KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Trasa 2019/20 KRAKÓW 14.02.20
Autor Wiadomość
marchewcia
[Usunięty]

Wysłany: 17-10-19, 11:39   

Pobierając nową aplikację Radia Złote Przeboje można wygrać bilet na Kraków. Szczegóły tutaj.
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 11-11-19, 18:16   

Jeśli tłumacz z Instagramu dobrze przetłumaczył, to można wysłać zdjęcia swoich zmarłych do Jima i będą one się wyświetlać podczas Cover the road.
 
 
Ika 
Znawca


Posty: 3385
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 11-11-19, 18:27   

Elizabeth napisał/a:
Jeśli tłumacz z Instagramu dobrze przetłumaczył, to można wysłać zdjęcia swoich zmarłych do Jima i będą one się wyświetlać podczas Cover the road.


:shock: trochę taka szopka jak dla mnie, ale może dla kogoś jest to ważne.
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 11-11-19, 18:40   

Ja prdl. Mam nadzieję, że źle przetłumaczył.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 11-11-19, 18:43   

Może ktoś się pokusi o przetłumaczenie?

Cytat:
Liebe Freunde,
wie Ihr alle bereits wisst, gehen meine Geschwister und ich demnächst auf große Tournee.
Gerade sind wir noch dabei, das Programm zusammen zu stellen - eine Mischung aus bekannten alten Songs, aber auch vielen neuen Stücken.
So wollen wir gemeinsam mit Euch "25 Jahre OVER THE HUMP" feiern. Zu diesem Anlass werde ich auch meinen Song des Albums "Cover The Road" singen.
Während der Proben kam mir nun die Idee, während des Songs auf der großen Leinwand Fotos meiner und Eurer verstorbener Familienmitglieder und Freunden zu zeigen - Menschen die uns auf unserer Lebensreise auf besondere Art begleitet haben. Menschen, die vielleicht auch eine Verbindung zur "Kelly Family" hatten (gerne darf dies auf dem Foto zu sehen sein: T-Shirt etc.) oder Euch sehr am Herzen liegen.
Wenn Ihr Lust habt, mich bei meiner Idee zu unterstützen, schickt Eure Fotos an folgende Emailadresse und unser Kreativ-Team wird aus den Einsendungen einen schönen Film für unsere Leinwand zusammenschneiden.
Bilder bitte an: contact@jimmykelly.de
Bitte denkt daran, uns auch den jeweiligen Namen und ggf. den Geburtstag oder das Sterbedatum mitzuteilen. (Ist aber nicht zwingend notwendig.)
.

Was die Bilder/ Persönlichkeitsrechte angeht, muss ich Euch leider unten stehenden Text weiterleiten, den Ihr Euch bitte genau durchlesen solltet, da unsere Shows zum Teil gefilmt- und veröffentlicht werden.
.

Nun bin ich sehr gespannt und hoffe auf Euer positives Feedback.
Euer Lieblingskelly, Jimmy 🕺🏻 . . „Mit Übersendung der Materialien erteilt Ihr uns das Recht, das Foto zur Gestaltung in unserer Live Show zu nutzen und hierbei erstellte Videoaufnahmen zeitlich, örtlich und inhaltlich unbeschränkt in allen Medien zu benutzen (insbesondere im Rahmen einer Live DVD Produktion zur physischen und non-physischen Verwertung). Ihr räumt uns die Rechte frei von Rechten Dritter ein“.
Vielen Dank!
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 11-11-19, 18:47   

Noo nie da się ukryć, że chcą zdjęcia zmarłych.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
marchewcia
[Usunięty]

Wysłany: 11-11-19, 19:23   

Tłumacz google z niemieckiego przetłumaczył to tak:

Cytat:

