KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sing meinen Song
Autor Wiadomość
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 18-06-19, 21:10   

Dla mnie bezpłciowa ta piosenka.
Flecik dla którejś z dziewczyn mam nadzieję.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 18-06-19, 21:15   

Nie! :!: Nie zgadzam się z fujarką! :roll: :lol:
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 18-06-19, 22:18   

Paddy powinien rozważyć karierę w teatrze :roll: . Ciarki wstydu, to mało, nawet nabijać się z tego nie umiem, tak zażenowana byłam :lol: :roll: .

Żadne wykonanie mi się nie podobało (za One more song to Milow powinni zamknąć :lol: ) z wyjątkiem Hope, mimo że po niemiecku to koleś naprawdę włożył w to serce. Gdyby nie spazmy Padzika ( ta Jennifer miała boską minę, coś na zasadzie zdziwienia i pytania "też powinniśmy płakać?") pewnie podobałoby mi się bardziej.
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 19-06-19, 10:23   

Paddy, mimo że ładnie zaśpiewał większość piosenek, irytuje mnie coraz bardziej swoim zachowaniem.Więc w sumie dobrze się składa ,że tu już koniec.
 
 
paper_ann 
Znawca


Posty: 3778
Skąd: z domu
Wysłany: 19-06-19, 14:34   

A za tydzień nie ma jeszcze odcinka z duetami?
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 19-06-19, 16:03   

^
Tak .Ostatni odcinek.Mam nadzieję ,że będzie fajny.
 
 
Yvonne 
Entuzjasta

Posty: 1799
Skąd: Beskidy
Wysłany: 20-06-19, 11:14   

Mnie najbardziej i w sumie tylko podoba się Salve Regina... Moze jeszcze Roundabout po niemiecku miało coś w sobie... Reszta do bani...
A Paddy... kurwa slow brak... I pomyśleć że jak miałam 12 lat marzyłam żeby był moim mężem :lol: to byłby szybki rozwód... :lol:
_________________
" Jak suchy szloch w tę dżdżystą noc
Jak winny - li - niewinny sumienia wyrzut,
Że się żyje, gdy umarło tylu, tylu, tylu" (dla ś.p. E***]
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 20-06-19, 11:20   

Yvonne napisał/a:
to byłby szybki rozwód...

No wiesz co... Biedny by się popłakał przecież :cry: .
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4718
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 20-06-19, 13:39   

Nie moge nigdzie znalezc Roundabout.
Salve mnie zmiotlo, serio. Chociaz Pada na Salve powinno sie wyciac, jego mina i kiwanie sie- material na mema :-?
Happiness mi sie podobalo, choc to jest taka hopsasa piosneczka, ze ciezko by ja popsuc. Hope w porzadku.
Ciekawe, co Padzik na One More Song myslal, bo te jego wow srednie byly :lol:
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 20-06-19, 13:52   

Tu masz Roundabouts https://www.vox.de/cms/si...te-4355255.html
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 20-06-19, 14:11   

Kurczę ,wystarczy zmienić język na beznadziejny , jakim niewątpliwie jest niemiecki ,a piosenka traci większość swego uroku, i nawet niezły wokal nie pomaga.Takie są moje wrażenia po usłyszeniu Hope i Roundabouts
 
 
Magdalena 
Moderator


Posty: 2964
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-06-19, 20:20   

Spoko wersje, choć przy każdej jakieś "ale" się znajdzie. Trochę szkoda, że Jennifer nie zrobiła bardziej rockowo "Salve", bo jej możliwości głosowe i rockowe brzmienie dałoby prawdopodobnie bardzo, bardzo dobry efekt przy tej pieśni. Najsłabiej Alvaro - mógłby w swoją stylistykę z tym kawałkiem wejść, a to co zaprezentował to jak słaby cover wykonywany na Dniu Kiszki Ziemniaczanej w Zapizdówku Mniejszym. Niemieckie wykony ze względu na język były kiepskie, ograniczyły się właściwie do zmiany języka. ID nie zapadło w pamięć, a Milow z "One more song" był najoryginalniejszy, jednak przydałoby się tam więcej dźwięków, a nie tylko modulacja głosu. Oczekiwania vs. rzeczywistość jak na memach, niestety.
_________________
Did you know that 4 out of 3 people don't understand fractions?
wiemy co i kogo
 
 
anazeta 
Entuzjasta


Posty: 1756
Wysłany: 20-06-19, 22:12   

Obejrzałam częściowo niektóre piosenki z tego ostatniego odcinka i nie będę oryginalna: na Paddy’ego naprawdę coraz ciężej się patrzy. A szkoda, bo kiedyś to wzroku nie moznabylo oderwać. :lol:
Salve jako jedyne do końca wysłuchałam. Podobało mi się. One more song po pierwszej zwrotce wyłączyłam - co to było? :shock:
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 25-06-19, 19:15   

Dziś ostatni odcinek.Ta edycja-nie wgłębiając się w szczegóły, czyli oczywiście mam na myśli zachowanie w pewnych sytuacjach pana prowadzącego- nawet mi się podobała.Chociaż nie na tyle , aby zachęcić mnie do oglądania następnej , jeżeli jeszcze takowa będzie z jego udziałem.
 
 
paper_ann 
Znawca


Posty: 3778
Skąd: z domu
Wysłany: 25-06-19, 19:22   

Ja uwielbiam ten program :-D .

Pierwszy duet bardzo fajny 8-) .
Ostatnio zmieniony przez paper_ann 25-06-19, 19:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11