KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: iliana
13-10-17, 12:27
Dvd z Dortmundu
Autor Wiadomość
paper_ann 
Znawca


Posty: 3780
Skąd: z domu
Wysłany: 31-07-18, 18:42   

Fajnie, że większości fanów ten koncert się tak podoba 8-) . O to Kellym chyba chodziło :mrgreen: :!:
 
 
Ika 
Znawca


Posty: 3392
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 31-07-18, 21:36   

A jak wspominasz koncerty w PL?
_________________
Gdybyś był łzą w moim oku, nie zapłakałabym nigdy, żeby Cię nie stracić.....
 
 
Karol Łukasz 
Żółtodziób

Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: 31-07-18, 22:37   

Alieneczka napisał/a:
A jak wspominasz koncerty w PL?


Ale że ja?
 
 
Ika 
Znawca


Posty: 3392
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 01-08-18, 09:25   

Karol Łukasz napisał/a:
Alieneczka napisał/a:
A jak wspominasz koncerty w PL?


Ale że ja?


Ale ze Ty :)
Męski punkt widzenia.
 
 
Karol Łukasz 
Żółtodziób

Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-08-18, 13:17   

Na koncerty w Polsce, mimo wręcz histerycznej chęci (a przy tym niechęci do uczestnictwa w koncertach, co jest śmieszne, bo jako człowiek oddany bez reszty muzyce, powinienem lubić chodzić na koncerty) bycia na tych koncertach, ponieważ to Kellysi i moim zasr... obowiązkiem powinno być kupno przynajmniej jednego biletu, to nie byłem na żadnym. Próbowałem z Lubą jakoś zaplanować budżet na 2018, by wyciułać kasę na bilety, ale niestety. W tej chwili są dla mnie rzeczy o wiele ważniejsze, jak m.in. spłata kredytu hipotecznego i generalnie egzystencja (a i tak żyjemy od pierwszego do... dziesiątego :lol: ). Musiałem się zadowolić DVD z Dortmundu.

Koncerty w Polsce (chyba głównie z Krakowa) oglądałem na youtubie. Śmiem twierdzić, że te z Dortmundu były lepsze i co najbardziej mnie rozwala, bardziej polskie niż te u nas :-) .

Czy żałuję, że nie pojechałem? Oczywiście i to bardzo. Ale dla usprawiedliwienia swojego toku myślenia, mogę napisać, że jestem fanatykiem grupy Queen. Mimo, iż nie byłem (i nadal nie jestem) fanem projektu z Adamem Lambertem (tzw. Queen + Adam Lambert), to jednak z oryginalnego składu zostali założyciele zespołu i moim obowiązkiem powinno być zobaczenie tej dwójki, która do dzisiaj utrzymuje (no i odcina kupony) legendę zespołu. Kilka koncertów u nas zagrali. Nie byłem na żadnym. Nie dlatego, że Freddie nie żyje, a John Deacon w 1997 stwierdził, że ma to wszystko gdzieś. Po prostu nie potrafię tak przewartościować zasobów finansowych, by poświęcić coś co da mi przeżyć w spokoju miesiąc-dwa na 2h przyjemności. ;-)

I nie chodzi mi o zazdrość czy coś. Nie. Cieszę się, gdy fani potrafią się zorganizować by pojechać na swój ulubiony zespół, oglądam z uśmiechem na twarzy filmiki na youtubie, ściągam bootlegi audio/video. W ciągu swojego życia byłem raptem na 4 koncertach, z czego na Metallikę w 2004 miałem bilet-prezent od kuzyna, na Stinga na Służewcu była promocja Orange (czyli bilet za smsa), a za pozostałe dwa zapłaciłem łącznie 150zł. Zostają mi tylko wspomnienia z koncertów, które sam zagrałem. A reszta? Na dvd i bootlegi. ;-)

Mam nadzieję, że wyczerpałem temat. :-)
 
 
Magdalena 
Moderator


Posty: 2966
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-08-18, 13:20   

Bilety na koncerty - szczególnie te w Krakowie - można było kupić za 40zł pod halą. Ludzie odsprzedawali, wymieniali się... Ale rozumiem - tego się nie wie, dopóki samemu nie zjawi się pod halą.
_________________
Did you know that 4 out of 3 people don't understand fractions?
wiemy co i kogo
 
 
Karol Łukasz 
Żółtodziób

Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-08-18, 13:27   

Magdalena napisał/a:
Bilety na koncerty - szczególnie te w Krakowie - można było kupić za 40zł pod halą. Ludzie odsprzedawali, wymieniali się... Ale rozumiem - tego się nie wie, dopóki samemu nie zjawi się pod halą.


