KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: iliana
30-10-21, 23:09
Rodzina Angelo
Autor Wiadomość
Tinahet 
Znawca


Posty: 4718
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 21-02-21, 00:00   

Tinahet napisał/a:
Moze to chodzi o to, ze William jest tak naprawde czlonkiem zespolu, jego twarz jest na plakatach, biletach itp.


Przecież on ma pięć lat, to co jak cała familia robi sobie wspólne zdjęcia, to mają mu zabronić do nich pozować?
[/quote]

No oczywiscie, ze nie, ale jesli to zdjecie potem trafia na okladke plyty, czy pocztowke, to juz takie zwykle pozowanie do zdjecia jest jednak praca.
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 21-02-21, 00:39   

Ale nie dla dzieciaka. Dla niego to raczej zabawa, wspólne spędzanie czasu z rodziną czy wręcz codzienność. Jeśli jemu się to podoba, to pseudo specjaliści z urzędu powinni mieć szersze spojrzenie na ten przypadek i dać sobie siana.

Starych nagrań KF też nie oglądaj, bo tam to już w ogóle było pełne wykorzystywanie dzieci do pracy :lol: . Ba! Myślę, że Angelo, Maite i Paddy powinni oskarżyć fanów o współudział, bo widzieli a nie reagowali!
 
 
Ika 
Znawca


Posty: 3384
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 21-02-21, 09:19   

Tinahet napisał/a:


No oczywiscie, ze nie, ale jesli to zdjecie potem trafia na okladke plyty, czy pocztowke, to juz takie zwykle pozowanie do zdjecia jest jednak praca.



Może te zdjęcia są robione przed godziną 17? Wtedy mogą ;)

A tak serio to sama nie wiem. Obie strony mają rację :roll: to jest praca. I według mnie przyjemność, jedność.
Swoją drogą Will pewnie pracuje na czarno bo nie ma umowy. I za darmo, bo pewnie nie dostaje za to pieniędzy.
_________________
Gdybyś był łzą w moim oku, nie zapłakałabym nigdy, żeby Cię nie stracić.....
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 21-02-21, 12:18   

Było na jednym filmiku kiedyś, że za nagranie piosenek na płytę William i Joseph dostali zapłatę w wielkich zestawach lego :lol: .
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Agata 
Entuzjasta


Posty: 1347
Skąd: Polska
Wysłany: 21-02-21, 23:03   

Szczerze Wam powiem, że dla mnie to jest tak absurdalne, że aż nie da się tego opisać. Ktoś kto wymyśla takie przepisy i je egzekwuje, zajmuje swój i kogoś czas, zużywa papier na takie gówno, to ktoś kto naprawdę nie ma co robić w pracy. Szkoda, że tak nie zajmują się Jugendamtami. Jak na siłę germanią Polskie dzieci. Jak je siłą zabierają lub zakazują mówić po polsku. Więcej krzywdy takie dziecko doświadczy, czy Wiliam na scenie z rodzicami i rodzeństwem? ABSUR!!! Świat tak oszalał na punkcie "poprawności politycznej", że już w każdym aspekcie życia doszukują się i wprowadzają coraz to dziwniejsze rzeczy. A wystarczy tylko....albo aż ---> Być człowiekiem dla drugiego człowieka. Z naćpanego czarnego Floyda zrobili prawie świętego...a ojciec, który zapewnia rodzinie świetne życie razem w miłości i spokoju ma ponosić karę. Jeśli takie rewelacje niesie ze sobą "nowoczesność cywilizacji" z zachodu... to ja dziękuję i wole żyć w "zacofanej" Polsce.
_________________
“If you don't stick to your values when they're being tested, they're not values: they're hobbies.”
 
 
Nata 
Gaduła


Posty: 433
Wysłany: 21-02-21, 23:21   

Zgadzam się z Agatą. Jakim prawem jacyś urzędnicy mają mówić normalnym rodzicom jak mają SWOJE dzieci wychowywać?? Totalnie chore. Dochodzi do takich absurdów jak tu właśnie mamy przykład. Dziecko pobiegało po scenie, cieszyło się byciem z rodzinką, a tu kara i sąd. Chore. Taka ingerencja w wolność człowieka pokazuje właśnie w jakim niby nowoczesnym i liberalnym świecie żyjemy. Nie można zabrać dziecka ze sobą na koncert. Dzieci czyste, zadbane, kochane, żyją może najlepszym życiem jakim może żyć dziecko, a tu oskarżenie o popełnienie przestępstwa. Niech zajmą się lepiej patologiami i prawdziwymi przestępcami, ale no przecież takich to już strach ruszyć.
_________________
Cast your eyes on the ocean,
Cast your soul to the sea
When the dark night seems endless,
Please remember me...
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4718
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 22-02-21, 11:30   

Elizabeth napisał/a:
Starych nagrań KF też nie oglądaj, bo tam to już w ogóle było pełne wykorzystywanie dzieci do pracy :lol: . Ba! Myślę, że Angelo, Maite i Paddy powinni oskarżyć fanów o współudział, bo widzieli a nie reagowali!


Ej, ale ja nie twierdze- oo zly Angelo, straszny ojciec biednym dzieciom nie da kolacji, jak nie wyjda na scene. Co mi do tego? Nigdy nie ocenialam Angelo jako ojca i nigdy by mi to nawet do glowy nie przyszlo, probuje po prostu rokminic tok rozumowania urzednikow.
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
Megi 
Wyjadacz


Pomogła: 1 raz
Posty: 2632
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 06-03-21, 17:20   

Emma obchodzi dziś 15. urodziny :-)
_________________
http://stronamegi.blogspot.com/
http://stronamegi-2.blogspot.com/
 
 
Megi 
Wyjadacz


Pomogła: 1 raz
Posty: 2632
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 28-03-21, 16:20   

Helen Kelly - Q&A Zum Thema Haare
https://www.youtube.com/watch?v=LjYQGrOjgf4

[ Dodano: 03-04-21, 17:26 ]
Report about Gabriel Kelly (Nordmagazin 14.03.2021) https://www.youtube.com/watch?v=nLZ7MgiW8mg
_________________
http://stronamegi.blogspot.com/
http://stronamegi-2.blogspot.com/
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 12-04-21, 00:22   

Helen się przefarbowała na pomarańczowo :lol: . Miał być chyba różowy, ale coś jej nie wyszło :lol: .

_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 12-04-21, 07:14   

nieładnie, w ogóle mi się nie podoba.
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 12-04-21, 07:19   

Nie pasuje ten "odcień " do jej delikatnej cery i wygląda to źle :lol: .
 
 
paper_ann 
Znawca


Posty: 3778
Skąd: z domu
Wysłany: 12-04-21, 17:46   

A gdzie ją można zobaczyć ?
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 12-04-21, 17:47   

paper_ann napisał/a:
A gdzie ją można zobaczyć ?

Będzie na youtubie Helen niedługo.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
marii 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Posty: 418
Wysłany: 13-04-21, 10:16   

Heh fajnie wygląda. Choć lepiej by było w czymś ciemniejszym.
Tak mi się wydaje że ta pandemia dała trochę wolności dzieciakom Angelo. Myślę że jakby byli w ciągłej family trasie to nie byłoby miejsca na takie eksperymenty.
_________________
You can’t buy happiness. But you can buy concert tickets, which is kinda the same thing.
Normal is a state of mind I do not wish to inhabit.
www.kellyfamily.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12