To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
KELPIX

Joey - Rodzinka

Tinahet - 01-12-25, 18:46

Dzieciaki super, ale… jaki fajny Jozek :shock: :-P
anazeta - 03-12-25, 11:16

Ze wszystkich Kelly-rodzinek, ta Józkowa podoba mi się najbardziej.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group