KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gil Ofarim
Autor Wiadomość
Anne_Marie 
Początkujący

Posty: 12
  Wysłany: 12-04-20, 18:01   Gil Ofarim

cześć, mam małe pytanie, czy ktoś pamięta niemieckiego piosenkarza o imieniu Gil Ofarim? Był popularny pod koniec lat 90-tych. Zasłynął hitami „Round 'N' „Round, Never Giving Up Now, Out Of My Bed, Walking Down The Line, Talk To You, If You Only Knew (z zespołem Moffatts) i wielu innych.

A ponieważ był rodzajem bliskiego przedstawiciela rodziny Kelly, nie tylko z wyglądu, ale także z gatunku muzycznego, moglibyśmy trochę o nim porozmawiać. Co powiesz, dziewczyny? :-)
;-)
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 12-04-20, 18:12   

W 2018 roku występował nawet z Angelo, gdy kręcili świąteczny koncert Angelo&family.

Ja go głównie kojarzę z fotostory z gazety BRAVO :lol: .
 
 
pattyann 
Entuzjasta


Posty: 1093
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 12-04-20, 18:32   

Jasne, że pamiętam :-D Bardzo go lubiłam. Rzeczywiście kojarzył mi się z Kellysami...pewnie dlatego tak go lubiłam :mrgreen: :lol:
"Round 'N' Round" było super!
_________________
"Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka..."
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 12-04-20, 19:44   

On się czasem udziela na insta Angelo i mu komentarze pisze.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Anne_Marie 
Początkujący

Posty: 12
Wysłany: 12-04-20, 20:12   

świetnie, widzę, że złapałeś dziewczyny, może moglibyśmy założyć tu małą grupę ze wszystkim, co się z tym wiąże (zdjęcia, plakaty fotograficzne, artykuły fotograficzne, dyskografia itp.)

Bardzo go lubiłem. I bardzo dobrze pamiętam romans BRAVO ze zdjęciami, a także ten o Rodzinie Kelly zwany Radka sam w domu.

Osobiście mam wszystkie jego płyty CD z lat 90. i kilka singli.

Ale ważne jest to, że wszyscy, nie mogę zdecydować, co będzie tutaj, czy nie, to tylko sugestia ... Nie będzie miało znaczenia, jeśli odrzucisz to, ponieważ nie jest to obowiązek.

Ale myślę, że lata 90. były idealne dla muzyki przez 90 lat, wszystkie wspaniałe zespoły i piosenkarze powstały i nie należy ich zapominać.

Tak, nie wiedziałem o współpracy z Angelem i byłem dość zaskoczony, oczywiście miły. :-D :-D :-D ;-)
 
 
pattyann 
Entuzjasta


Posty: 1093
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 12-04-20, 20:51   

https://www.youtube.com/watch?v=Syj0ixpsAls Angelo & Gil Whiskey in the jar

Nie widziałam tego wcześniej
_________________
"Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka..."
 
 
Anne_Marie 
Początkujący

Posty: 12
Wysłany: 13-04-20, 20:23   

Idealne wideo i współpraca, naprawdę mnie zaskoczyło, a to, co spotkało się z bardzo pozytywną reakcją fanów, zostało natychmiast usłyszane. Te dwa kutasy mogłyby częściej występować w duecie ...

Jeśli chodzi o mnie, to co chciałbym uzyskać, to CDM (singiel Maxi) If You Only Knew (z zespołem Moffatts) wydany w 1998 roku, ale jak dotąd nie mogłem znaleźć nikogo, kto go miałby, byłby tylko w formacie mp3, trzy mam oryginał na CD ...
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 13-04-20, 21:32   

Anne_Marie napisał/a:
Te dwa kutasy

:mrgreen:
Kutas is a penis in Polish :lol: .

You can write in English if you prefer :-P .
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Anne_Marie 
Początkujący

Posty: 12
Wysłany: 14-04-20, 19:21   

Jesus Christ, so I just didn't talk about bimbas, what for God's sake, I still get a "banana" for sexual harassment and inappropriate content ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :shock: :shock:

And will everyone here understand? I was also logged on one of the Kelly Family forums, it was on the German site and I thought that most Germans can speak English well, but I came across well.

The administrator wrote that if I could write in German and I kind of like a goose asked if the Germans do not understand English?
So it was such a slightly silly question with a comical subtext.

So I had to translate it into their native language because they didn't want to speak English ... :mrgreen:
:mrgreen: :shock: :roll:

So if it is not a problem, I would like to write in English ;-)
 
 
Ika 
Znawca


Posty: 3384
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 14-04-20, 19:38   

I believe that most of us speaks english, however note all.
To be honest it's Polish forum so on my opinion it would be ok to wrote on Polish, however for me its most a problem.
I was wondering for a while why do you call them penises :) :lol:
_________________
Gdybyś był łzą w moim oku, nie zapłakałabym nigdy, żeby Cię nie stracić.....
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 14-04-20, 19:42   

For me it's not a problem at all ;-) . If someone don't understand, but want to always can use google translator .

Some things never change, they think whole world should speak german :-? .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10