KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sing meinen Song
Autor Wiadomość
Magdalena 
Moderator


Posty: 2966
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-06-20, 00:05   

motyw z "Gry o Tron" na kalimbie . Dobre nagłośnienie tego instrumentu; mamy taką prostą kalimbę w świetlicy i jest ona bardzo cichutka.
_________________
Did you know that 4 out of 3 people don't understand fractions?
wiemy co i kogo
 
 
kellyska83 
Gaduła


Posty: 308
Wysłany: 03-06-20, 00:07   

Powstrzymać chciał Jan Plewka, nie udało mu się, dzięki za wytłumaczenie co gadali,były kształty, ale nie pomyślałam, że to kontynenty(geografia się kłaniA, nie bylam orłem). Tą gitarę mogl mi zostawić🎸 buu
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 03-06-20, 00:45   

Miny mieli niezłe, zwłaszcza Ilse, patrzyła na Pada jak na pojeba. Cóż... :lol:

Też bym dała kalimbę Motripowi, on tam wyrasta na najbardziej charakterystycznego. Ten Max gdzieś ginie wśród nich i w sumie Jan też.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
kellyska83 
Gaduła


Posty: 308
Wysłany: 03-06-20, 21:37   

czy ogłabym prosić jak któras ma mp3 z tyi wykonaniami MPK
 
 
monika.bila 
Entuzjasta


Pomogła: 1 raz
Posty: 1181
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 04-06-20, 02:26   

Troche spóźniony zapłon ale wcześniej nie miałam czasu oglądać.
Odcinek 1 z Maxem Giesinger.Naprawde wielka szkoda ze nie rozumiem niemieckiego na tyle by swobodnie sobie oglądać więc tylko tak mniej więcej kumam a szkoda bo wszyscy są fajni i chętnie bym sie coś o nich dowiedziała.
Repertuar Maxa baardzo fajny i gdyby śpiewał po angielsku to pewnie zagłębiłabym sie w jego twórczość no ale tak... trudno.
Nico fajnie zaśpiewał i Padzik gdzie zrobił z tego wersję do słuchania.I męczę to od tego czasu baardzo mi sie podoba.
Ilse brzmiała troche komicznie z jej akcentem,MoTrip trochę za spokonie dla mnie(wogóle mam wrażenie że on jest kompletnie zagubiony i nei moze się wśród niech odnaleśc),Jan Plewka nie moja bajka.
Dla mnie ten odcinek wygrała LEA.No wow.Mimo iz nie wiem o czym jest kawałek to rozwaliła mnie swoim głosem.Przepiękne to było ze aż mi łezki poleciały.

Odcinek 2 Nico Santos:
Kolejny wysyp rewelacyjnych wykonow.
Jan Plewka wow ten pomysł z ukulele genialny.Tylko on wogóle to bardziej mówi niź śpiewa ale i tak przyjemne to było
Padzik jak zwykle kozacko,Ilse przepięknie,MoTrip fajny klimacik,Max tez fajnie ale LEA to znów wow.Jaki ona ma wokal no padam na twarz.Bardo piękny,kojacy głos i wogóle taka milutka jest ciagle uśmiechnięta.
Nico rewelacyjna osobowość,talent,urok,świetne teksty i głos mistrz.
Zdolność naśladowania MJ miazga.
Jestem pod wrażeniem tej ekipy.Taki mix wielu świetnych osobowaści i nawet zapominam zę tam Padzik jest.Swietni ludzie.

CDN
_________________
A życie płynie.......
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 04-06-20, 15:00   

A na mnie irytująco działa ten świszczący wokal Lei.
 
 
monika 
Maniak


Posty: 832
Skąd: right here
Wysłany: 04-06-20, 22:14   

Motrip pozamiatał w tym odcinku ;-)
Poza nim, MPK i Ilse to tak trochę wiało nudą. Nico jeszcze spoko ;-) Pad gdyby nie rozwalił tej gitary, to byłoby wow - ja rozumiem, że on sobie tu cały spektakl ułożył i symbolikę w tej gitarze umyślił itd., no ale, niepotrzebnie :-P
_________________
Losing you...
Things will never be the same
Can you hear me call your name?
If we changed it back again
Things would never be the same...
MF 💔
 
 
kleine 
Gaduła


Posty: 492
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 05-06-20, 08:25   

Na tej stronie drugi filmik - jak powstaje dzieło sztuki z rozwalonej gitary ;-)

https://www.vox.de/cms/se...ong-videos.html
 
 
monika.bila 
Entuzjasta


Pomogła: 1 raz
Posty: 1181
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 05-06-20, 20:13   

