KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa płyta "Coming Home"
Autor Wiadomość
Ania-mama 
Entuzjasta

Posty: 1386
Wysłany: 27-11-20, 13:28   

Megi napisał/a:
Ania-mama napisał/a:
Gdzie tego można posłuchać ?


Na you tube ;-) https://www.youtube.com/w...MBOy1Um8W9acBOM
Dziękuję :)
 
 
marii 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Posty: 422
Wysłany: 27-11-20, 17:17   

All Christmas night - to jest ich piosenka? za takim Angelo tesknie :roll: w sumie jakby wyciac słowo Christmas z niej to brzmi jak Angelo za starych solowych czasów

Mary did you know - Helen głosowo super, gdzies tam w połowie jest jakas taka rockowa zwrotka Angelo troche nie pasująca do reszty ale i tak fajnie

White Christmas - fajne ale brakuje mi jakiegos przyspieszenia na końcu.

Carol of the bells najlepsza. ciekawe czy by dali rade na zywo

Gabriel jak zwykle najsłabiej, momentami nawet ciezko zrozumieć co on spiewa. This is how i feel okropne :roll: bardzo mnie ciekawi ta jego solowa płyta mógł cos zarapować na tej świątecznej płycie :-P
_________________
You can’t buy happiness. But you can buy concert tickets, which is kinda the same thing.
Normal is a state of mind I do not wish to inhabit.
www.kellyfamily.pl
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 27-11-20, 21:34   

marii napisał/a:
All Christmas night - to jest ich piosenka?


Tak.

Mary did you know - Angelo powinien nagrywać płyty tylko z Helen, świetnie razem brzmią i Angelo nie musi się ograniczać.

All Christmas night - jak chce, to Angelo potrafi, chociaż wystarczyłoby żeby podzielił piosenkę na partię i już by mi się tak nie podobało, cały sekret w tym, że rodzinka jest ograniczona do minimum.

Carol of the bells - wow, chociaż obstawiam, że na żywo by nie dali rady :lol:

Reszta mi nie podchodzi. Emma ma jakiś płaczliwy głos, jak była młodsza zapowiadała się świetnie i na zapowiedziach już raczej zostanie.
Coming home for Christmas i Merry Christmas... Czy im się nie znudzi nigdy śpiewanie o swoim związku, przerobili to na każdy możliwy temat, a w ostatnich latach zwłaszcza ciężkostrawne są te piosenki, bo robione na jedną modłę. Irlandzka przytupajka i ohh i love you so much. Nuda.
 
 
Magdalena 
Moderator


Posty: 2966
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-11-20, 23:16   

Czy tylko ja czekam w "Mary did you know", aż Helen zacznie śpiewać "Aaaa aaa aaaaaaaaa..." z "Earth Song" Jacksona? :lol: :lol: :lol: Tak gdzieś od 0:53...
_________________
Did you know that 4 out of 3 people don't understand fractions?
wiemy co i kogo
 
 
Moncia 
Wyjadacz


Posty: 2546
Skąd: Tychy
Wysłany: 28-11-20, 10:05   

Podoba mi się "Mary did you know" :-) Szkoda tylko że Helen nie zaśpiewała tej piosenki sama tzn.nic nie mam do tej wersji z Angelo ale jestem ciekawa jakby to brzmiało w takim spokojnym wykonaniu Helen. No i nadal twierdzę że Helen ma najlepszy głos z dzieciaków.
"Carol of the bells" no świetne, aranżacja, śpiew :-) czasem mam wrażenie że słychać tylko głos Kiry (chyba że ja się tak na tym skupiam?).
"All Christmas night" Angelo z pierwszych swoich solowych płyt...od razu przypomina mi się pierwszy, solowy koncert Angelo w Krakowie :mrgreen:
Powiem wam że jak usłyszałam "Blue Cloak" od razu sobie pomyślałam:ile ta Kira jeszcze będzie męczyć tą Holy Mary :?: :roll: "Mary", "Stay with me" i teraz to "Blue Cloak" :-|
_________________
...Jak mam rozpoznać swoją Drugą Połowę?
Nie bojąc się ryzyka. Ryzyka porażki, odrzucenia, rozczarowań.
Nigdy nie wolno nam rezygnować z poszukiwania Miłości.
Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie...Paulo Coelho
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 28-11-20, 13:18   

Moncia napisał/a:
Powiem wam że jak usłyszałam "Blue Cloak" od razu sobie pomyślałam:ile ta Kira jeszcze będzie męczyć tą Holy Mary "Mary", "Stay with me" i teraz to "Blue Cloak"


Bo Kira nie potrafi pisać piosenek o wierze, żeby nie były wprost.

