię w wielu wykonaniach - Josh Groban, Celine Dion (byle nie oryginał, nie znoszę Lennona i Yoko :roll: )
Padzikowe wykonanie Tochter Zion też wciągałam na listę i uwielbiam Es ist ein Ros' entsprungen ale nie to stare, tylko też ze Stille Nacht z 2011 wolę ;-) Ogólnie tylko te wykonania ze Stille Nacht słucham jeśli już ;-)
_________________
Losing you...
Things will never be the same
Can you hear me call your name?
If we changed it back again
Things would never be the same...
MF 💔
 
 
Moncia 
Wyjadacz


Posty: 2544
Skąd: Tychy
Wysłany: 11-12-21, 19:07   

ja uwielbiam, a nawet wręcz kocham koncert świąteczny Weihnachten für alle 1995. mogę go słuchać na okrągło, nie mówiąc że zawsze w święta przynajmniej raz go oglądnę i to z taką uwagą jakbym go pierwszy raz oglądała (pomimo że znam go na pamięć). jeny, ten seksi Pad tam :-D :oops:
lubię też ten świąteczny album Patki, co wydała w zeszłym roku :-)
zakochana jestem w Helen jak śpiewa Mary did you know.
lubię też Angelowe Carol of the bells.
bardzo też lubię jak Patka śpiewa Oh Komm Emanuel z koncertu Stille Nacht 2012. ogólnie to żałuje że nie pojechałam na żaden koncert Stille Nacht 2012 :-( o, i z tej trasy też lubię Little drummer boy :-)

iliana napisał/a:
Jedną z moich naj ze wszystkich piosenek świątecznych jakie znam (nie tylko KF) jest Merry Christmas to you and all your friends i bardzo żałuję, że ta pierwotna wersja z Paddym nie znalazła się na żadnej płycie. Patricia na swoim solo zrobiła z tego jakieś mega wolne flaki. Po cichu liczę, że odkopią to na przyszłoroczną płytę.
ja lubię tą wersję (kiepska wersja ale to jest chyba ta taka pierwotna wersja) https://www.youtube.com/watch?v=f_7k4MPQ4ZI
_________________
...Jak mam rozpoznać swoją Drugą Połowę?
Nie bojąc się ryzyka. Ryzyka porażki, odrzucenia, rozczarowań.
Nigdy nie wolno nam rezygnować z poszukiwania Miłości.
Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie...Paulo Coelho
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 11-12-21, 22:28   

Moncia napisał/a:
ja lubię tą wersję (kiepska wersja ale to jest chyba ta taka pierwotna wersja) https://www.youtube.com/watch?v=f_7k4MPQ4ZI

Tak, to ta wersja 2003. Najlepsza.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4718
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 14-12-21, 14:40   

Wlasnie slucham po raz pierwszy (!!!???) Coming home for Christmas i Mary did you know wbilo mnie w ziemie!!!

[ Dodano: 14-12-21, 14:41 ]
White Christmas spiewa Emma? Tez bardzo mi sie podoba!!!
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 14-12-21, 15:24   

Gdzieś ty się uchowała? :lol:

Tak, White Christmas Emma śpiewa.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 14-12-21, 15:25   

Swoją drogą, Angelo tak usilnie promuje ten album świąteczny, a jakby zrobił teledysk do Mary did you know i NORMALNY do Carol of the bells to miałby lepszą promocję niż tymi teledyskami, które wypuścił.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4718
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 14-12-21, 16:53   

No jakos nie ciagnelo mnie lol. To jest naprawde fajna plyta- gdyby Kire usunac to bylaby jeszcze lepsza lol.
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
monika 
Maniak


Posty: 832
Skąd: right here
Wysłany: 14-12-21, 17:08   

Mary did you know bardzo lubię, ale to ogólnie dlatego, że uwielbiam tę piosenkę. Wersja Pentatonix to dla mnie sztos ;-) . Lubię też polskie wersje: Kuby Badacha czy wykonanie studia Accantus.
Helen brzmi w niej świetnie, ale niestety Angelo psuje całość. Totalnie nie pasuje tam ze swoim głosem.
_________________
Losing you...
Things will never be the same
Can you hear me call your name?
If we changed it back again
Things would never be the same...
MF 💔
 
 
Magdalena 
Moderator


Posty: 2964
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-12-21, 17:55   

O, a mi tam Angelo nie przeszkadza. Całkiem ładnie się ich głosy komponują.
_________________
Did you know that 4 out of 3 people don't understand fractions?
wiemy co i kogo
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4718
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 14-12-21, 18:19   

No wlasnie mi tez Angelo fajnie sie tam zgral, szczegolnie jak wchodzi w swoja zwrotke tak delikatnie. No jakby tym chcieli sie wypromowac to by poszlo.
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
monika 
Maniak


Posty: 832
Skąd: right here
Wysłany: 14-12-21, 18:21   

No a mi nie pasuje, ale może dlatego że osłuchałam się z innymi męskimi głosami, które aksamitnie brzmią, a Angelo... no nie. Zgrzyta mi strasznie tam :-P
_________________
Losing you...
Things will never be the same
Can you hear me call your name?
If we changed it back again
Things would never be the same...
MF 💔
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11