To ja mogę Ci napisać, że dotarły do mnie informacje, że po kilku godzinach od wypuszczenia biletów na Kellysów, wszystkie zostały wyprzedane :-? . Jakież było moje zdziwienie i wkur...zenie, jak przeczytałem tutaj na forum, że np. Ergo Arena świeciła pustkami (wiem, przesadzam, ale lubię dramatyzować ;-) ). A bardzo chciałem jechać do Trójmiasta, ponieważ znam tę halę, okolicę i z największej wsi w europie mam tam najlepszy dojazd. A to, że bilety można było za 40zł kupić... Dobijajcie dalej...
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 01-08-18, 13:29   

Żaden koncert w Polsce nie był wyprzedany. Ja na Kraków kupiłam pod halą bilet za 20 zł chyba. Zresztą prawda jest taka, że pod halą zawsze da się kupić. Dortmund był wyprzedany, a w sumie i za darmo można było bilet na ostatnią chwilę od kogoś dostać.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Magdalena 
Moderator


Posty: 2966
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-08-18, 13:33   

Sorry :-P .
W Polsce nie były wyprzedane. Nawet u Kellych na fb czy innych stronach regularnie pojawiały się informacje o "Sold out" i Polski nigdy tam nie było. To ten pierwszy Dortmund został w kilkanaście minut wyprzedany. I później kilka niemieckich koncertów wyprzedało się dość szybko.
A bilety zawsze się znajdą. Bo ktoś zachorował, zaciążył, bo pracę zmienił, bo za granicę wyjechał, bo bilet, który miał być dla koleżanki się zwolnił... Często dzielimy się takimi informacjami.
Miejmy nadzieję, że Kelly jeszcze powrócą ;-) .
_________________
Did you know that 4 out of 3 people don't understand fractions?
wiemy co i kogo
 
 
Karol Łukasz 
Żółtodziób

Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-08-18, 13:33   

No widzisz. Gdyby grali na Torwarze, to może bym poszedł by spróbować kupić bilet od konika, ale z moim doświadczeniem koncertowym, nie mogłem przewidzieć takiej sytuacji, że np. w Krakowie za paczkę fajek mogłem zdobyć bilet :-( .

A info miałem od znajomych z empiku, gdzie cała pula na koncerty poszła w kilka godzin. A Wasze forum odkryłem z miesiąc temu. Polak mądry po szkodzie ;-) .
 
 
Ika 
Znawca


Posty: 3392
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 01-08-18, 13:53   

Szkoda. Mila chęcią poczytałam Twoja relacje. Wszystko przed Tobą (mam nadzieję).
No zapraszam w imieniu forumowiczów (m nadzieję) do zaglądania na Kelpix tak często jak się da.
U nas też czasem jakiś bilet można wygrać ;-)
_________________
Gdybyś był łzą w moim oku, nie zapłakałabym nigdy, żeby Cię nie stracić.....
 
 
Karol Łukasz 
Żółtodziób

Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-08-18, 13:56   

Dziękuję :-) . Od momentu, gdy odkryłem to forum, zaglądam nawet kilka razy dziennie ;-) . Dużo do nadrobienia, a potem wezmę się za własne opinie :-) .
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 26-08-18, 01:38   

oglądam dvd z Dortmudu chyba po raz setny i dopiero teraz zdałam sobie sprawę, że w Please don't go dali wersję, w której Jim porąbał tekst :lol: . I to na początku, bo zamiast if you could be so brave, to let him go his way śpiewa if you could be so brave, I might never loose it again :shock: :lol: .
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 26-08-18, 08:52   

A może przez pomyłkę, prawdę zaśpiewał :lol: :-?
 
 
Agata 
Entuzjasta


Posty: 1347
Skąd: Polska
Wysłany: 26-08-18, 19:45   

Elizabeth napisał/a:
A może przez pomyłkę, prawdę zaśpiewał :lol: :-?


:mrgreen:
_________________
“If you don't stick to your values when they're being tested, they're not values: they're hobbies.”
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11