Podczas prób wpadłem na pomysł, aby pokazać zdjęcia mojego i twojej zmarłej rodziny i przyjaciół podczas piosenki na dużym ekranie - ludzi, którzy towarzyszyli nam w naszej podróży życiowej w szczególny sposób. Ludzie, którzy mogli mieć związek z „Kelly Family” (możesz to zobaczyć na zdjęciu: T-Shirt itp.) Lub jesteś bardzo blisko serca.
Jeśli chcesz wesprzeć mnie moim pomysłem, wyślij swoje zdjęcia na następujący adres e-mail, a nasz zespół kreatywny wykorzysta przesłane zgłoszenia, aby zrobić fajny film na nasze płótno.
Wyślij zdjęcia na adres: contact@jimmykelly.de
Pamiętaj również, aby podać nam imię i nazwisko oraz, w stosownych przypadkach, datę urodzin lub datę śmierci. (Ale nie obowiązkowe)
,

Jeśli chodzi o zdjęcia / prawa osobiste, niestety muszę przekazać poniższy tekst, który należy przeczytać uważnie, ponieważ nasze programy są częściowo filmowane i publikowane.Jeśli chodzi o zdjęcia / prawa osobiste, niestety muszę przekazać poniższy tekst, który należy przeczytać uważnie, ponieważ nasze programy są częściowo filmowane i publikowane.
,

Teraz jestem bardzo podekscytowany i mam nadzieję na pozytywne opinie.
Twoja ulubiona kelly, Jimmy 🕺🏻. , „Wysyłając materiały, dajesz nam prawo do wykorzystania zdjęcia do zaprojektowania naszego programu na żywo oraz do wykorzystania tego nagrania wideo do nieograniczonego czasu, miejsca i treści we wszystkich mediach (szczególnie w kontekście produkcji DVD na żywo dla materiałów fizycznych i niefizycznych odzysku). Przyznajesz nam prawa wolne od praw osób trzecich ”.
Dziękuję
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4718
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 11-11-19, 19:54   

Ciezko sie czyta polaczenie zmarly i fajny film. :-|
Nie no spoko, odpowiednie miejsce i pora na wspominanie.
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
kellyska83 
Gaduła


Posty: 308
Wysłany: 11-11-19, 20:39   

zostawię ten pomysł bez komentarza,ale powiem tylko jedno kiepski pomysł delikatnie
 
 
marchewcia
[Usunięty]

Wysłany: 11-11-19, 21:16   

Kellyska83 sama sobie zaprzeczasz ;-)
Niby
Cytat:
zostawię ten pomysł bez komentarza

Ale
Cytat:
powiem tylko jedno kiepski pomysł delikatnie

:lol: :lol:


Jestem ciekawa efektu końcowego nie powiem. Widziałam kilka takich filmików. Były zrobione z wyczuciem i taktem.
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 11-11-19, 21:29   

Dla mnie pomysł jest dziwny, ale całkowicie w stylu Kelly i sporej części kellyfanów :lol: .
 
 
kellyska83 
Gaduła


Posty: 308
Wysłany: 11-11-19, 21:58   

marchewcia daj na luz. Dobrze zaprzeczylam. Chcialam napisac coś więcej i tego nie skomentowalam i napisalam tylko kiepski pomysł tyle a jakbym więcej napisala bylaby gownoburza zapewne
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 11-11-19, 22:05   

Proszę, napisz więcej!

 
 
sianokos 
Maniak


Posty: 729
Skąd: Sianów
Wysłany: 12-11-19, 00:25   

Ten diabełek 😈, który siedzi mi przy uszku podpowiada aby Mu wysłać fotkę mojej zmarłej psiny...
_________________
Wiem niewiele, lecz powiem, co wiem,
choć nie będzie to pewnie myśl złota:
Najpiękniejszą muzyką przed snem,
jest mruczenie szczęśliwego kota
 
 
Lena 
Entuzjasta


Posty: 1509
Skąd: gdynia
Wysłany: 12-11-19, 04:21   

Elizabeth napisał/a:
Dla mnie pomysł jest dziwny, ale całkowicie w stylu Kelly i sporej części kellyfanów :lol: .

Dokładnie , mało to fanów zamęcza ich rozmowami o tym kto im zmarł i w jakich okolicznościach itd ? Pewnie będzie tego tysiące . Z pl też XD
_________________
przyniosłaś mi album zdjęć na każdym z nich Kocham Cię
przyniosłaś ten zeszyt chwil i w każdej z nich jesteś Ty
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10