Angelo (z małymi wyjątkami) piosenki o wierze ujmował tak, że nie przewracałam oczami klikając "next". Kira nadawałby się z Paddym. Jego piosenki (zwłaszcza te sprzed ery "i'm rock star dodający reggae klimaty do piosenek bo to modne joł") też zawsze były dla mnie takie wprost. Nawet głosowo by się zgrali, bo Padzik bez problemu wyciągnie z siebie wysokie jęczące tony.
 
 
Megi 
Wyjadacz


Pomogła: 1 raz
Posty: 2634
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 29-11-20, 10:08   

O godzinie 11.00 na you tube będzie premiera "Making Of "Coming Home For Christmas" - Angelo Kelly & Family" https://www.youtube.com/watch?v=gZVVwNSd7xU

[ Dodano: 29-11-20, 10:21 ]
Kilka razy już przesłuchałam płyty - jest świetna ♥ Bardzo podobają mi się piosenki: Blue Cloak, Mary Did You Know (Helen ma coraz lepszy głos) , In The Bleak Midwinter, Carol Of The Bells, Merry Christmas, Carrickfergus no i bardzo ładnie im wyszło "O Come, O Come, Emmanuel" - od razu przypomina mi się koncert z Katowic ♥ 4.12.15 jak Kira wyszła na rękach z małym Wiliamem.
Myślałam, że ta piosenka Gabriela będzie lepsza.
_________________
http://stronamegi.blogspot.com/
http://stronamegi-2.blogspot.com/
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 29-11-20, 22:10   

Fajne to making of, pewnie w tym programie na Vox będzie więcej tego, widać, że sporo kręcili.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
kleine 
Gaduła


Posty: 492
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 30-11-20, 19:16   

Jestem bardzo mile zaskoczona świątecznym albumem. Nastrojowe, wesołe, irlandzkie. W sumie nie ma piosenki, którą bym omijała. Najsłabsze White Christmas, ale da się słuchać.
Najbardziej podobają mi się Mary did you know, Carol of the Bells, In the bleak midwinter, Little Drummer Boy i Emmanuel.
All Christmas night - na początku myślałam, że to takie Hey diddle diddle, ale jest naprawdę ok.
Coming home for Christmas i Merry Christmas też fajne, nie przeszkadza mi, że cały czas śpiewają o swojej miłości, pasuje do świąt i dobrze, że są takie małżeństwa :-) .

Making of super. William to jest gwiazda ♥ :mrgreen:
 
 
Megi 
Wyjadacz


Pomogła: 1 raz
Posty: 2634
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 06-12-20, 11:47   

O 12.00 premiera
Carol Of The Bells - Angelo Kelly & Family
https://www.youtube.com/watch?v=Uizt7qtAtA0
_________________
http://stronamegi.blogspot.com/
http://stronamegi-2.blogspot.com/
 
 
Magdalena 
Moderator


Posty: 2966
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-12-20, 12:38   

Mało świąteczny teledysk :lol: .
_________________
Did you know that 4 out of 3 people don't understand fractions?
wiemy co i kogo
 
 
kleine 
Gaduła


Posty: 492
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 06-12-20, 13:45   

To prawda, raczej making of :-) . Ale piosenka piękna.
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 06-12-20, 15:32   

To jest najdziwniejsza rzecz, jaką Kelly wypuścili nazywając to teledyskiem. What the fuck w ogóle. Gabriel w krótkich gaciach śpiewa świąteczną piosenkę? Czy to ma jakiś sens, którego ja nie dostrzegam?
Piosenka najlepsza na płycie, a dorobili do tego pseudo teledysk, który robi tej piosence krzywdę. Już lepiej jakby powtórzyli te ujęcia z Coming home for Christmas z ubieraniem choinki i tak dalej.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Ika 
Znawca


Posty: 3392
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 06-12-20, 15:37   

Angelo dyryguje, a nikt na niego nie patrzy.
Tam na końcu to ta ich chatka w Irlandii ?
_________________
Gdybyś był łzą w moim oku, nie zapłakałabym nigdy, żeby Cię nie stracić.....
 
 
kleine 
Gaduła


Posty: 492
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 06-12-20, 15:47   

Alieneczka napisał/a:

Tam na końcu to ta ich chatka w Irlandii ?


Nie, to studio nagrań.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11