Odcinek 3 Ilse De lange
Nie przepadam za country ale Ilse ma fajny klimat i cudowne teksty.Jest ona holenderką więc tutaj o jakiś czas jest o niej głośno.
LEA z Nico świetny duet,Jan Plewka nie mój klimat,Mo Trip fajne chociaż liczyłam ze jednak coś zrobi po agielsku :roll: ,Nico miodzio a zwrotka po hiszpańsku hot,Padzik wiadomo zawsze sztos zwłaszcza z tym back up vocals,Max dla mnie najlepszy z całego odcinka.

Ej oni faktycznie mało pija alko albo jakies herbaty bo z takich dziwnych kubków.I zastanawiam się czemu oni do Afryki latają na ten program jak tam wiecznie w bluzach albo kurtkach siedzą hehe.

Odcinek 4 Mo Trip
Tutaj szczególnie ubolewałam nad brakie znajomości niemieckiego bo jak wiadomo hip hop to teksty a te były tylko po niemiecku.Co odcinek to jest nowa odsłona Mo Tripa.Ten koleś jest mega inteligentny tylko taki bardzo spokojny.
Bardzo wzruszył mnie moment Embryo od momentu jak o tym opowiadał do śpiewu Padzika rewelacyjnego jak zwykle.Wogóle cała ta sytuacja bardzo mnie skłoniła do refleksji i ten wzrok Padzika taki starający sie zrozumieć co on MoTrip przechodzi no uff ciężka sparawa.LEA znów fajnie ale dla mnie zwyciężcą zdecycowanie Ilse pewnie też z tego wzgledu ze po angielsku ale rewelacyjny tekst i świetna aranżacja.
Niestety duzo nie opisze bo jak napisałam wcześniej brak znajomości języka.

Odcinek 5 Jan Plewka
Hym w sumie musze stwierdzic że nikt mi się specjalnie nei podobał bo repertuar też nei bardzo w moim guście.Jan Plewka napewno świetny facet ale muzyka nie dla mnie.Nawet Padzik mnie nei powalił a akcja z gitarą już wogóle przesadzona.Nie wiem może Nico i Max jeszcze jakiś klimat nadali aa i zauważyliście ze MoTrip miał podkład Hello Adele.

Ogólnie jestem mega oczarowana tą ekipą ale wogóle programem,wcześniej tylko same wykony widziałam i muszę nadrobic i oglądnąc całość bo mam zgrane.
Za tydzień Padzik ale te covery są okropne bo już słuchałam na spotify no ale i tak oglądam.
_________________
A życie płynie.......
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 05-06-20, 20:16   

Za tydzień Lea, Paddy ostatni z indywidualnych odcinków 16.06
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
paper_ann 
Znawca


Posty: 3780
Skąd: z domu
Wysłany: 06-06-20, 00:18   

Jest gdzieś płyta do ściągnięcia? Koleżanka mnie pytała, a ja nie wiem, bo mam spotify.
 
 
kleine 
Gaduła


Posty: 492
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 07-06-20, 22:09   

W najbliższy wtorek będzie odcinek "najzabawniejsze momenty z wszystkich edycji", taki best of... Chyba pierwszy raz takie coś robią w trakcie trwania edycji...
Lea 16.6., MPK 23.6, a 30.6. duety.
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 07-06-20, 22:43   

O dziwnie, jak był rozkład przed startem edycji, to było normalnie podane, że Lea, MPK i dopiero te dodatkowe.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 07-06-20, 23:29   

Oby dali reakcję Padusia na Shake away :) .
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 09-06-20, 20:19   

O rany, zapomniałam, jaki Paddy miał fryz w pierwszej swojej edycji :lol:
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10